Katalog Stron WWW

 
 

REJESTRACJA CZASU PRACY

Opis REJESTRACJA CZASU PRACY Wdrażamy systemy rejestracji czasu pracy w oparciu o najnowsze technologie. Wykorzystujemy odcisk palca jako identyfikator osoby. Czytniki linii papilarnych - biometryczne oraz czytniki kart zbliżeniowych - RFID. Oferujemy kompleksową obsługę klienta od projektu systemu poprzez zaprezentowanie proponowanych rozwiązań po pełne wdrożenie i szkolenie administratora.
Zapraszamy na naszą stronę www.biosys.pl
Url http://http://biosys.pl/rejestracja-czasu-pracy.html
Kategoria Produkcja Przemysł > Automatyka
Słowa kluczowe REJESTRACJA CZASU PRACY   ODCISK PALCA   CZYTNIK BIOMETRYCZNY   KARTY ZBLIŻENIOWE   EWIDENCJA OBECNOŚCI
Data dodania Oct 6, 2009
ID linku 2369
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Automatyka

Podstawowa funkcja kompresora sprowadza się do zwiększenia ciśnienia gazu na określonej i zamkniętej przestrzeni. Jeśli powietrze jest prawidłowo przechowywane, jego ciśnienie stopniowo wzrasta — pozwala to na wytworzenie mocy, której później używa się między innymi w przemyśle. Sprężone powietrze ma wiele zastosowań. Służy w przekształcaniu składu chemicznego, na przykład przy produkcji nawozów, albo może zostać wykorzystane do celów przemysłowych — między innymi w procesie produkcji. Najpopularniejsze zastosowanie kompresora powietrza zauważane jest przy następujących narzędziach: szlifierki, gwoździarki czy pistolety natryskowe.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Projektowanie urządzeń mechatronicznych POZNAŃ - na stronie mechatronika.ruzam.pl znajdą Państwo ofertę ruzam.pl w zakresie projektowanie urządzeń mechatronicznych - czyli urządzeń w skład których wchodzą elementy mechaniczne, elektroniczne i oprogramowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odwiedź mechatronika.ruzam.pl . Naszą ofertę kierujemy głównie dla okolic Poznania, oferujemy dojazd do klienta, rozpoznanie projektu i profesjonalne podejście do zagadnienia. Specjalizujemy się w urządzeniach pomiarowych i sterowaniu.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika

3. Deutz

Putzmeister to jedna z firm zajmująca się produkcją agregatów posadzkowych. Jest to solidna firma, która stawia na jakość swoich produktów. Na naszej stronie można właśnie zamówić agregaty posadzkowe właśnie tej marki. Dbamy o jak największy wybór agregatów posadzkowych, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Wyprodukowane przez markę Putzmeister agregaty posadzkarskie doskonale spełniają swoje funkcje użytkowe. Mają one wiele zalet ze względu na swoją dużą funkcjonalność oraz uniwersalność.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Wysokiej jakości meble ergonomiczne, nowatorskie i komfortowe meble warsztatowe, czujniki indukcyjne, sprzęt do diagnostyki sieci przemysłowych czy aparatura szkoleniowo-dydaktyczna – to wszystko i jeszcze więcej innych produktów wchodzi w skład szerokiego wachlarza asortymentu proponowanego przez firmę Stercontrol, która prosperuje na polskim rynku nieprzerwanie od sześciu lat, oferując systematycznie coraz to nowsze rozwiązania i szereg rozmaitych profesjonalnych artykułów i komponentów znanych marek.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Firma PROEKO jest producentem ekologicznych zbiorników na ścieki, osadników gnilnych oraz kompletnych, przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkty firmy PROEKO wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego, na bazie wysokiej klasy żywic poliestrowych, co czyni je produktami o długiej żywotności i bardzo wysokiej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Dodatkową zaletą produktów firmy PROEKO jest ich niska waga, co powoduje że transport, magazynowanie i montaż nie wymaga kosztownego sprzętu transportowego i dźwigowego.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Firmy wg branż > Firmy budowlane