Katalog Stron WWW

 
 

Psychoterapia Warszawa

Opis Psychoterapia Warszawa Strona internetowa przeznaczona dla osób poszukujących wsparcia psychoterapeutycznego. Prezentuje ofertę Pracowni Psychoterapii Gestalt. Jest to m.in. psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych oraz konsultacje psychologiczne. Terapia prowadzona jest zgodnie z podejściem Gestalt w relacji Ja-Ty. Psychoterapeuta towarzyszy klientowi w trudnej drodze poznawania siebie. Jest pełen akceptacji i szacunku dla klienta, dla jego indywidualnego sposobu przeżywania siebie i świata. Pracownia znajduje się w Warszawie.
Url http://www.pracowniagestalt.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Słowa kluczowe psychoterapeuta   depresja   nerwica   psycholog   zdrowie   leczenie
Data dodania Sep 15, 2009
ID linku 2155
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia

Jeżeli Twoje dziecko ma kłopoty z nauką, kontaktach z rówieśnikami lub koordynacją ruchową warto odwiedzić stronę Gabinetu Integracji Sensorycznej, który pomaga w przełamywaniu tych zaburzeń. Terapeuci poprzez efektywne sposoby pracy z dziećmi oraz wykorzystując sprzęt terapeutyczny wpływają na rozwój i zwiększanie możliwości rozwojowych malucha i jego sposobu postrzegania otoczenia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu terapii Johansena i zaangażowaniu doświadczonych terapeutów.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Ośrodek POZA CENTRUM niedaleko Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu istnieje od czerwca 2000 roku. Psychologowie i psychoterapeuci ośrodka w pracy z ludźmi korzystają z metody opracowanej przez doktora Arnolda Mindella zwanej w skrócie pracą z procesem, psychologią procesu (POP). Psychoterapia Procesu znajduje czynne zastosowanie w przypadkach stresu, pracoholizmu, w warsztatach rozwojowych oraz psychologicznych podłożach chorób somatycznych.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Biegła pracownia badań psychotechnicznych, która udziela różne badania. Zwrócone są one do kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, egzaminatorów oraz dydaktyków nauki jazdy. Dodatkowo do kierowców pojazdów uprzywilejowanych, aspirantów na członków OSP, przedstawicieli handlowych. Ponadto trudni się ona testowaniem osób wysłanych przez policję za spowodowanie wypadków, kierowanie w stanie nietrzeźwości, wykroczenie limitu punktów karnych. Również realizowane są badania operatorów wózków widłowych, sprzętu budowlanego i pozostałych urządzeń. Zakład przeprowadza badania osób pragnących ubiegać się o broń myśliwską, sportową, aspirantów na stanowiska sędziego, prokuratora, inspektorów, osób mających do czynienia z materiałami wybuchowymi. Zakład posiada każde zezwolenia na przeprowadzanie badań i wydawanie orzeczeń i ocen. Podaje kompleksowe usługi z wyeksploatowaniem zaawansowanej aparatury. Koszty badań są przyciągające, lokalizacja ośrodka jest bardzo przystępna, przed nim znajduje się bezpłatny parking.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Medycyna
Psychoterapia jest miejscem gdzie w atmosferze szacunku i zaufania człowiek może otwarcie mówić o swoich nadziejach, pragnieniach, trudnościach i porażkach i co za tym idzie dokonywać dobrych dla siebie, w swoim tempie zmian. W zawodzie pracuję od 1998 roku. Prowadzę terapię indywidualną. Pracuję z osobami dorosłymi z rozpoznaniem depresji, zaburzeń lękowych, schizofrenii, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń osobowości itp
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Psycholog pomaga stworzyć zarys działania, aby terapia dostosowana była do przedstawianych problemów, Państwa silnych cech, wyzwań jak również oczekiwań i potrzeb. Będzie to wymagało znalezienia metod, aby uregulować własne fizyczne reakcje, myśli i środowiska swojego funkcjonowania, w celu odzyskania i zachowania poczucia spokoju. Ludzie potrzebują pomocy takiej jak psychoterapia z różnych względów, takich jak zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, lęki, przygnębienie, niepokój, problemy psycho-seksualne, problemy emocjonalne czy w kontaktach międzyludzkich.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze