Katalog Stron WWW

 
 

Fotografia ślubna Zamość

Opis Fotografia ślubna Zamość Kamila i Jakub zapewniają profesjonalne zdjęcia ślubne i weselne na terenie Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, Rzeszowa, Lublina i okolic. W ofercie znajdują się również zdjęcia plenerowe dla małżeństw, par narzeczonych, dzieci oraz portrety. Kamila i Jakub to głównie fotografowie dużego formatu. Ich długoletnie doświadczenie w grafice komputerowej w połączeniu z pasją fotograficzną skutkuje czarującymi zdjęciami .
Url http://www.fotografujemy.net
Kategoria Kultura Sztuka > Fotografia
Słowa kluczowe ślubna   lublin   rzeszów   fotografia   zamość  
Data dodania Nov 10, 2009
ID linku 2951
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kultura Sztuka > Fotografia

Blog fotograficzny amatora fotografii z Jastrzębia Zdroju. Duża galeria zdjęć z różnych kategorii o szerokiej tematyce (poczynając od dzieci, a kończąc na architekturze czy krajobrazie), a także obserwacje i komentarze autora dotyczące szeroko pojętego świata fotografii i nie tylko. Na stronie znajdują się również tutoriale wyjaśniające podstawowe zagadnienia obróbki zdjęć cyfrowych oraz proste porady dla początkujących w fotografii i obróbce. Strona została wyposażona w szereg narzędzi i pluginów ułatwiających korzystanie z zasobów oraz komentowanie artykułów, a także pozostawianie linków do własnych artykułów i stron. Zapraszam wszystkich w których kręgu zainteresowań znajduje się fotografia cyfrowa oraz obróbka zdjęć!
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Energetyczna i przepełniona emocjami fotografia ślubna. W mojej ofercie znajdziesz artystyczne zdjęcia ślubne, portretowe, reportażowe oraz plenerowe. Jeśli podobają Ci się poruszające zdjęcia ślubne to jest to znakomita propozycja dla Ciebie. Gwarantuję otwartość, elastyczność i twórczy zapał w podejściu do reportażu i sesji plenerowej. Teren działania to: Jelenia Góra, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Kamienna Góra, Karpacz również dolnośląskie i cały kraj.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Hobby Rozrywka > Hobby
Nazywam się Halina Szcześniak. Fotografuję od wielu lat i w tym temacie pogłębiam wiedzę na kierunku "Fotografia artystyczna i użytkowa". Fotografuję wszystko w czym jest odrobina emocji, ekspresji, niepowtarzalności, które mogę zatrzymać dla potomnych jako dowód mijającego czasu... Mam sporo ujęć zrobionych w różnych warunkach podczas różnych okoliczności: wesel, komunii, konfirmacji, chrztów, spotkań towarzyskich, reportaży i wiele innych... Fotografia to moja wielka pasja. Jestem laureatką konkursów fotograficznych. Pracuję na niezawodnym sprzęcie firmy Canon Eos Digital, Sigma 70-300 mm, 50 mm, 10-20 mm, Speedlite 580 EX II.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Firmy wg branż > Zdjęcia Ślubne
Inne > Śluby
Wykonywanie profesjonalnych wirtualnych spacerów oraz wycieczek świetny sposób prezentacji:

-hotele, pensjonaty, restauracje
-miejsca turystyczne
-zabytkowe wnętrza
-kluby, lokale
-parki rozrywki
-nieruchomości
-parki i ogrody
-wnętrza samochodów

Usługi na terenie całego kraju. Gwarancja poprawności złożenia panoramy 95%, możliwość modyfikacji retuszu, ciekawe interfejsy do panoramy. Dlaczego my ? Ciekawe pomysły, dokładność i niska cena.

Zapraszam na nasza stronę i do współpracy.
Telefon do nas: 601-155-367
http://www.ws360.pl
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Fotoprint to internetowy fotolab, oferujący wywoływanie zdjęć przez internet, odbitki i fotoprezenty ze zdjęć cyfrowych. Prześlij do nas przez Internet swoje zdjęcia cyfrowe, wykonamy z nich dla Ciebie najwyższej jakości. Posiadamy profesjonalne zaplecze, nowoczesne maszyny i wyspecjalizowaną kadrę pracowników w dziedzinie fotografii, którzy zrobią wszystko, aby Państwa zdjęcia były starannie wykonane i pozostały długo utrwalone na papierze. Fotoprint to internetowy fotolab, oferujący wywoływanie zdjęć przez internet, odbitki i fotoprezenty ze zdjęć cyfrowych. Prześlij do nas przez Internet swoje zdjęcia cyfrowe, wykonamy z nich dla Ciebie najwyższej jakości.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Biznes Ekonomia > Zarabianie w internecie