Katalog Stron WWW

 
 

Pomoc psychologiczna

Opis Pomoc psychologiczna Nazywam się Kuroń M. Jestem psychoterapeutą o bogatym doświadczeniu w prowadzeniu psychoterapii i udzielaniu pomocy psychologicznej. Moje doświadczenie mogę poprzeć praktyką lekarską w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, IV Klinice Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Moje psychoterapie pomagają wyjść z ciężkich depresji, wzmacniają motywująco do działania w wybranym kierunku, relaksują po męczących chwilach w życiu. Swoją ofertę kieruję do ludzi, którzy chcą uzyskać pomoc od psychologa i jednocześnie wiedzą, że mają z czymś problem, tylko uświadomienie sobie problemów pozwala się ich pozbyć.
Url http://www.kuron.info
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Słowa kluczowe psycholog   psychoterapeuta   psychoterapia
Data dodania Oct 6, 2009
ID linku 2368
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia

Psychoterapeuta ericksonoski zorientowany na wydobycie zasobów, w pracy wykorzystuje techniki rozwijające kreatywność oraz mocne strony pacjenta. Korzysta z technik ustawień systemowych oraz wiedzy i doświadczenia z zakresu bioenergetyki. Prowadzi grupę pracy z ciałem oraz warsztaty rozwoju osobistego z elementami ustawień systemowych. Pracuje z problematyką: kryzysów życiowych, lęków, depresji, stresów, zaburzeń odżywiania, kryzysów okresu dorastania oraz trudnościami wieku przedszkolnego. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz podnoszeniu świadomości własnego funkcjonowania - rozwoju osobistego.Psychoterapia prowadzona jest w Warszawie oraz Puławach.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Znalezienie dobrego i sprawdzonego psychoterapeuty stanowi często ogromny problem. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług gabinetu psychoterapii Art and Psyche. Świadczący swe usługi psycholog to doświadczony specjalista, który pomógł już wielu osobom. Doskonałe umiejętności, bogata wiedza i odpowiednie podejście do każdego pacjenta to atuty, którymi charakteryzuje się psycholog. Art and Psyche to gwarancje skutecznej terapii.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Psychoterapia w konwencji Gestalt to główne zagadnienie jakie zostało poruszone na tej stronie. Jeśli jesteś w Krakowie i potrzebujesz wsparcia lub rozmowy z psychoterapeutą, to znajdziesz tam informacje na temat działalności jednego z krakowskich gabinetów terapeutycznych. Powszechnie wiadomo, że podjęcie decyzji o wizycie u psychoterapeuty może być trudnym krokiem. Nie każdy wierzy w to, że psychoterapia będzie skuteczną formą pomocy - wychodząc z założenia, że psychoterapeuta czyli "ktoś obcy" nie może wiedzieć lepiej ode mnie co będzie dla mnie lepsze. Jednakże warto spróbować zapoznać się z tym co oferuje Gestalt. Na stronie wpisano kilka ciekawych faktów na temat tego nurtu terapeutycznego. Jest też lista z najczęściej spotykanymi trudnościami w których psychoterapia może okazać się skutecznym sposobem ich pozbycia się. Umawiając się na wizytę w gabinecie nie trzeba od razu rozpoczynać psychoterapii. Można przyjść na wstępną rozmowę z psychoterapeutą (zwaną konsultacjami) i w jej trakcie osobiście poczuć czy Gestalt to metoda, która może przynieść oczekiwane efekty. W gabinecie oprócz konsultacji można korzystać jeszcze z psychoterapii indywidualnej, także dla par.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Biegła pracownia badań psychotechnicznych, która udziela różne badania. Zwrócone są one do kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, egzaminatorów oraz dydaktyków nauki jazdy. Dodatkowo do kierowców pojazdów uprzywilejowanych, aspirantów na członków OSP, przedstawicieli handlowych. Ponadto trudni się ona testowaniem osób wysłanych przez policję za spowodowanie wypadków, kierowanie w stanie nietrzeźwości, wykroczenie limitu punktów karnych. Również realizowane są badania operatorów wózków widłowych, sprzętu budowlanego i pozostałych urządzeń. Zakład przeprowadza badania osób pragnących ubiegać się o broń myśliwską, sportową, aspirantów na stanowiska sędziego, prokuratora, inspektorów, osób mających do czynienia z materiałami wybuchowymi. Zakład posiada każde zezwolenia na przeprowadzanie badań i wydawanie orzeczeń i ocen. Podaje kompleksowe usługi z wyeksploatowaniem zaawansowanej aparatury. Koszty badań są przyciągające, lokalizacja ośrodka jest bardzo przystępna, przed nim znajduje się bezpłatny parking.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Medycyna
Jeśli szukasz wsparcia dla siebie lub dla bliskiej sobie osoby, odczuwasz jakiś rodzaj bólu emocjonalnego związanego z historią Twojego życia, relacjami z ludźmi, niezrozumieniem siebie i brakiem akceptacji dla siebie w twojej rzeczywistości, zachęcamy Cię do skontaktowania się z jednym z naszych specjalistów. Jesteśmy profesjonalnymi psychoterapeutami pracującymi w nurcie humanistycznym (Gestalt) i poznawczo-behawioralnym. Swoją pomoc kierujemy do osób powyżej 13 roku życia, do par i małżeństw, rodziców, rodzin.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze