Katalog Stron WWW

 
 

Psychoterapia Warszawa

Opis Psychoterapia Warszawa Strona internetowa przeznaczona dla osób poszukujących wsparcia psychoterapeutycznego. Prezentuje ofertę Pracowni Psychoterapii Gestalt. Jest to m.in. psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych oraz konsultacje psychologiczne. Terapia prowadzona jest zgodnie z podejściem Gestalt w relacji Ja-Ty. Psychoterapeuta towarzyszy klientowi w trudnej drodze poznawania siebie. Jest pełen akceptacji i szacunku dla klienta, dla jego indywidualnego sposobu przeżywania siebie i świata. Pracownia znajduje się w Warszawie.
Url http://www.pracowniagestalt.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Słowa kluczowe psychoterapeuta   depresja   nerwica   psycholog   zdrowie   leczenie
Data dodania Sep 15, 2009
ID linku 2155
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia

Psychoterapia gestalt w Zielonej Górze. Zapraszamy do wzięcia udziału w cotygodniowych sesjach w ramach psychoterapii grupowej. Oferujemy także indywidualne spotkania z psychoterapeutą. Na naszej stronie internetowej znajdziesz odpowiedzi na pytania z zakresu psychoterapii. Dostępny jest szczegółowy opis kwalifikacji i doświadczenia zawodowego Jolanty Laskowskiej, która jest właścicielką gabinetu. Zapraszamy do odwiedzin strony i na spotkania terapeutyczne.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Lubuskie
Psychoterapeuta ericksonoski zorientowany na wydobycie zasobów, w pracy wykorzystuje techniki rozwijające kreatywność oraz mocne strony pacjenta. Korzysta z technik ustawień systemowych oraz wiedzy i doświadczenia z zakresu bioenergetyki. Prowadzi grupę pracy z ciałem oraz warsztaty rozwoju osobistego z elementami ustawień systemowych. Pracuje z problematyką: kryzysów życiowych, lęków, depresji, stresów, zaburzeń odżywiania, kryzysów okresu dorastania oraz trudnościami wieku przedszkolnego. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz podnoszeniu świadomości własnego funkcjonowania - rozwoju osobistego.Psychoterapia prowadzona jest w Warszawie oraz Puławach.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Gabinet Psychoterapii skierowany jest do osób szukających pomocy w cierpieniu. Prowadzimy psychoterapię ogólną, jak również dla terapię osób uzależnionych i ich rodzin. Ponadto, pomagamy dzieciom i młodzieży w walce z dysleksją, ADH, lękiem, fobiami, a także tym, którzy mają problemy z nauką.

Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Są bardziej lub mniej szkodliwe uzależnienia. Do tych szczególnie groźnych należy alkoholizm oraz hazard. Często osoby uzależnione od hazardu wpadają dodatkowo w alkoholizm, stając się ruinami ludzi. Ale jeżeli ma się tyko trochę silnej woli i chęć do wyjścia z nałogu, można od niego uwolnić. Bardzo ważne jest pozytywne nastawienie rodziny, przyjaciół oraz kolegów z pracy. Skuteczną metodą jest zmiana otoczenia oraz wzięcie udziału w turnusach terapii odwykowej. Ośrodek leczenia uzależnień Carpe Diem w Kościeliskach proponuje turnusy od 5 do 30 dniowych. Oczywistością jest, iż im dłuższy pobyt w ośrodku, czynne branie udziału w terapii, wycieczki w Tatry, a także ćwiczenia fizyczne w bogato wyposażonej sali odnowy biologicznej, dają dużą szansę na pokonanie nałogu. Zatem nic tylko przekonać siebie - jeżeli się jest nałogowcem - i uzgodnić termin turnusu terapeutycznego.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Turnusy rehabilitacyjne
Małgorzata Wudarczyk. Psycholog, psychoterapeutka. Psychoterapia nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania. Profesjonalna indywidualna psychoterapia poznawczo-behawioralna, terapia par i małżeństw, pomoc w sytuacjach kryzysowych. Pomoc dla osób cierpiących z powodu objawów, które bardzo często uniemożliwiają odczuwanie radości życia. Jeśli rozpoznajesz u siebie symptomy depresji, nerwicy, zaburzeń odżywiania i innych, to zapraszam na spotkanie konsultacyjne.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia