Katalog Stron WWW

 
 

Linie rozlewnicze

Opis Linie rozlewnicze Firma zajmuje się sprzedażą i skupem maszyn i urządzeń stosowanych przemyśle spożywczym, a w szczególności maszyn oraz linii rozlewniczych do produkcji alkoholi i wody. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy nowe i używane monobloki, tribloki, etykieciarki, pakowaczki oraz nalewaczki. D.J. Europol oferuje także nieruchomości na sprzedaż oraz skupuje obiekty przemysłowe, takie jak: gorzelnie, hale produkcyjne i gospodarstwa rolne.
Url http://www.djeuropol.pl
Kategoria Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Słowa kluczowe tetra pak   miksery   etykieciarki   tribloki   monobloki   pakowaczki   dmucharki   wydmuchiwarki   używane   sprzedaż   djeuropol   linie   rozlewnicze   maszyny   urządzenia   produkcyjne   kupno   skup   nieruchomości   nalewaczki   kupno
Data dodania Sep 15, 2009
ID linku 2186
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Automatyka

Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług z zakresu sprzedaży części zamiennych do maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych a ponadto autobusów i samochodów ciężarowych, żurawi samochodowych, ratraków śnieżnych, wózków widłowych oraz młotów hydraulicznych i pneumatycznych.
Oprócz części oryginalnych proponujemy też alternatywne zamienniki. Kupując je u nas lub wykonując remont na bazie tych produktów znacznie zmniejszysz własne koszty związane z utrzymaniem maszyny.
Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas części zamiennych. Nasi niemieccy dostawcy to producenci certyfikowani co sprawia, że produkty przez nas dystrybuowane odpowiadają wszelkim normom i są najwyższej jakości.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż
Firmy wg branż > Hydraulika siłowa
Produkujemy lasery diodowe i plotery laserowe dla małych i średnich firm, jak i osób prywatnych.
Naszą produkcję można wykorzystywać do grawerowania i cięcia na różnego rodzaju materiałach takich jak folia samoprzylepna, wypalanie rysunków, obrazków i fotografii na drewnie, sklejce, skórze, plastykach. Grawerowanie szyldów na plastyku i metalu, produkcja pytek drukowanych. Również cięcie sklejki, drewna, skóry, tektury, tworzyw sztucznych itp.
Do wypalania wykorzystuje się promień laserowy generowany przez mocne diody laserowe.
Również produkujemy lasery na podstawie diod laserowych, grawerujące i tnące.
Oferujemy prace wypalania laserem:
Zdjęcia fotograficzne i rysunki na drewnie, sklejce, skórze, itp. Jako pamiątki rodzinne, ślubne, a wakacji, z różnych imprez, i inne okazję.
Wycinamy laserowo na zamówienie rozmaite wyroby wg projektów klientów, jak również i wg własnych projektów – szkatułki, pudełka, ramki do zdjęć, zabawki, różne ozdoby itp.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Produkcja Przemysł > Elektronika
Technologia cięcia wodą Waterjet niemieckiej firmy Cu-Ma-Tec specjalizującej się w tworzeniu urządzeń do cięcia wodą.

Nasze projekty to ponad wszystkim niekwestionowana jakość. Bardzo starannie dobieramy partnerów produkcji aby zaspokoić wysokie wymagania naszych klientów.

Jesteśmy przygotowani na unikatowe zamówienia. Proponujemy szeroką ofertę wyposażenia dodatkowego co zezwala na dostosowanie maszyn do własnych potrzeb.

Technologia Waterjet to innowacyjna technologia, która przez prawie 30 lat została wzbogacona o liczne udoskonalenia dając teraz fantastyczne efekty efektywnego cięcia.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firma Stigal produkuje przecinarki plazmowe, dzięki którym cięcie stali jest szybsze i dokładniejsze. Przecinarka plazmowa Stigal za pomocą której możemy wykonywać cięcie blachy, cięcie rur, cięcie profili charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Cięcie plazmowe dzięki firmie Stigal poprzez zastosowanie nowatorskich rozwiązań poprawiających warunki pracy jest bezpieczniejsze i bardziej komfortowe dla operatora maszyny. Nowoczesny układ sterowania i łatwa możliwość rozbudowy wypalarki CNC, to tylko jedne z licznych atutów wyróżniających wycinarki plazmowe firmy Stigal. Przecinarka plazmowa Dynamic jest laureatem Złotego Medalu Targów Poznańskich oraz Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL. Wycinanie plazmą za pomocą wypalarki CNC wydatnie zwiększa wydajność i efektywność produkcji w każdym przedsiębiorstwie!
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
W Poznaniu zlokalizowana jest firma SDI Group Poland Sp. z o. o., która funkcjonuje na rynku międzynarodowym. Zajmujemy się wprowadzaniem projektów w dziedzinie przepływu materiałów i procesów magazynowania w przeróżnych magazynach oraz centrach dystrybucji. Robimy projekty w zakresie intralogistyki, a również montujemy oraz uruchamiamy wykonane systemy. Poza tym unowocześnimy aktualne systemy i sprzęty, a również zapewniamy nowoczesne oprogramowania. Oferowane rozwiązanie to systemy IT, sterowania oraz kontroli, a także linie sortujące, przenośniki i inne elementy wyposażenia magazynowego. Wszystkie artykuły pozwalają na podniesienie wydajności oraz poprawienie funkcjonowania firm. Nasze usługi są z powodzeniem realizowane dla klientów z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Włoch, Hiszpanii, Chile oraz Niemiec. Na stronie internetowej znajduje się więcej szczegółowych informacji.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka