Katalog Stron WWW

 
 

NAO - Studio Języka Chińskiego

Opis NAO - Studio Języka Chińskiego Zapraszamy do współpracy we wszelkich kwestiach związanych z językiem chińskim i tłumaczeniami, a przede wszystkim - ze sprawną komunikacją z Twoimi chińskimi klientami, kontrahentami, pracownikami i dostawcami.

W dobie społeczeństwa informacyjnego coraz większa rolę odgrywa sprawna komunikacja. Niezmiernie ważna jest umiejętność precyzyjnego wyrażania swoich myśli i zrozumienie dla punktu widzenia rozmówcy. Płynna i skuteczna wymiana informacji nie zawsze jest łatwa, szczególnie, jeśli barierą jest nie tylko język, ale i kultura...
Zapraszamy do współpracy we wszelkich kwestiach związanych z językiem chińskim i tłumaczeniami, a przede wszystkim - ze sprawną komunikacją z Twoimi chińskimi klientami, kontrahentami, pracownikami i dostawcami.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jeśli masz jakies pytania, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy odpowiedzi.
Url http://www.naosc.pl/
Kategoria Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Słowa kluczowe tłumaczenia chiński   tłumaczenia języka   chiński   chińskiego   współpraca   kontakty tłumaczenia chiński   język   język chiński   jezyk chinski   chiny   azji   nauka   nauka chińskiego   trójmiasto   gdańsk   gdansk   pomorze   tłumaczenia   tłumacz   tłumacze mandaryń
Data dodania Oct 20, 2009
ID linku 2681
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Tłumaczenia

Lingua Lab to biuro tłumaczeń zajmujące się profesjonalnym i kompleksowym tłumaczeniem ustnym i pisemnym z szerokiego zakresu branżowego. Oferujemy tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne oraz pisemne - zwykłe i przysięgłe, we wszystkich językach europejskich, azjatyckich i arabskich. Tłumaczymy z języka obcego na język ojczysty tłumacza. Nasze dziedziny specjalizacji to: tłumaczenia dokumentacji, tłumaczenie techniczne, motoryzacyjne, medyczne, prawnicze, finansowe, marketingowe, tłumaczenia z zakresu nauk ścisłych i humanistycznych, tłumaczenia książek.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki
Centrum Językowe Futura to jedno z niewielu biur tłumaczeń w kraju, którego oferta jest dopasowywana indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. I to już od samego początku, kiedy biuro dokonuje próbnej wyceny zlecenia, przez etap realizacji, do której zawsze dobiera się najbardziej zorientowanego w danej dziedzinie specjalistę, po efekt końcowy. Klient ma możliwość wyboru najbardziej odpowiedniej dla niego formy kontaktu, oraz realizację płatności. Jeśli dodamy do tego nowoczesną bazę techniczną, kadrę ze znakomitą wiedzą teoretyczną i praktyczną, wykraczającą daleko poza filologię czy językoznawstwo, biura rozsiane w całej Polsce, a ujrzymy obraz jednej z najbardziej fachowych firm tego typu w Polsce. Biuro dokonuje między innymi tłumaczeń z języka fińskiego.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Kilkadziesiąt lat pracy w zawodzie tłumacza, jakim może poszczycić się każdy pracujący w Centrum Językowym Futura, procentuje nie tylko doskonałą poprawnością przekładów przez nich oferowanych, ale również profesjonalnym oraz elastycznym podejściem do klienta, bez względu na to czy jest to klient biznesowy czy osoba prywatna. Nie ma również znaczenia poziom trudności ani stopień skomplikowania danego zlecenia, nasi tłumacze poradzą sobie z każdym zleceniem. Jedyna różnica, jaką odczuje klient, to cena, dostosowana do złożoności danego zadania i czasu potrzebnego na jego solidną realizację.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Lingconnect - wrocławskie biuro tłumaczeń świadczące usługi językowe dla film, instytucji i klientów indywidualnych. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji takich zleceń jak - tłumaczenie książek, publikacji naukowych czy tekstów wysoko specjalistycznych. W naszych tłumaczeniach dbamy nie tylko o precyzję, ale także o styl języka, dokładne odwzorowanie sensu i znaczenia tekstu źródłowego. Więcej informacji oraz aktualna oferta dostępne są na stronie internetowej firmy. Zapraszamy - odwiedź nas już dziś!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Zapraszamy na stronę biura tłumaczeń A&A Wrocław. Oferujemy tłumaczenia wszystkich języków europejskich i nie tylko, w tym tłumaczenia przysięgłe. Tłumaczenia można zamawiać przez Internet. Nawet jeżeli poszukujesz nietypowego tłumaczenia skontaktuj się z nami. Współpracujemy z wieloma tłumaczami mało popularnych języków i zawsze postaramy się pomóc.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki