Katalog Stron WWW

 
 

Monitoring Szczecin ,Systemy Alarmowe

Opis Monitoring Szczecin ,Systemy Alarmowe Ile warte dla Ciebie jest życie Twoje i Twoich bliskich? Jaką wartość ma Twój dobytek? Co może się stać gdy w środku nocy w zupełnych ciemnościach staniesz sam oko w oko z intruzem który plądruje Twoje mieszkanie? Co może się stać gdy Twoje dziecko lub ktoś bliski "wpadnie" na takiego intruza? Jakie możesz ponieść straty? Czy ich wymierność można przeliczyć na pieniądze? Nie pozwól by taka sytuacja mogła się wydarzyć. W Twoich rękach spoczywa bezpieczeństwo bliskich. Dzięki naszym usługom, przy niskiej inwestycji możesz SKUTECZNIE ochronić bliskich i majątek od różnych przykrych sytuacji: włamań, napadów, kradzieży, pożarów, zalań, nieszczelności instalacji gazowych. Wystarczy telefon lub email i nasi konsultanci ds. bezpieczeństwa przygotują specjalna ofertę zabezpieczeń przygotowaną indywidualnie do Twoich potrzeb. Ps. Nie chcemy Cię martwić, ale statystki policyjne pokazują przerażające fakty. Ile było włamań w 2008 roku? Sprawdź na www.monitoring-szczecin.pl
Url http://monitoring-szczecin.pl
Kategoria Firmy wg branż > Alarmy
Produkcja Przemysł > Elektronika
Dom Wnętrze > Zabezpieczenia
Słowa kluczowe Alarmy   alarm   monitoring   alarm szczecin   alarmy szczecin   monitoring szczecin   systemy alarmowe   systemy monitoringu   kamery   kamery przemysłowe   domofony   wideodomofony
Data dodania Nov 6, 2009
ID linku 2827
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Alarmy

Nie czujesz się bezpieczny w swoim domu? Zastawiasz się nad założeniem kamer monitorujących?

Firma trudniąca się bezpieczeństwem Ranger świadczy usługi na polskim rynku przeszło 14 lat, w tym czasie firma zyskała niezastąpione w tym fachu obeznanie i referencje zadowolonych klientów. Agencja ochrony zajmuje się nie wyłącznie ochroną osobistą, prowadzi również z zakresu ochrony imprez, czy firm.Do zadań firmy nie licząc tego nalezą: instalacja kamer i alarmów, monitoring obiektów oraz usługi utrzymywania porządku, a także skuteczne usługi sprawdzania wiarygodności informacji.

Ta dolnośląska firma ochroniarska zyskała sławę na regionalnym rynku jako najlepsza ekip ochroniarskich, czy zabezpieczenia imprez. Świadectwem tego faktu jest ważny certyfikat jakości ISO 9001:2008 a także rozliczne listy referencyjne. Agencja ochrony jest w posiadaniu też atest Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na realizację usług z obszaru ochrony imprez, otrzymaliśmy też pokrewną licencję na dostarczanie usług detektywistycznych.

Firma ochroniarska Ranger może pochwalić się współpracą z prominentnymi dolnośląskimi przedsiębiorstwami, zabezpieczała między innymi obiekty AMW OT, to wykonywana praca dla kontrahentów agencji Ranger jest naszą najbardziej trafną referencją.

Jednakże prócz obowiązków istotne są też pozostałe priorytety, toteż próbujemy pomagać szkołom. Agencja ochroniarska Ranger uczestniczy w różnych akcjach dobroczynnych, wspieramy też fundacje, w głównej mierze te które zajmują się dziećmi.

Sprawdź jak dobrze wykwalifikowani są nasi pracownicy, wybierz propozycję firmy Ranger, sprawdź kogo ochraniamy na www. RANGER.com.pl
Kategoria:   Firmy wg branż > Alarmy
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Przedsiębiorstwo Elkam w trosce o Twoje bezpieczeństwo a także bezpieczeństwo Twojego dobytku proponuje nowoczesne systemy i rozwiązania zapobiegające kradzieżom. Bramki antykradzieżowe oferowane przez firmę działają w najpopularniejszych częstotliwościach i pozwalają na zabezpieczenie wejść o różnych szerokościach. Aby bliżej poznać ofertę firmy koniecznie odwiedź stronę elkam.org jej estetyczna grafika i przyjazna nawigacja pozwolą na szybkie odnalezienie interesujących produktów. Zapraszamy serdecznie!
Kategoria:   Firmy wg branż > Alarmy
Softex Data - dystrybutor kamer do monitoringu oraz oprogramowania Milestone. Szeroka oferta kamer IP wiodących marek takich jak Brickom, Vivotek, Bosch, Zavio, Mobotix. Działamy na polskim rynku cyfrowych systemów monitoringu od przeszło dekady. Nasze rozwiązania i produkty skierowane są głównie do profesjonalnych instalatorów oraz firm z branży IT. Wszystkie oferowane produkty oraz rozwiązania oparte są o innowacyjną oraz zaawansowaną technologię. Nasza wiarygodność i profesjonalizm sprawiają, iż zaufało nam już wiele renomowanych firm. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Alarmy
Firmy wg branż > Elektryczne
Komputery > Oprogramowanie
Strona internetowa firmy prowadzi swoją aktywność w zakresie planowania i realizowania instalacji monitoringu wizyjnego. Systemy przeciwpożarowe to propozycja wyznaczona w głównej mierze do banków, magazynów oraz sklepów. Także są to komplementacje zrealizowane przez ekipe projektów specjalnych na przykład : podzespóły detekcji w obrazie z kamer czy też przenośne urządzenia gps. Zapewnieniem kompetencji firmy są rozmaite certyfikaty i opinie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Alarmy
Portalochrona.pl jest pierwszym na rynku portalem dedykowanym firmom ochroniarskim. Głównymi odbiorcami są firmy oraz osoby prywatne chcące dokonać najlepszego wyboru przy szerokim spektrum możliwości. Od tradycyjnych branżowych katalogów firm różni się rozbudowanymi możliwościami ekspozycji dzięki zaawansowanemu systemowi wyszukiwania za pomocą mapy lub szukanego miasta. Zawarte na portalu informacje są jasne i przejrzyste, co umożliwia potencjalnemu klientowi łatwy i szybki wybór interesującej go oferty.
Priorytet Portalochrona.pl to skuteczna promocja przedsiębiorstw z branży ochroniarskiej w celu dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów, którzy wyszukują firm, produktów i usług w internecie.

Zapraszamy zainteresowane fiirmy do współpracy
Kategoria:   Firmy wg branż > Alarmy
Internet > Katalog stron