Katalog Stron WWW

 
 

Psychoterapia Warszawa

Opis Psychoterapia Warszawa Strona internetowa przeznaczona dla osób poszukujących wsparcia psychoterapeutycznego. Prezentuje ofertę Pracowni Psychoterapii Gestalt. Jest to m.in. psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych oraz konsultacje psychologiczne. Terapia prowadzona jest zgodnie z podejściem Gestalt w relacji Ja-Ty. Psychoterapeuta towarzyszy klientowi w trudnej drodze poznawania siebie. Jest pełen akceptacji i szacunku dla klienta, dla jego indywidualnego sposobu przeżywania siebie i świata. Pracownia znajduje się w Warszawie.
Url http://www.pracowniagestalt.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Słowa kluczowe psychoterapeuta   depresja   nerwica   psycholog   zdrowie   leczenie
Data dodania Sep 15, 2009
ID linku 2155
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia

Biegła pracownia badań psychotechnicznych, która udziela różne badania. Zwrócone są one do kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, egzaminatorów oraz dydaktyków nauki jazdy. Dodatkowo do kierowców pojazdów uprzywilejowanych, aspirantów na członków OSP, przedstawicieli handlowych. Ponadto trudni się ona testowaniem osób wysłanych przez policję za spowodowanie wypadków, kierowanie w stanie nietrzeźwości, wykroczenie limitu punktów karnych. Również realizowane są badania operatorów wózków widłowych, sprzętu budowlanego i pozostałych urządzeń. Zakład przeprowadza badania osób pragnących ubiegać się o broń myśliwską, sportową, aspirantów na stanowiska sędziego, prokuratora, inspektorów, osób mających do czynienia z materiałami wybuchowymi. Zakład posiada każde zezwolenia na przeprowadzanie badań i wydawanie orzeczeń i ocen. Podaje kompleksowe usługi z wyeksploatowaniem zaawansowanej aparatury. Koszty badań są przyciągające, lokalizacja ośrodka jest bardzo przystępna, przed nim znajduje się bezpłatny parking.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Medycyna
Polana jest ośrodkiem zatrudniającym wykwalifikowanych pracowników - psychologów, terapeutów uzależnień, doktorów psychiatrii z wieloletnią praktyką lekarską i dużym doświadczeniem terapeutycznym. Pomagamy uzależnionym i innym pacjentom z problemami osobowościowymi w leczeniu tymczasowych trudności oraz lepszym podejściem do różnych zdażeń w przyszłości. Organizujemy także terapie dorosłych dzieci alkocholików.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Gabinet psychologiczny we Wrocławiu Pawła Helfera stanowi miejsce, w którym można skorzystać z profesjonalnej psychoterapii. Paweł Helfer jest to psychoterapeuta oraz socjoterapeuta, należący Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jego główną specjalizacją jest prowadzenie psychoterapii indywidualnej, a także grup terapeutycznych. W swojej pracy zawsze stosuje on zasady etyki Kodeksu Zawodowego Psychologa. Oprócz tego prowadzi firmę szkoleniową, która działa w zakresie edukacji i biznesu. Psychoterapia indywidualna ma postać regularnych spotkań, które odbywają się raz w tygodniu. Udzielane są też konsultacje internetowe, w takich dziedzinach, jak: radzenie sobie ze stresem, kryzysy w kontaktach międzyludzkich, problemy związane z nauką oraz pracą. Pierwsza konsultacja online jest bezpłatna. Każda rozmowa z doświadczonym terapeutą stanowi budujące doświadczenie, umożliwiające poznanie wewnętrznych konfliktów, a sama w sobie jako informacja medyczna może być bardzo przydatna, przede wszystkim w sytuacji występowania poważniejszych zaburzeń.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Zdrowie Uroda > Psychologia
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień zajmuje się leczeniem uzależnień. Mogą one być wszechstronne: przyzwyczajenie do hazardu, alkoholizm, narkomania bądź medykamentów. Każde z tych uzależnień można wyleczyć. Zatrudniony personel jest w stanie sprawnie leczyć niezdrowe uzależnienia. Usytuowanie ośrodka w przepięknej okolicy, daleko od miejskiego zgiełku. Jest to dodatkowy atut naszego ośrodka. Leczenie w ośrodku pomoże wrócić Twojej bliskiej osobie do zdrowia fizycznego i do równowagi psychicznej. Nasi podopieczni mogą liczyć na wysoką jakość usług medycznych, profesjonalizm i wsparcie terapeutów, a także atrakcyjne usytuowanie ośrodka. Nasz ośrodek istnieje od 5 lat.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Firmy wg branż
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Ośrodek POZA CENTRUM niedaleko Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu istnieje od czerwca 2000 roku. Psychologowie i psychoterapeuci ośrodka w pracy z ludźmi korzystają z metody opracowanej przez doktora Arnolda Mindella zwanej w skrócie pracą z procesem, psychologią procesu (POP). Psychoterapia Procesu znajduje czynne zastosowanie w przypadkach stresu, pracoholizmu, w warsztatach rozwojowych oraz psychologicznych podłożach chorób somatycznych.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia