Katalog Stron WWW

 
 

Psychoterapia Warszawa

Opis Psychoterapia Warszawa Strona internetowa przeznaczona dla osób poszukujących wsparcia psychoterapeutycznego. Prezentuje ofertę Pracowni Psychoterapii Gestalt. Jest to m.in. psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych oraz konsultacje psychologiczne. Terapia prowadzona jest zgodnie z podejściem Gestalt w relacji Ja-Ty. Psychoterapeuta towarzyszy klientowi w trudnej drodze poznawania siebie. Jest pełen akceptacji i szacunku dla klienta, dla jego indywidualnego sposobu przeżywania siebie i świata. Pracownia znajduje się w Warszawie.
Url http://www.pracowniagestalt.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Słowa kluczowe psychoterapeuta   depresja   nerwica   psycholog   zdrowie   leczenie
Data dodania Sep 15, 2009
ID linku 2155
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia

Polana jest ośrodkiem zatrudniającym wykwalifikowanych pracowników - psychologów, terapeutów uzależnień, doktorów psychiatrii z wieloletnią praktyką lekarską i dużym doświadczeniem terapeutycznym. Pomagamy uzależnionym i innym pacjentom z problemami osobowościowymi w leczeniu tymczasowych trudności oraz lepszym podejściem do różnych zdażeń w przyszłości. Organizujemy także terapie dorosłych dzieci alkocholików.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Są bardziej lub mniej szkodliwe uzależnienia. Do tych szczególnie groźnych należy alkoholizm oraz hazard. Często osoby uzależnione od hazardu wpadają dodatkowo w alkoholizm, stając się ruinami ludzi. Ale jeżeli ma się tyko trochę silnej woli i chęć do wyjścia z nałogu, można od niego uwolnić. Bardzo ważne jest pozytywne nastawienie rodziny, przyjaciół oraz kolegów z pracy. Skuteczną metodą jest zmiana otoczenia oraz wzięcie udziału w turnusach terapii odwykowej. Ośrodek leczenia uzależnień Carpe Diem w Kościeliskach proponuje turnusy od 5 do 30 dniowych. Oczywistością jest, iż im dłuższy pobyt w ośrodku, czynne branie udziału w terapii, wycieczki w Tatry, a także ćwiczenia fizyczne w bogato wyposażonej sali odnowy biologicznej, dają dużą szansę na pokonanie nałogu. Zatem nic tylko przekonać siebie - jeżeli się jest nałogowcem - i uzgodnić termin turnusu terapeutycznego.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Turnusy rehabilitacyjne
Strona gabinetu psychoterapii. Gabinet mieści się na ulicy Mierosławskiego 8/3 we Wrocławiu. Psychoterapia depresji, nerwic, zaburzeń nastroju, terapia dla rodzin, par, małżeństw oraz dzieci, a także ocena rozwoju emocjonalnego, porady i diagnoza cech osobowości. W gabinecie czekają na Państwa: Marta Kamińska (Psycholog, terapeuta), Katarzyna Ćwirko-Kusztan (Certyfikowana terapeutka), Aneta Pawłowska-Okowiak (Psycholog kliniczny i psychoterapeuta).W praktyce zawodowej kierują się wymogami przyjętymi przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracują w nurcie psychodynamicznym. W trosce o najlepszą jakość pracy z pacjentami swoje działania regularnie poddają ocenie Superwizorów PTP. Zapraszamy na konsultacje.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Jeżeli potrzebujesz pomocy psychoterapeuty - np. ostatnio kiepsko śpisz, masz depresję, miałeś ostatnio wypadek samochodowy o którym ciągle myślisz, po prostu nie powinieneś zwlekać. Zapraszamy Ciebie na stronę katowickiej psychoterapeutki, która przyjmuje zainteresowanych od poniedziałku do piątku i z całą pewnością znajdzie dla Ciebie szybko miejsce w swoim terminarzu. Karolina Matlak, a to właśnie do niej należy ta strona, posiada bardzo duże doświadczenie w kwestii psychoterapii i pomocy psychologicznej, ma niezbędne wykształcenie, certyfikaty, a przede wszystkim odpowiednie podejście do swoich pacjentów. To wszystko sprawia, że warto zgłosić się na psychoterapię do jej gabinetu.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Serwis poświęcony psychoterapii humanistycznej. Pisany przez psychoterapeutę, który stawia sobie i innym terapeutom pytania dotyczące ważnych kwestii uprawiania psychoterapii. Autor opiera się w swoich rozważaniach głównie na perspektywie psychoterapii egzystencjalnej oraz terapii Gestalt. Witryna gromadzi teksty spoza oficjalnego nurtu psychologii i psychoterapii i porusza zagadnienia kontrowersyjne.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia