Katalog Stron WWW

 
 

turbiny wiatrowe

Opis turbiny wiatrowe Firma AM-WIND należy do nielicznych na polskim rynku, oferujących sprzedaż elektrowni wiatrowych. Budowa fundamentów pod turbiny wiatrowe jest kolejną specjalizacją firmy. Interes związany z tego typu energetyką obejmuje również doradztwo i pomoc oraz montaż i uruchomienie elektrowni wiatrowych. Dalsza współpraca oparta jest na serwisie i monitoringu już powstałych urządzeń.
Url http://www.am-wind.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Ekologia
Produkcja Przemysł > Automatyka
Słowa kluczowe turbiny wiatrowe   elektrownie wiatrowe   energetyka wiatrowa
Data dodania Nov 18, 2009
ID linku 3085
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Ekologia

TRAIDENIS-POL oczyszczalnie ścieków.
Projektujemy i montujemy pełnobiologiczne oczyszczalnie ścieków zarówno dla małych pojedynczych gospodarstw jak i dużych osiedli, zakładów oraz gmin. Oferujemy Państwu: wykonanie projektów oczyszczalni ścieków wraz z infrastrukturą, kompleksową instalację oraz uruchomienie oczyszczalni, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Projektujemy i montujemy pełnobiologiczne oczyszczalnie ścieków zarówno dla małych pojedynczych gospodarstw jak i dużych osiedli, zakładów oraz gmin.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Przedsiębiorstwo Intereko Sp. z o.o. jest liderem na rynku opolskim pod względem gospodarki odpadami, a także jedyną na rynku firmą posiadającą pozwolenie na przyjęcie niebezpiecznych odpadów w postaci kondensatorów i transformatorów zawierających PCB. Firma działa na rynku od 1992 roku. Poprzez lata wypracowała sobie najlepszą reputację, dzięki czemu obecnie stanowi jedną z najlepszych firm w województwie opolskim, śląskim i dolnośląskim, która zajmuje się się odbiorem, transportem i dalszym zagospodarowaniem odpadów, szczególnie tych niebezpiecznych. Jako jedyni posiadamy obowiązującą decyzję na wywóz towarów zawierających polichlorowanebifenyle (PCB), co umożliwia nam legalnie eksportować ten niezwykle niebezpieczny odpad, celem spalenia go w specjalistycznej spalarni w Belgii lub Niemczech.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Greene.pl to portal o ekologii. Przedstawiamy zagadnienia związane z ochroną przyrody. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania m.in. oczyszczalnie ścieków, kolektory słoneczne, zbiorniki wodne. Nasze newsy i wiadomości ekologiczne pomogą zrozumieć skutki i zagrożenia z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach. Prezentujemy również firmy i organizację, które pomagają chronić środowisko. Greene.pl to portal o ekologii. Przedstawiamy zagadnienia związane z ochroną przyrody. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania m.in. oczyszczalnie ścieków, kolektory słoneczne, zbiorniki wodne. Nasze newsy i wiadomości ekologiczne pomogą zrozumieć skutki i zagrożenia z jakimi mamy do czynienia w dzisiejszych czasach.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
Proponowana firma, zajmuje się sprzedażą artykułów, które wykorzystujących energię odnawialną. Głównymi dystrybuowanymi artykułami są kolektory słoneczne, które oferowane są w paru opcjach. Stosują one ogrzewanie słoneczne, które zamieniane jest na ciepło, na skutek czego możliwe jest tanie i ekologiczne ogrzewanie wody w mieszkaniu. Zestawy solarne są szczegółowo przedstawione na podanej stronie. Są tam ponad to informacje jak otrzymać dofinansowanie z Unii Europejskiej na kolektory słoneczne.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia
AGD RTV > Sprzęt AGD
Firmy wg branż > AGD RTV
Szukasz firmy zajmującej się usługami doradczymi z zakresu ochrony środowiska? Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy ECG Orbital Sp. z o.o. Oferujemy: wnioski w celu uzyskania pozwolenia zintegrowanego dla instalacji IPPC, testy hałasu w środowisku - posiadamy certyfikat wdrożonego systemu jakości w tym obszarze, screening stanu środowiska, plany rekultywacji zanieczyszczonych gruntów oraz wód, testy emisji zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery, realizowanie opracowań niezbędnych do uzyskania decyzji porządkowych z zakresu ochrony otoczenia, raporty oddziaływania na środowisko, przeglądy ekologiczne oraz audyty środowiskowe, przeglądy prywatyzacyjne, raporty o bezpieczeństwie, plany operacyjno-ratownicze i programy zapobiegania awariom. Więcej na naszej stronie.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Ekologia