Katalog Stron WWW

 
 

Linie rozlewnicze

Opis Linie rozlewnicze Firma zajmuje się sprzedażą i skupem maszyn i urządzeń stosowanych przemyśle spożywczym, a w szczególności maszyn oraz linii rozlewniczych do produkcji alkoholi i wody. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy nowe i używane monobloki, tribloki, etykieciarki, pakowaczki oraz nalewaczki. D.J. Europol oferuje także nieruchomości na sprzedaż oraz skupuje obiekty przemysłowe, takie jak: gorzelnie, hale produkcyjne i gospodarstwa rolne.
Url http://www.djeuropol.pl
Kategoria Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Słowa kluczowe tetra pak   miksery   etykieciarki   tribloki   monobloki   pakowaczki   dmucharki   wydmuchiwarki   używane   sprzedaż   djeuropol   linie   rozlewnicze   maszyny   urządzenia   produkcyjne   kupno   skup   nieruchomości   nalewaczki   kupno
Data dodania Sep 15, 2009
ID linku 2186
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Automatyka

Automatyka s.c. to dynamicznie działające przedsiębiorstwo, które w swojej zasobnej propozycji zawiera bramy wjazdowe, garażowe oraz przemysłowe wraz z ich pełną automatyką. Co więcej firma proponuje takie produkty jak wideofony, domofony, szlabany, doki przeładunkowe, czujniki czy alarmy. Kompetentni i doświadczeni fachowcy dokładają wszelkich starań, aby spełnić potrzeby każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego. Firma gwarantuje solidność i rzetelność wykonywanych usług, do jakich oprócz sprzedaży zalicza się również montaż oraz serwisowanie artykułów. Każdy towar oferowany przez przedsiębiorstwo Automatyka s.c. zawiera gwarancję. Firma gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów, które pochodzą od najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. W celu zapoznania się z całą propozycją przedsiębiorstwa zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Budownictwo > Drzwi
AGD RTV > Video
MESKON Sp. z o.o. oferuje dostawy aparatury pomiarowej dla pomiarów poziomu, przepływu, ciśnienia, temperatury, masy i innych wielkości fizycznych, dostawy pirometrów, różnego rodzaju zaworów odcinających, regulacyjnych i specjalnych, wagoprzenośniki taśmowe i ślimakowe, wagi zbiornikowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem a na pewno znajdą Państwo coś dla swojej firmy lub prywatnie dla siebie co będzie przydatne w firmie lub domowych czynnościach.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firma Stigal produkuje przecinarki plazmowe, dzięki którym cięcie stali jest szybsze i dokładniejsze. Przecinarka plazmowa Stigal za pomocą której możemy wykonywać cięcie blachy, cięcie rur, cięcie profili charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Cięcie plazmowe dzięki firmie Stigal poprzez zastosowanie nowatorskich rozwiązań poprawiających warunki pracy jest bezpieczniejsze i bardziej komfortowe dla operatora maszyny. Nowoczesny układ sterowania i łatwa możliwość rozbudowy wypalarki CNC, to tylko jedne z licznych atutów wyróżniających wycinarki plazmowe firmy Stigal. Przecinarka plazmowa Dynamic jest laureatem Złotego Medalu Targów Poznańskich oraz Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL. Wycinanie plazmą za pomocą wypalarki CNC wydatnie zwiększa wydajność i efektywność produkcji w każdym przedsiębiorstwie!
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie
Centrum Handlowe Adams zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą, kompleksowych usług związanych z urządzenie domu lub mieszkania! W naszej sprzedaży znaleźć można produkty wykończeniowe takie jak okna, drzwi płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek! Oferujemy również bramy garażowe! Tylko u nas bezpłatny transport!Centrum Handlowe Adams zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą, kompleksowych usług związanych z urządzenie domu lub mieszkania! W naszej sprzedaży znaleźć można produkty wykończeniowe takie jak okna, drzwi płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek! Oferujemy również bramy garażowe! Tylko u nas bezpłatny transport!
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka
Budownictwo
ATEX Wolff działa od 2009 na polskim rynku i od tego czasu wypracowała sobie pozytywną opinię u wielu klientów. Zajmuje się zarządzanie bezpieczeństwem wybuchowym w przemyśle. Przeprowadzanie wszelkich badań, analiz i ocen ryzyka wybuchu przyczynią się do zmniejszenia szans na wystąpienie zagrożenia wybuchem. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie oficjalnej spółki ATEX.
Kategoria:   Firmy wg branż > Automatyka