Katalog Stron WWW

 
 

Fumigacja

Opis Fumigacja Strona firmowa spółki Archiwa Mazowieckie dostarcza informacji o zakresie świadczonych przez nią usług. Polem działalności firmy jest przechowywanie, archiwizacja i porządkowanie dokumentacji oraz fumigacja materiałów i przedmiotów. Firma posiada specjalne pomieszczenia do przechowywania wszelkich akt i dokumentów, również niejawnych. Archiwa Mazowieckie zajmują się przenoszeniem dokumentacji na nośniki cyfrowe oraz brakowaniem i niszczeniem dokumentacji.
Url http://www.archiwamaz.pl
Kategoria Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Słowa kluczowe archiwizacja   archiwum   archiwa   mazowieckie   kancelaria   tajna   dokumentów   dokumentacji   dokumentow   fumigacja   przechowywanie   niszczenie   porządkowanie   digitalizacja   brakowanie   akt   akta   obrazów   eksponatów   dezynfekcja
Data dodania Oct 6, 2009
ID linku 2303
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie

Firma Kimo to francuski wytwórca aparatury pomiarowej. Propozycja firmy jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej komponenty wykorzystywane w instalacjach HVAC. Aparatura spełnia wymogi stawiane przez przemysł spożywczy, obronny, samochodowy i inne. W naszej propozycji znajdziesz między innymi anemostaty, analizatory spalin, rejestratory ciśnienia oraz innych produktów. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą stroną internetową.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Firmy wg branż
Ośrodek Szkolenia Kierowców powstał w 2001 r.Celem naszym od chwili jej założenia było i jest nauka kierowców tak aby charakteryzowali się poprawną techniką jazdy, bardzo dobrą znajomością przepisów ruchu drogowego, zdobyli podstawowe wiadomości z zakresu obsługi i budowy pojazdu oraz potrafili udzielić pierwszej pomocy medycznej. Aby taki cel osiągnąć, zajęcia teoretyczne prowadzą wysokiej klasy specjaliści z uprawnieniami, a praktyczne instruktorzy z wieloletnią praktyką oraz instruktorzy techniki jazdy. Nasze sale wykładowe wyposażone są ( zgodnie z przepisami ) w niezbędne pomoce dydaktyczne, oraz komputery z testami identycznymi jak w Państwowych Ośrodkach Egzaminacyjnych. Każdy z naszych kursantów może przyjść do naszego ośrodka w dowolnym czasie i poćwiczyć poza godzinami zajęć zdawanie testów komputerowych.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Firma Awans- Serwis proponuje wszechstronną gamę urządzeń związanych z obsługą urządzeń podczyszczających ścieki jak stabilizatory substancji ropopochodnych, piaskowniki, osadniki odstojniki szlamu, komory rozdziału, separatory tłuszczu, pompowanie ścieków i studnie przelewowe. Wieloletnie doświadczenie, a również dbałość o najwyższa jakość oferowanych urządzeń stanowi dla kontrahentów firmy Firma Awans- Serwis doskonałą ofertę rynkową.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Inne
Special Services- firma zajmująca się ochrona osób i mienia. Zajmujemy się ochrona osób, ochrona zespołow muzycznych i imprez, ochrona osobista oraz ochrona dzieci i osiedli mieszkaniowych w Warszawie. Misją naszej firmy jest ciągłe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa naszych potencjalnych klientów. Dlatego staramy się doskonalić w dziedzinie zarówno fizycznej ochrony mienia, osób, oraz obiektów znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego wychodząc tym samym na przeciw potrzebom naszych klientów.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Firma Dream a Design działa w swojej branży już od dłuższego czasu, specjalizując się w projektowaniu pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych. Absolutnie każdy klient który nawiąże się z nią współpracę będzie miał pewność co do tego, że wszystkie jego oczekiwania zostaną tu potraktowane w pełni indywidualnie, dzięki czemu otrzyma rzeczywiście zadowalające efekty. Zawsze spotkamy się tutaj z najwyższym możliwym poziomem profesjonalizmu, przez co taka współpraca za każdym razem będzie dla nas czystą przyjemnością.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Dom Wnętrze > Architekci
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz