Katalog Stron WWW

 
 

Fotografie, Sławek Kuter

Opis Fotografie, Sławek Kuter Sławek Kuter - Toffic - Moja Fotografia. W galerii ze zdjęciami, w poszczególnych kategoriach ulokowane są zdjęcia. Portfolio - ze szczególnym naciskiem na Makrofotografie. Artykuły związane z zagadnieniami fotografii cyfrowej, testy szkieł firmy Canon, fototapety na pulpit komputera. Blog fotograficzny - zdjęcia ze spotkań i plenerów z innymi fotografami. Jeśli potrzebujesz zdjęć dobrych, pod względem zarówno jakościowym jak i kadrowym - wejdź na witrynę i skontaktuj się z Autorem. Dodatkowo w dziale SCADA - opisy i implementacje z wykorzystaniem platformy InTouch dla systemów wizualizacji procesów przemysłowych.
Url http://www.toffic.pl
Kategoria Kultura Sztuka > Fotografia
Hobby Rozrywka > Hobby
Słowa kluczowe foto   fotografia   fotograf   zdjęcia   galeria   SCADA   HMI   automatyka   Sławomir Kuter   Dąbrowa Górnicza   śląskie   makrofotografia   portfolio   tapety na pulpit   Zagłębie   fotoblog
Data dodania Nov 15, 2009
ID linku 3019
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kultura Sztuka > Fotografia

Nicole Marie Reckers to piękna modelka z Kaliforni. Jako modelka pracyje od 2007 roku. Oto kilka zdięć.
Michele Merkin - Amerykańska modelka i prezenterka telewizyjna prezentuje się na basenie.
Victoria Justice to amerykańska aktorka i piosenkarka. Znana jest z ról w serialach Zoey 101 oraz Victoria znaczy zwycięstwo. Jest naprawdę ładna.
Alessandra Corine Ambrósio jest brazylijską modelką pochodzenia polsko-włoskiego. Jako mnidelka zaczeła pracować w 1996r. w wieku 15 lat.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Zdrowie Uroda > Kobiety
Hobby Rozrywka > Hobby
Mówiąc o fotografowaniu ślubu, mówiąc o ujmowaniu na zdjęciach tego wyjątkowego dnia w życiu dwojga ludzi, z pewnością powinniśmy w głównej mierze wskazywać, na jakość fotografii, na atmosferę, jaka towarzyszy współpracy, aczkolwiek nie możemy również nie wspomnieć o takim aspekcie jak ten finansowy. Czerwony Słoń jest lubińską firmą fotograficzną skoncentrowaną na ujmowaniu uroczystości ślubnych. Tutaj jak najbardziej musimy mówić o bardzo dobrej atmosferze współpracy, musimy mówić o pełnym luzie, o bardzo profesjonalnym podejściu i o bardzo profesjonalnych fotografiach, ale jednocześnie musimy wskazać właśnie na ów aspekt finansowy, który w tym miejscu wart jest podkreślenia. Współpraca z Czerwonym Słoniem, bowiem nie kosztuje nazbyt wiele.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu materiałów video takich, jak prezentacje instruktażowe, szkoleniowe, reklamowe lub prezentacje o promocyjne. Oferujemy również videofilmowanie szkoleń, konferencji czy spotkań. Przygotowujemy materiały video i fotograficzne na targi lub wystawy. Jako nieliczni, wykorzystujemy radiowy sygnał obrazu, także z kamer jak i między telebimami. Wykonujemy zarówno reportaże dla agencji i biur turystycznych. Zajmujemy się zarówno profesjonalną fotografią eventów takich jak: pokazy mody, reklam czy imprez.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia

4. Filmy

Atrakcyjne ujęcia z lotu ptaka - firma Flying Machine Starogard Gdański/Gdańsk. Nowoczesna fotografia lotnicza - atrakcyjne filmy i zdjęcia z powietrza. Ujęcia lotnicze wykonywane na bardzo dobrej klasy sprzęcie foto video - oferta na zdjęcia lotnicze ze statku powietrznego. Osoby zaintereoswane zapraszamy po lotnicze filmy z lotu ptaka i zdjęcia z powietrza. Kliknij link i skorzystaj z bogatej oferty na ujęcia z powietrza.
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia
Fotografia ślubna pozwala nam zatrzymać nie zapomniane chwile. Zapisać to co w naszym życiu było tak cudownym wydarzeniem. Jest jak fotografia przyrodnicza ,zatrzymuje ulotne chwile ,które już się nie powtórzą . Fotograf na imprezy ślubne musi być jak snajper ,który w odpowiednim momencie naciska spust . Tylko idealne wyczucie chwili daje efekt w postaci wspaniałej fotografii . Chciałbym zaprezentować Państwu moje spojrzenie na fotografię ,zapraszam na swoja stronę internetową Artur Koliński Fotograf ślubny Warszawa
Kategoria:   Kultura Sztuka > Fotografia