Katalog Stron WWW

 
 

Linie rozlewnicze

Opis Linie rozlewnicze Firma zajmuje się sprzedażą i skupem maszyn i urządzeń stosowanych przemyśle spożywczym, a w szczególności maszyn oraz linii rozlewniczych do produkcji alkoholi i wody. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy nowe i używane monobloki, tribloki, etykieciarki, pakowaczki oraz nalewaczki. D.J. Europol oferuje także nieruchomości na sprzedaż oraz skupuje obiekty przemysłowe, takie jak: gorzelnie, hale produkcyjne i gospodarstwa rolne.
Url http://www.djeuropol.pl
Kategoria Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Słowa kluczowe tetra pak   miksery   etykieciarki   tribloki   monobloki   pakowaczki   dmucharki   wydmuchiwarki   używane   sprzedaż   djeuropol   linie   rozlewnicze   maszyny   urządzenia   produkcyjne   kupno   skup   nieruchomości   nalewaczki   kupno
Data dodania Sep 15, 2009
ID linku 2186
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Automatyka

Na rynku automatyki przemysłowej w Sosnowcu działa jednostka AP-Telematics. Ze swojej strony oferuje wiedzę, zdolności i doświadczenie w remontach maszyn i linii produkcyjnych dla przemysłu. Nie tylko mogą skrócić lub przedłużyć istniejące linie, ale także wszechstronnie wyremontować razem z wymianą podzespołów sterowniczych, a nawet mogą zaadaptować stare maszyny do nowych systemów sterowniczych opartych o sterowniki Siemens i Omron. Zajmują się także planowaniem, prefabrykacją oraz montażem szaf sterowniczych, linii produkcyjnych i stanowisk produkcyjnych. Przeprowadzają także maszyny i linie produkcyjne ? można im zlecić demontaż i szykowanie do transportu elementów automatyki przemysłowej, a po przewiezieniu części na miejsce można firmie AP-Telematics powierzyć złożenie ich na nowo. Co istotne firma gwarantuje profesjonalne nastawienie do każdego zadania, krótki czas realizacji zleceń, wysoką jakość urzeczywistnianych usług, a do tego jeszcze konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty firmy AP Telematics znaleźć można na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Produkcja Przemysł
Budownictwo > Usługi budowlane
Międzynarodowa Grupa Gunnebo należy do ścisłej światowej czołówki branży zabezpieczeń. Specjalizacja to międzyinnymi kontrola dostępu - blokady antyterrorystyczne, bramki kontroli dostępu (bramki szybkie, rozsuwane, bramki uchylne i bramki obrotowe wysokie). Firma oferuje także: tripody, kołowroty stadionowe i śluzy osobowe, drzwi karuzelowe z kontrolą dostępu i blokady drogowe. Kliknij i zobacz więcej na stronie www.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firma Euro Spaw specjalizuje się w branży spawalniczej. Prowadzimy działalność produkcyjno - usługową na profesjonalnym poziomie. Jesteś producentem blokad parkingowych i wyrobów ze stali i aluminium. Nasze produkty wyróżnia z pośród innych firm solidność wykonania i estetyczny wygląd co gwarantuje wysoka jakość produktu. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową naszych produktów na terenie całego kraju w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie można znaleźć: blokady parkingowe, słupki i zapory parkingowe, palniki na olej przepracowany, grille ogrodowe, regeneracja i polerowanie śrub ze stali kwasoodpornej oraz aluminium, wyposażenie do gastronomi (wózki, zlewy). Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Handel
Kraje Miasta Regiony > Warmińsko-mazurskie
Produkty do sprężonego powietrza Ingersoll Rand są specjalnie zaprojektowane żeby zapewnić niezawodność, wysokie parametry, trwałość i wysoką jakość wykonania. Zestaw produktów dostarczanych przez Ingersoll Rand obejmuje szeroki zakres sprężarek śrubowych SSR® i SIERRA® z modelami zarówno chłodzonymi olejem jak i bezolejowymi, bezolejowe sprężarki przepływowe CENTAC®, które są szeroko stosowane w systemach o ciągłym obciążeniu oraz wielka rodzina sprężarek tłokowych do wszelkich zastosowań, między innymi wysokociśnieniowe, bezolejowe, próżniowe, a także sprężarki TYPE 30®.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Budownictwo
Przedsiębiorstwo Telros w branży elektroniki i automatyki funkcjonuje na terenie stolicy od roku 1999. W zakresie naszych usług leży konserwacja, serwisowanie oraz instalacja systemów telewizji satelitarnej, kontroli dostępu, domofonów, systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej. W trakcie długiej historii firmy współpracowaliśmy ze zleceniodawcami prywatnymi oraz z dużymi firmami budującymi np. strzeżone osiedla mieszkalne. Dzięki temu posiadamy ogromne doświadczenie w konserwacji i instalowaniu systemów alarmowych. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka