Katalog Stron WWW

 
 

MANDARYNKA - Twój sposób na chiński

Opis MANDARYNKA - Twój sposób na chiński Zapraszamy na zajęcia praktyczne z języka mandaryńskiego (putonghua) wzbogacone o naukę kaligrafii, wykłady o kulturze Chin, pokazy slajdów, wystawy i seanse filmowe w naszej siedzibie w Sopocie.
Przygotowaliśmy szeroką gamę kursów na wszystkich poziomach zaawansowania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i aktualnymi promocjami. Dla biznesu
Cykl zajęć "chiński dla biznesu" powstał z myślą o osobach wyjeżdżających do Chin w celach gospodarczych.
Dowiedz się więcej.
Dla Ciebie
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych językiem i kulturą Chin na coś więcej niż kurs językowy!
Dowiedz się więcej.
Dla dzieci
Url http://www.mandarynka.asia/
Kategoria Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Szkoły
Edukacja Nauka
Słowa kluczowe mandarynka   chiński   język   język chiński   jezyk chinski   chiny   azji   nauka   nauka chińskiego   trójmiasto   gdańsk   gdansk   pomorze
Data dodania Oct 20, 2009
ID linku 2694
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Szkolenia

Supon Łódź to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją i doświadczeniem. Na rynku działa już 50 lat oferując wyroby o wysokiej jakości i świadcząc usługi na najwyższym poziomie.
Firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.
Prowadzi sprzedaż materiałów bhp i p.poż., organizuje szkolenia bhp dla wszystkich grup zawodowych, jak też jest autoryzowanym serwisem sprzętu gaśniczego.
W trosce o swoich klientów Spółka działa w trzech obszarach:
1. Dział Handlowy zajmuje się sprzedażą
* sprzętu gaśniczego i ratunkowego
* sprzętu elektroizolacyjnego
* zabezpieczeń przeciwupadkowych
* zabezpieczeń drogowych
* odzieży ochronnej i roboczej
* środków ochrony osobistej
2.Dział Techniczny zajmuje się:
* Autoryzowanym serwisem sprzętu gaśniczego
* Instalacjami gaśniczymi
* Systemami sygnalizacji pożaru
* Instalacjami odgromowymi
* Zabezpieczeniami ognioochronnymi
* Systemami oddymiania i przewietrzania budynków
3. Dział Szkoleń organizuje:
* Szkolenia BHP
* Szkolenia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
* Szkolenia z Ochrony Przeciwpożarowej
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Biznes Ekonomia
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
International Coaching Certification. Oferujemy business coaching, executive coaching, szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem organizacji coachingowej IICD oraz szkolenia biznesowe z obszaru przywództwa i zarządzania, negocjacji i sprzedaży oraz perswazji i rozwoju osobistego. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę gdzie szczegółowo zostały opisane szkolenia z zakresu coachingu i mentoringu.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Strona PoderwacFaceta.pl ma za zadanie wspomóc nasze młode dziewczęta w poszukiwaniach wymarzonego "księcia z bajki" (nawet jeśli taki nie istnieje). Rejestrując się na gratisowe szkolenie online, jakie zamieszczone jest na stronie będziesz co pewien okres zdobywała użyteczne wskazówki w kwestii tego, jak postępować z mężczyznami. I najistotniejsze - rad tych będzie udzielał nie kto inny lecz sam mężczyzna zaprawiony w bojach z damami. Zachęcam również do odwiedzenia forum serwisu i podzielenia się własnymi komentarzami z innymi użytkowniczkami (link na stronie).
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Według najnowszych statystyk aż 80% projektów, jakich podejmują się firmy, naraża je na straty, a tylko 20% kończy się sukcesem - nasze centrum szkoleniowo-doradcze Leadership Center, dzięki profesjonalnemu pakietowi kursów z zakresu zarządzania projektami, warsztatów dla pracowników i doradztwa biznesowego pozwala na uniknięcie takich strat finansowych.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których tworzenie programów szkoleniowych i ich realizacja to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, dlatego ciągle udoskonalamy nasze programy o najświeższe rozwiązania, łączymy najbardziej efektywne formy szkoleniowe i jesteśmy na bieżąco jeżeli chodzi o międzynarodowe projekty biznesowe.

Na naszej stronie poza szerokim opisem naszych usług jak szkolenia project management, warsztaty dla pracowników czy gry symulacyjne przeprowadzane na podstawie realnych projektów, zamieszczamy informacje odnośnie szkoleń w biznesie, najnowsze artykuły, historie powstawania programów szkoleniowych i wiele innych.

Każde nowe zlecenie to dla nas możliwość wprowadzenia unikatowych rozwiązań, ponieważ do każdego klienta mamy indywidualne podejście i dostosowujemy programy kursów pod konkretne przedsiębiorstwo.

Kontakt:
www: leadership-center.pl
mail: biuro@leadership-center.pl
tel: 797590887
adres: ul. Chodkiewicza 2 lok. 103, 02-593 Warszawa
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Edukacja Nauka > Kursy
Firma PROADVANCE SZKOLENIA jest organizatorem profesjonalnych szkoleń o tematyce unijnej, związanej z pozyskiwaniem dotacji unijnych - szkolimy Specjalistów ds. pozyskiwania funduszy unijnych, a także tematyce biznesowej, dla osób indywidualnych, instytucji publicznych, organizacji samorządowych, firm i przedsiębiorstw.

Do skorzystania z naszych szkoleń zachęcamy wszystkie osoby które chcą się doskonalić, dla których zdobywanie wiedzy i rozwijanie własnych umiejętności stanowi klucz do sukcesu.
Firmom które na szkolenia skierują do nas swoją kadrę pracowniczą dajemy gwarancję zwiększenia umiejętności pracowników, dzięki czemu staną się oni bardziej wydajni i efektywni.

Oferujemy Państwu szkolenia unijne i biznesowe prowadzone przez doświadczonych w danej dziedzinie trenerów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność że wiedza którą nasi wykładowcy się z Państwem podzielą nie jest tylko „suchą” teorią. Kładziemy duży nacisk na praktyczne przekazanie wiedzy uczestnikom naszego szkolenia poprzez warsztaty i interakcje z trenerami.

Organizujemy szkolenia „otwarte” a także w formie „zamkniętych” na zlecenie firm, przedsiębiorstw i instytucji. Szkolenia odbywają się w salce szkoleniowej w Poznaniu. Na zlecenie Klienta organizujemy także szkolenia na terenie całego kraju.

Zapewniamy miłą atmosferę szkoleń, kompetencję oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Organizujemy szkolenia z zakresu:

- Specjalista ds. funduszy unijnych,
- Proces sprzedaży,
- Negocjacje w biznesie,
- Komunikacja i asertywność.

Więcej informacji na temat naszych szkoleń znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładkach SZKOLENIA BIZNESOWE i SZKOLENIA UNIJNE .
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie