Katalog Stron WWW

 
 

turbiny wiatrowe

Opis turbiny wiatrowe Firma AM-WIND należy do nielicznych na polskim rynku, oferujących sprzedaż elektrowni wiatrowych. Budowa fundamentów pod turbiny wiatrowe jest kolejną specjalizacją firmy. Interes związany z tego typu energetyką obejmuje również doradztwo i pomoc oraz montaż i uruchomienie elektrowni wiatrowych. Dalsza współpraca oparta jest na serwisie i monitoringu już powstałych urządzeń.
Url http://www.am-wind.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Ekologia
Produkcja Przemysł > Automatyka
Słowa kluczowe turbiny wiatrowe   elektrownie wiatrowe   energetyka wiatrowa
Data dodania Nov 18, 2009
ID linku 3085
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Ekologia

Wszystkich zainteresowanych alternatywnymi źródłami energii i fotowoltaiką zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Pro Solare specjalizuje się w montażu oraz serwisowaniu farm, elektrowni oraz paneli fotowoltaicznych na rzecz Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zapewniamy pomoc od zaprojektowania elektrowni, przez konsultacje, wsparcie przy uzyskiwaniu funduszy na budowę, aż po kompleksową instalację, obsługę czy serwis i znacznie więcej. Pracujemy na terenie całej Polski, zapewniając również rozsądne warunki finansowe współpracy. Szczegóły na www.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Budownictwo > Usługi budowlane
Danlab to znany na polskim rynku dostawca sprzętu laboratoryjnego. Od ponad 10 lat dostarcza sprzęt do laboratoriów w całym kraju. W ofercie firmy znajdujemy sprzęt do laboratoriów analitycznych,medycznych, badawczych, biotechnologicznych, chemicznych oraz przemysłowych. Danlab to szeroka oferta zmywarek laboratoryjnych, suszarek laboratoryjnych, chłodziarek farmaceutycznych oraz urządzeń do analizy. Firma Danlab świadczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla szerokiej oferty dystrybuowanego sprzętu laboratoryjnego. Oferuje również walidacje dla dostarczanego sprzętu.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Kraje Miasta Regiony > Podlaskie
Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny
Firma GEOTAKT z Kielc oferuje usługi dotyczące ochrony środowiska i geologii. Zapewnia kompetentne podejście do użytkownika. Opiera pracę na innowacyjności i rzetelności, a zamówienia spełnia terminowo i w dobrych cenach. Załogę firmy tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, cieszy się więc wielkim uznaniem nabywców. W działalności zachowuje wszelakie procedury bezpieczeństwa. Oferuje usługi z zakresu projektowania, tj. projekty geologiczne, programy gospodarki odpadami i rekultywacji czy dokumentowanie zasobów wód podziemnych. Zajmuje się również działalnością wdrożeniową, czyli badaniami podłoża budowlanego, sondowaniami dynamicznymi, wierceniami, nadzorami rekultywacyjnymi, testowaniem zanieczyszczeń podłoża gruntowo-wodnego, skażeń substancjami ropopochodnymi czy metalami ciężkimi. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Interesują Cię kolektory słoneczne, solary? Dowiedz się wszystkiego na ich temat z europejskiej kampanii ekologicznej Słoneczne Dni. Bądź z nami 1-15 maja 2010r. i świętuj z nami oficjalne obchody Europejskich Słonecznych Dni - akcji ekologicznej, której celem jest ochrona środowiska poprzez promocję korzystania z kolektorów słonecznych, nazywanych także solarami. Kampania ekologiczna odbywająca się w 13 krajach europejskich po raz pierwszy w Polsce. Kampanię ekologicznej koordynuje w Polsce Instytut Energetyki Odnawialnej, natomiast w Europie koordynatorem projektu ekologicznego jest European Solar Thermal Industry Federation (ESTIF) w Brukseli. Nie przegap okazji. Dołącz do akcji ekologicznej Słoneczne Dni!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Przedsiębiorstwo Intereko Sp. z o.o. jest liderem na rynku opolskim pod względem gospodarki odpadami, a także jedyną na rynku firmą posiadającą pozwolenie na przyjęcie niebezpiecznych odpadów w postaci kondensatorów i transformatorów zawierających PCB. Firma działa na rynku od 1992 roku. Poprzez lata wypracowała sobie najlepszą reputację, dzięki czemu obecnie stanowi jedną z najlepszych firm w województwie opolskim, śląskim i dolnośląskim, która zajmuje się się odbiorem, transportem i dalszym zagospodarowaniem odpadów, szczególnie tych niebezpiecznych. Jako jedyni posiadamy obowiązującą decyzję na wywóz towarów zawierających polichlorowanebifenyle (PCB), co umożliwia nam legalnie eksportować ten niezwykle niebezpieczny odpad, celem spalenia go w specjalistycznej spalarni w Belgii lub Niemczech.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia