Katalog Stron WWW

 
 

hemoroidy

Opis hemoroidy Dlaczego chorzy na hemoroidy wstydzą sie tej choroby? Dlaczego zamiast iść do specjalisty idą najpierw do apteki? Chcesz sie dowiedzieć? Zapraszamy na naszą strone internetową. Znajdziesz na niej informacje na temat tej wstydliwej choroby, poznasz metodologie leczenia hemoroidów. Na stronie przedstawiamy przykłady leków ziołowych produkowanych przez polską firmę Herbapol z Wrocławia. Zapraszamy.
Url http://www.hemoroidyleczenie.max24.eu
Kategoria Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe hemoroidy   zioła   zdrowie
Data dodania Mar 7, 2009
ID linku 310
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna

PERA Terapie Naturalne - Bioenergoterapeuta Kraków. Naszą pasją od bardzo wielu lat jest zdrowy tryb życia, co wiąże się ze zdrowym żywieniem i korzystaniem z najnowocześniejszych i zarazem niekonwencjonalnych metod leczenia. W szerokiej ofercie: Kuchnia 5 przemian, Terapia żywieniem TMC, kosmetyki naturalne oraz leki naturalne, metoda doktora volla, czyszczanie organizmu z patogenów, suplementy coralowe - Bioresonance Therapy, informoterapia, Diagnostyka AM scan - Kraków.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Transfer Factor Plus jest środkiem dietetycznym o dużej sile działania przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa - nie wymaga przerwania żadnej terapii farmakologicznej. Jest zdobyczą immunologii w kierunku lecznictwa przyczynowego i wynoszącą go do rangi suplementów uzupełniających dietę na miarę XXI wieku. Ogromną jego zaletą jest to, że nie tylko podnosi sprawność układu immunologicznego, ale również wytłumia jego część, która reagowała w nadmiarze (alergia) lub przeciwko własnym komórkom (choroby autoimmunologiczne).
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem wielu chorób – zarówno tych najbardziej popularnych, jak i tych rzadziej spotykanych. Nasze bogate doświadczenie lekarskie daje Państwo pewność i bezpieczeństwo korzystania z najwyższej jakości usług. Polecamy swoje usługi!
Męczy Cię zapalenie oskrzeli? Kaszel? Domowe sposoby nie pomagają? Zbyt często musisz radzić sobie z bólem głowy? Poznaj przyczyny tych dolegliwości i wylecz je raz na zawsze. Biorezonans czeka na Ciebie! Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Lamblie. Sposoby leczenia. Strona ta przedstawia naturalne sposoby zwalczanie pasożytów - lamblii. Korzystając z preparatów Calivity: Paraprotex, Nopalin czy AC Zymes możemy skutecznie pozbyć się lamblii. Lamblie wywojują chorobę - lamblioze, zwaną również chorobą brudnych rąk. Nazwe swoja zawdzięcza najczęstszemu sposobowi zarażenia: poprzez spożywanie brudnych, nieumytych pokarmów oraz poprzez nie przestrzeganie podstawowych zasad higieny. Lamblioza najczęściej dotyka dzieci, zwłaszcza te przebywające w przedszklach czy żłobkach.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety

5. pijawki

Firma Euro-Bion z Opola prowadzi szkolenia z leczenia pijawkami (hirudoterapia). Hirudoterapia sprawdza się do wykorzystania leczniczych właściwiości pijawek. Warto wiedzieć, że metoda ta przeżywa obecnie swój renesans, a wiele krajów na świecie refunduje leczenie pijawkami. Pijawki świetnie sprawdzają się w leczeniu wielu chorób, np. chorób serca, chorób żołądka, chorób nerek, niedociśnienia, niektórych nowotworów i wiele innych.

Głównym składnikiem aktywnym jest hirudyna, która jest w ślinie pijawki. Jest to najlepszy ze znanych obecnie leków przeciwzakrzepowych. Obecnie zostało wyodrębnionych wiele substancji leczniczych produkowanych prez pijawki. Wszystkie one w połączeniu powodują że pijawki są bardzo cenione wśrós lekarzy. W Polsce hiruydoterapia uznawana jest jeszcze za medycynę niekonwencjonalną, chociaż w krajach zachodnich jest to pełnoprawna gałęź medycyny.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna