Katalog Stron WWW

 
 

Darmowe programy

Opis Darmowe programy ProgramyDarmowe.net to serwis, w którym znajdziesz darmowe Polskie i nie tylko programy i spolszczenia do ściągnięcia za darmo! Najlepsze antywirusy do pobrania jak Avast, NOD32, AVG, Norton AntiVirus. Niezbędne programy w każdym komputerze czyli Deamon Tools, Nero, Gadu-gadu, Winamp, Foobar. Także aplikacje, bez których nie można poruszać się po internecie: Flash player, gg, ad-aware, Firefox, aqq, winrar, skype, Total Commander. Programy graficzne także się przydadzą Photoshop, ACDSee. Programy p2p do pobierania gier, filmów i mp3 uTorrent, BearShare, eMule. Kodeki i playery do oglądania filmów - K-Lite, FFDshow, BEST Player, AllPlayer, SubEdit.
Url http://programydarmowe.net
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Internet > Aktualności
Słowa kluczowe programy   aplikacje   darmowe   programy do pobrania   spolszczenia   polskie   acdsee   avast   antivirus   dc++   directx   kaspersky   norton   gg   bearshare   utorrent   nero   player   kodeki   windows   p2p   skype   commander   winzip   winrar   nod32   gadu.
Data dodania Oct 6, 2009
ID linku 2297
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie

System do zarządzania produkcją to niezwykle ważna sprawa w przypadku każdej firmy, która chce doskonale zorganizować sobie pracę. Nasz system posiada wiele ciekawych możliwości, które można zintegrować z innymi systemami czy programami do takich zadań i jeszcze bardziej unowocześnić swoją firmę tym sposobem. Postaw na nowoczesne oprogramowanie dla Twojej firmy i przekonaj się, jak wiele zmieni się w kwestii zarządzania produkcją.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
System do prowadzenia pizzerii jest skutecznym narzędziem stworzonym do sprawnego zarządzania nowoczesną pizzerią. Najważniejsze atuty programu to: uniwersalność, funkcjonalność, prostota, niezawodność. Dzięki stałemu rozwojowi program do obsługi pizzerii jest udoskanalany i w pełni pozwala spełnić oczekiwania każdego klienta. Każde zdarzenie przeprowadzone w systemi są rejestrowane. Pozwala to na dokonanie analizy wykonanych czynności przez personel. Zapraszamy do sprawdzenia wersji demo!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Kraje Miasta Regiony > Świętokrzyskie
Twórcy oprogramowań wreszcie mają szansę ich sprawdzenia przez profesjonalnych testerów. Testerska platforma crowdsourcingowa oferuje swoje usługi w zakresie sprawdzania działania każdej aplikacji. Testerzy sprawdzają aplikacje deskopowe, webowe a także mobilne przy wykorzystaniu rożnych platform sprzętowych a także systemowych. W zależności od potrzeb wykonywane są testy funkcjonalne, usability, bezpieczeństwa a nawet testy graficznych interfejsów użytkownika.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Profesjonalne usługi informatyczne - Penta Gdynia - serwisu sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe, audyt oprogramowania. Szkolenia i instalacja - oprogramowanie Płatnik, e-pfron. Zarządzania firmą - systemy i programy dla firm: System forte, Great Plains, Penta, Symfonia Premium i symfonia forte, PentaKoszt oraz Microsoft Bpos. Kliknij link do strony i sprawdź co oferujemy.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
CRM to nowoczesny sposób zarządzania firmą. Oprogramowanie umożliwia efektywniej zarządzać relacjami z klientami, jednocześnie weryfikując PR firmy. Wdrożenie CRM wiąże się z wprowadzeniem strategii biznesowej skierowanej na klienta. Takie rozwiązanie usprawnia komunikację. System IHK CRM jest uniwersalnym narzędziem zarządzającym danymi, jak również udostępniającym raporty i dane statystyczne.Nasz CRM oparty jest o technologie webowe, tak więc jest dostępne przez przeglądarkę z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu. Specjalne skrypty i certyfikaty zapewniają bezpieczeństwo działania systemu. Zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi, w celu szczegółowej prezentacji systemu CRM.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie