Katalog Stron WWW

 
 

Wywrotki.org

Opis Wywrotki.org Wywrotki - Ciężarówki segmentu budowlanego. Serwis informacyjny poświęcony samochodom ciężarowym typu wywrotka przeznaczonych do prac w segmencie budowlanym. Aktualności tematyczne, opisy pojazdów, komunikaty prawne i drogowe oraz ciekawe filmy. Duża baza zdjęć z wywrotkami.
Witryna www.wywrotki.org powstała z myślą przekazywania informacji związanych z branżą transportową i budowlaną. W zamierzeniu strona ma również pomagać osobom posiadającym owe pojazdy lub prowadzącym działalność gospodarczą opierającą się na wykorzystaniu pojazdów ciężarowych z zabudową.
Url http://www.wywrotki.org
Kategoria Motoryzacja > Samochody
Budownictwo > Usługi budowlane
Biznes Ekonomia > Praca
Słowa kluczowe wywrotki   wywrotka   samochód   pojazdy   serwis   informacyjny   forum   transport   przewozy   samochody ciężarowe   ciężarówki   samowyładowcze   trucks   maszyny budowlane   serwis   części   akcesoria   delaerzy   historia wywrotek   drogi   prawo transportowe   galeria
Data dodania Feb 20, 2009
ID linku 223
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Motoryzacja > Samochody

Przedsiębiorstwo KiC Serwis już od 1993 roku oddaje do Państwa dyspozycji kompetentne usługi powiązane z zabezpieczeniami antykradzieżowymi, w jakich zakres wchodzi cała obsługa serwisowa oraz montaż. Proponujemy także bogaty wybór wyrobów powiązanych z tą dziedziną, między innymi: alarmy, immobilisery bezdotykowe, blokady biegów i silnika, zamki centralne i szereg innych. A wszystko po to, żeby zagwarantować Państwu najwyższe bezpieczeństwo auta. W naszej firmie doskonale łączymy zastosowanie najnowszych technologii z wieloletnim doświadczeniem fachowców, przez co możemy spełnić wymagania każdego klienta. Pomagają nam w tym też ukończone kursy i zdobyte certyfikaty. Dzięki naszym wysokim kompetencjom oraz rzetelności jesteśmy członkami krajowej sieci autoalarmów. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie www.
Kategoria:   Motoryzacja > Samochody
Przedstawiamy się jako niezależny broker samochodowy, gdyż współpracujemy z różnymi markami. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje mniej lub bardziej sprecyzowane potrzeby co do samochodu, jaki chcesz pozyskać, a my postaramy się o to, by żadna atrakcyjna dla Ciebie oferta nie przeszła Ci koło nosa. Zajmiemy się także załatwieniem wszelkich formalności oraz sprowadzeniem samochodu, sposób finansowania będzie zależał od Ciebie.
Kategoria:   Motoryzacja > Samochody
Serwis Alfa Romeo News powstał specjalnie dla Alfistów, którzy chcą na bieżąco śledzić informacje na temat swojej ulubionej marki. Co dzień aktualizowany, o nowe wiadomości, plotki, zdjęcia szpiegowskie, przeglądy prasy, niuanse technologiczne oraz ekonomiczne, relacje ze zlotów klubów Alfa Romeo - zarówno lokalnych/regionalnych jak i ogólnopolskich. Nowe samochody - Alfa Romeo Giulietta, MiTo, Giulia, 159, SUV i Crossover. Wszystko ozdobione zdjęciami dobrej jakości i filmikami w jakości HD. Ponad to przeczytasz testy, porównania samochodów, serwisów, stacji diagnostycznych, warsztatów czy części zamiennych. Po godzinach można zajrzeć także na Forum miłośników Alfa Romeo, poczytać o najczęstszych awariach, problemach oraz porady dotyczące użytkowania samochodów spod znaku zaskrońca.
Kategoria:   Motoryzacja > Samochody
Serwis motoryzacyjno informacyjny o sportowym samochodzie Seat Leon. Podstawowa tematyka portalu to przedstawienie oraz analiza danych technicznych i osiągów, opisy przedstawianych testów poszczególnych podzespołów jak i całego samochodu. Dla fanów tuningu dostarczamy informacje o modyfikacjach nadwozia jak i silnika oraz sprzęcie nagłośnieniowym montowanym w najciekawszych wersjach tego modelu. Nie zabraknie także nowości z torów wyścigowych oraz wystaw samochodowych organizowanych w kraju jak i za granicą. Ciekawym urozmaiceniem jest dział zajmujący się sportowym modelem Seat Leon Cupra, który już w tej chwili stał się legendą torów wyścigowych.
Kategoria:   Motoryzacja > Samochody
Motoryzacja
Motoryzacja > Kluby i fora
Jedna z najlepszych szkół jazdy w Szczecinie. Od początku naszego istnienia za cel stawiamy sobie przygotowanie kursantów do świadomego i bezpiecznego poruszania się po drodze.
Kursanci rozpoczynają szkolenie od zajęć teoretycznych, które trwa około tygodnia (5 dni). Są to cztery dni szkolenia z przepisów i bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz jeden ze szkolenia w zakresie postępowania w razie uczestnictwa w wypadku drogowym. Kursanci otrzymują również niezbędne informacje dotyczące udzielania pomocy ofiarom wypadku. Po zakończonych zajęciach teoretycznych kursanci umawiają się na zajęcia praktyczne. Długość ich trwania uzależniona jest od dyspozycyjności kursanta oraz jego postępów w nauce. Po zakończeniu szkolenia oraz pozytywnym zdaniu egzaminu wewnętrznego teoretycznego i praktycznego, kursant może zapisać się na egzamin państwowy w WORD Szczecin (Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego) lub dowolny ośrodek egzaminowania na terenie całego kraju.
Aleja Piastów 5/19B
70-461 Szczecin
696 887 898
507 619 703
szkola@autoprestiz.com
Kategoria:   Motoryzacja > Samochody