Katalog Stron WWW

 
 

CPP. Andrzej Depko, Psycholog, Dietetyk, Psychoterapeuta Warszawa, lekarz psychiatra, Psychoterapia

Opis CPP. Andrzej Depko, Psycholog, Dietetyk, Psychoterapeuta Warszawa, lekarz psychiatra, Psychoterapia W Centrum Pomocy Profesjonalnej proponujemy spotkania, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie. Z uwagą wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia. Nasi lekarze: Andrzej Depko, psycholog, psychiatra, seksuolog, dietetyk, Psychoterapeuta warszawa, psychoterapia indywidualna posiadają profesjonalną wiedze w leczeniu. Uszanujemy Twoją prywatność. Dzieląc się doświadczeniem, pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Url http://www.cpp.net.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Lekarze
Słowa kluczowe Andrzej Depko   psycholog   dietetyk   psychoterapeuta Warszawa   lekarz psychiatra   psychoterapia indywidualna   psychoterapia
Data dodania Feb 19, 2009
ID linku 212
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Lekarze

Przychodnia prowadzi usługi głównie w zakresie: stomatologii ogólnej, zachowawczej i protetyki. Dodatkowo w zakładzie lekarze prowadzą specjalistyczne gabinety: ginekologiczno-położniczy, ortopedyczny, laryngologiczny, onkologiczny i pracownię ultrasonograficzną. Na podstawie kontraktu z NFZ przy placówce działa NZOZ DO-MED - domowa opieka medyczna. Pacjenci na miejscu mogą kupić leki, środki medyczne w Aptece gdzie obowiązują atrakcyjne ceny.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zapraszam Państwa do mojego gabinetu medycyny estetycznej. Oferujemy nowoczesne zabiegi, bez zastosowania skalpela! Są całkowicie bezpieczne co więcej bezbolesne. Cały wachlarz zabiegów powstał z analizują o naszych klientkach, gwarantujemy poradę i doradztwo na każdym etapie. Poprawa wyglądu twarzy, powiększanie i modelowanie ust, poprawa jędrności skóry. Dzisiaj można wytworzyć bardzo kilka modyfikacji, dobrze jest jednak trafić do dobrego gabinetu. My ze swojej strony taki gabinet oferujemy. Zapraszamy na stronę internetową http://drstyczen.pl/.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Ewa Baran prowadzi specjalistyczne gabinety, które świadczą usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Jest absolwentką Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Krakowie. Uzyskała tam tytuł I st. specjalizacji ze stomatologii ogólnej oraz tytuł II st. specjalizacji z ortodoncji. Uczestniczy również w wielu specjalistycznych szkoleniach, także poza granicami naszego kraju. Pozyskana przez nią wiedza jest sukcesywnie wykorzystywana w codziennej pracy z pacjentami, którzy mogą liczyć na indywidualne podejście i wyrozumiałość. Główne usługi zaświadczane przez gabinet to: protetyka, stomatologia zachowawcza, ortodoncja oraz stomatologia dziecięca. W gabinecie można także wykonać badania profilaktyczne. Płatności za wszystkie usługi można dokonać w systemie ratalnym. Prosimy o uprzednią rejestrację telefoniczną, celem umówienia się na wizytę.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda
W dzisiejszych czasach często można zaobserwować rozpad więzi, wobec czego wielu ludzi czuje się samotnie i ma wrażenie, że w ich życiu panuje pustka. Otworzyć się na innych i nawiązać z nimi trwałe relacje pomóc może doświadczony psychoterapeuta, o czym wiele osób w ogóle nie wie. Magdalena Pelc specjalizuje się w takiej terapii, dlatego zawsze można mieć pewność, że da ona doskonałe skutki.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Psychologia
Coraz więcej par ma problemy z poczęciem dziecka, co ma związek między innymi z rozwojem cywilizacji, a także faktem, że często czeka się z decyzją o dziecku, a w późniejszym wieku kobietom trudniej jest zajść w ciążę. W każdym z takich przypadków pomóc może wizyta w centrum leczenia niepłodności Parens, w którym można poddać się przede wszystkim zabiegowi in vitro.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna