Katalog Stron WWW

 
 

hale magazynowe

Opis hale magazynowe Setter Systemy Zadaszeń, firma z branży budownictwa i lekkiej architektury namiotowej, specjalizuje się w produkcji hal namiotowych i pawilonów namiotowych o różnym przeznaczeniu. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez masowych, eventów oraz targów. Sprzedajemy i wynajmujemy hale namiotowe, hale magazynowe i pawilony na każdą okazję, a za sprawą bogatego wyposażenia dodatkowego hal, możemy zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów.
Url http://www.setter.pl/
Kategoria Biznes Ekonomia
Budownictwo
Słowa kluczowe hale namiotowe   hale magazynowe   namioty   wynajem hal namiotowych   namioty wystawowe   namioty halowe   magazyny halowe   hale aluminiowe   sklepy tymczasowe   hale przemysłowe   hale targowe   targi   namioty specjalne   konstrukcje namiotowe   hale sportowe   roz
Data dodania Nov 10, 2009
ID linku 2913
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

Niezależnie od tego, czym się zajmujesz i gdzie się wybierasz, zawsze wskazane jest być ubezpieczonym - wypadki chodzą po ludziach, a spowodowane nimi straty często są nie do odrobienia. Chyba, że przedtem zdecydowałeś się wykupić polisę ubezpieczeniową. W takim przypadku należałoby wybrać sprawdzonego agenta ubezpieczeniowego, a takim na pewno jest Krystyna Fabijańska, agent ubezpieczeniowy PZU z Radzynia Podlaskiego. Dzięki swojemu dwudziestopięcioletniemu doświadczeniu jest w stanie służyć radą wszystkim chcącym się ubezpieczyć i tym, którzy dopiero o tym rozmyślają. W swojej ofercie Krystyna Fabijańska posiada polisy majątkowe, komunikacyjne, turystyczne, rolnicze, przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych jak i różnorodnej wielkości przedsiębiorstw, zarówno ubezpieczenia dobrowolne jak i obowiązkowe. Korzyści płynące z ubezpieczeń są nie do przecenienia - przede wszystkim to spokojny sen i pewność, że bez względu od okoliczności Ty i Twoi bliscy są bezpieczni. Szczegóły na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Firma zajmująca się organizacją szkoleń dla pracowników, a w szczególności kadry medżerskiej, działająca na rynku od 1990 roku. Zatrudnia ponad 40 ekspertów, trenerów i konsultantów. Dotychczasowo obsługiwała klientów takich jak: Usp Zdrowie, Symantec, Nivea Polska, DB Schenker czy Sony Poland. W celu zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka
Tłumaczenia z języka bułgarskiego i na bułgarski w ekspresowym tempie oferuje profesjonalne biuro tłumaczeń. Działamy w Interencie, wszystkie formalności załatwiamy drogą elektroniczną. Wygodne formy składania zamówień. Bezpłatna wycena. Kadra z dużą praktyką w tłumaczeniach. Proponujemy także tłumaczenia dokumentów specjalistycznych: technicznych, medycznych i prawniczych. Przy tłumaczeniach specjalistycznych współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin. To sprawia, że nasze tłumaczenia są poprawne pod względem językowym, stylistycznym i merytorycznym. Realizujemy zamówienia na bieżąco. Współpracujemy z firmami i osobami prywatnymi. Przez długi okres działalności nasze biuro zdobyło zaufanie wielu firm i instytucji państwowych, dla których realizowaliśmy tłumaczenia.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
W szerokiej gamie usług, oferowanych przez nasze biuro, można znaleźć między innymi zakładanie działalności gospodarczej, usługi księgowe dla MSP, a także wirtualne biuro. Wszystkie usługi są oferowane z możliwością personalizacji zakresu czynności, tak aby idealnie odpowiadały Państwa oczekiwaniom. Oferując konkurencyjne ceny oraz szybką obsługę, jesteśmy zaliczani do jednych z najlepszych biur księgowych w stolicy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Polski portal wiedzy o zarządzaniu organizacjami informatycznymi. Gromadzi interesujące artykuły, dostarcza aktualnych informacji o branżowych konferencjach, szkoleniach, seminariach i innych wydarzeniach, a także oferuje książki, będące niezbędną lekturą każdego menedżera IT. Regularnie organizowane Śniadania z ekspertem i konferencje umożliwiają dodatkową wymianę wiedzy i doświadczeń. Serwis działa nieprzerwanie od 2004 roku i obecnie posiada ponad 3000 zarejestrowanych użytkowników.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Internet > Portale