Katalog Stron WWW

 
 

Psychoterapia Warszawa

Opis Psychoterapia Warszawa Strona internetowa przeznaczona dla osób poszukujących wsparcia psychoterapeutycznego. Prezentuje ofertę Pracowni Psychoterapii Gestalt. Jest to m.in. psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych oraz konsultacje psychologiczne. Terapia prowadzona jest zgodnie z podejściem Gestalt w relacji Ja-Ty. Psychoterapeuta towarzyszy klientowi w trudnej drodze poznawania siebie. Jest pełen akceptacji i szacunku dla klienta, dla jego indywidualnego sposobu przeżywania siebie i świata. Pracownia znajduje się w Warszawie.
Url http://www.pracowniagestalt.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Słowa kluczowe psychoterapeuta   depresja   nerwica   psycholog   zdrowie   leczenie
Data dodania Sep 15, 2009
ID linku 2155
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia

Psychoterapia jest miejscem gdzie w atmosferze szacunku i zaufania człowiek może otwarcie mówić o swoich nadziejach, pragnieniach, trudnościach i porażkach i co za tym idzie dokonywać dobrych dla siebie, w swoim tempie zmian. W zawodzie pracuję od 1998 roku. Prowadzę terapię indywidualną. Pracuję z osobami dorosłymi z rozpoznaniem depresji, zaburzeń lękowych, schizofrenii, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń osobowości itp
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Medico Brain to zespół wyspecjalizowanych lekarzy i terapeutów, którzy specjalizują się w rozpoznawaniu i leczeniu wszelkich anomalii neurologicznych i psychicznych pośród dzieci i dorosłych. Odpowiednia diagnoza zwiększa skuteczność leczenia. Podstawą odpowiedniej diagnozy, terapii i treningów są stałe specjalistyczne badania. Profesjonalizm naszych specjalistów oraz sprzęt diagnostyczny jaki posiada Centrum Medico Brain, zapewnia najwyższą jakość badań. Psychologia i psychiatria to część usług. W ramach badań Medico Brain realizuje świadczenia takie jak EEG, konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, wykrywa anomalie poprawnego rozwoju u dzieci, wykrywa ADHD i wiele innych, których nie sposób wyliczyć. Satysfakcja naszych pacjentów z wyników leczenia i terapii, jest najlepszą rekomendacją Medico Brain.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Koniecznie polecamy wam sprawdzanie tego wszystkiego co zostało przygotowane przez specjalistów zajmujących się leczeniem przypadłości takich jak choćby depresja. Wystarczy, że wybierzecie wszystko to co zostało przygotowane przez Gabinet SOS, a wasza terapia będzie banalnie prosta. Zatem czy musicie wiedzieć coś więcej, zapraszamy serdecznie do korzystania z profesjonalnej opieki psychoterapeuty
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Proponujemy współpracę w zakresie pomocy psychologicznej oraz wsparcia na drodze rozwoju osobistego. Działamy pod nazwą Gestalt Centrum Rozwoju Osobistego. Posiadamy dwa gabinety zlokalizowane w Katowicach i Zawierciu. O aktualnej ofercie oraz cenach usług możesz przeczytać na naszej stronie internetowej na którą serdecznie zapraszamy. Jeżeli poszukujesz psychologa lub psychoterapeuty w okolicy Zawiercia lub Katowic to zapraszamy do naszych gabinetów. Zainteresowałeś się naszą ofertą? Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Możemy umówić się na konsultację podczas której poznamy się i porozmawiamy o najlepszej formie pomocy. Oferta skierowana jest do starszej młodzieży oraz osób dorosłych. Prowadzimy terapię w podejściu gestalt.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Psychoterapeuta ericksonoski zorientowany na wydobycie zasobów, w pracy wykorzystuje techniki rozwijające kreatywność oraz mocne strony pacjenta. Korzysta z technik ustawień systemowych oraz wiedzy i doświadczenia z zakresu bioenergetyki. Prowadzi grupę pracy z ciałem oraz warsztaty rozwoju osobistego z elementami ustawień systemowych. Pracuje z problematyką: kryzysów życiowych, lęków, depresji, stresów, zaburzeń odżywiania, kryzysów okresu dorastania oraz trudnościami wieku przedszkolnego. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz podnoszeniu świadomości własnego funkcjonowania - rozwoju osobistego.Psychoterapia prowadzona jest w Warszawie oraz Puławach.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia