Katalog Stron WWW

 
 

hale magazynowe

Opis hale magazynowe Setter Systemy Zadaszeń, firma z branży budownictwa i lekkiej architektury namiotowej, specjalizuje się w produkcji hal namiotowych i pawilonów namiotowych o różnym przeznaczeniu. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez masowych, eventów oraz targów. Sprzedajemy i wynajmujemy hale namiotowe, hale magazynowe i pawilony na każdą okazję, a za sprawą bogatego wyposażenia dodatkowego hal, możemy zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów.
Url http://www.setter.pl/
Kategoria Biznes Ekonomia
Budownictwo
Słowa kluczowe hale namiotowe   hale magazynowe   namioty   wynajem hal namiotowych   namioty wystawowe   namioty halowe   magazyny halowe   hale aluminiowe   sklepy tymczasowe   hale przemysłowe   hale targowe   targi   namioty specjalne   konstrukcje namiotowe   hale sportowe   roz
Data dodania Nov 10, 2009
ID linku 2913
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

Jest to Kancelaria Podatkowa mogąca pochwalić się dużym doświadczeniem w prowadzeniu księgowości: firm, biur, instytucji a także klientów indywidualnych. Znajduje się w Szczecinie od wielu lat. Posiada grono stałych i usatysfakcjonowanych klientów. Zaprasza do współpracy osoby zainteresowane obsługą kadrowo-płacową, księgową a także doradztwem z tego zasięgu. Oferuje profesjonalizm w działaniu poparty licencją Ministra Finansów. Każde zlecenie wykonywane jest tu w możliwie jak najkrótszym czasie przy zachowaniu najwyższego standardu. Jeśli jesteś zainteresowany jej ofertą zobacz koniecznie tę stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami oferowanyh przez nią czynności. Zapraszamy serdecznie:
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Przedsiębiorstwo EC Test Systems Sp. z o. o. na polskim rynku działa od wielu lat stale poszerzając grono zadowolonych Klientów. Wprowadzamy na rynek uniwersalne rozwiązania pomiarowe z zakresu drgań i akustyki znajdujące swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, motoryzacji, lotnictwa i branży zbrojeniowej. Produkty, które zapewniamy to np. rejestratory, analizatory drgań, wibrometry laserowe czy czujniki drgań a także wiele innych. Dzięki naszej bogatej ofercie jesteśmy pewni, że każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W razie potrzeby nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji także w zakresie kompetentnego doradztwa. Naszą dodatkową usługą jest wypożyczanie sprzętu pomiarowego oraz organizacja seminariów. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Brokerskie Biuro Kredytowo-Leasingowe udziela pożyczek na przystępnych dla klienta warunkach. Zapraszają do współpracy zarówno firmy, instytucje i klientów indywidualnych. Zasobna oferta kredytowa pozwala im proponować pożyczki na miarę. Rekomendują kredyty gotówkowe i hipoteczne, kredyty obrotowe, inwestycyjne oraz te na zakup, budowę, czy remont nieruchomości. Zadłużonym klientom pomagają w konsolidacji zobowiązań. Oferują także bogaty wybór usług księgowych. Posiadają do nich niezbędną wiedzę i wymagane uprawnienia. Można im zlecić prowadzenie pełnej księgowości, prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę kadrowo-płacową, sporządzanie deklaracji podatkowych czy sprawozdań finansowych. Zadania wykonują terminowo i w życzliwej atmosferze. Zainteresowanych do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Szczegóły dotyczące firmy odkryć można na stronie:
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Kredyty
Biznes Ekonomia > Kredyty hipoteczne
Od 1994 roku wykonujemy pieczątki i zajmujemy się drukiem offsetowym i obecnie również cyfrowym. Najczęściej cyfrowo drukujemy wizytówki. We współczesnym biznesie niezbędne stały się wizytówki. Pełnią one funkcje reprezentacyjne. Obok wizytówek niezbędna jest pieczątka najczęściej w wersji samotuszującej. Technologia fotopolimerowa wyrobu pieczątek stała się powszechna tak i druk cyfrowy skutecznie zastępuje druk tradycyjny. Umożliwia on szybki wydruk np. wizytówek. Ta nowa technologia daje możliwość wydruku małych nakładów z jakością porównywalną z drukiem tradycyjnym.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Oferuję korektę tekstów w postaci elektronicznej i na wydruku przy użyciu znaków korektorskich (w tym m.in. korekta książek i korekta tłumaczeń z angielskiego na polski). Wykonuję także tłumaczenia z języka angielskiego. Mieszkającym w Krakowie proponuję korepetycje z języka angielskiego (9 lat doświadczenia jako nauczycielka) i z języka polskiego (9 lat doświadczenia jako nauczycielka, egzaminatorka).
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Edukacja Nauka > Nauka angielskiego