Katalog Stron WWW

 
 

Klimatyzacja

Opis Klimatyzacja Instalacja freonowa do klimatyzacji
Oferujemy wykonanie kompletnej instalacji freonowej pod klimatyzator z materiałem , na etapie budowy bądź remontu domu , mieszkania , biura …, o mocy do 3,5 kW i długości trasy do 7mb :

- ułożenie instalacji w wykutych bruzdach w ścianie lub szlichcie ( dzięki temu unikniemy układania instalacji w nieestetycznych korytach maskujących )
- odprowadzenie odpływu skroplin od urządzeń wewnętrznych na zewnątrz budynku lub do kanalizacji .
- ułożenie przewodów sterujących od jednostek wewnętrznych do jednostki zewnętrznej
- zasilenie jednostki zewnętrznej z najbliższego gniazda bądź za dopłatą na osobnym obwodzie z tablicy rozdzielczej .
W cenie 799,00 zł Brutto WYSTAWIAMY FAKTURY VAT
Konwencjonalne układy multi to możliwość zastosowania jednej jednostki zewnętrznej ( agregatu ) dla kilku pomieszczeń . Jednostki wewnętrzne typu ściennego można dobierać w zależności od potrzeb aranżacji pomieszczenia i własnych upodobań Jednostki zewnętrzne serii MXZ pozwalają na podłączenie od 2 do 8 jednostek wewnętrznych różnych typów . Zmniejsza to ilość agregatów na zewnątrz budynku dając więcej wolnej przestrzeni i zapewniając niższy hałas klimatyzacji.

CICHA PRACA
Oferowane urządzenia serii MXZ charakteryzują się niskim hałasem pracy Dodatkowy przełącznik pozwala załączyć funkcję , która w sprzyjających warunkach ( np. chłodniejsze dni lub noce w okresie letnim ) powoduje zmniejszenie hałasu o dodatkowe 5/7 dB(A).

EFEKTYWNA POMPA CIEPŁA
Wykorzystanie technologii inverter to możliwość zastosowania urządzeń nie tylko do chłodzenia ale również do grzania w zimniejszych okresach roku . Praca w układzie pompy ciepła możliwa jest do temp. – 15oC (na zewnątrz). Jakie są korzyści z zastosowania invertera?

• oszczędność
Poprzez płynną kontrolę wydajności w zależności od obciążenia termicznego możliwa jest znaczna oszczędność kosztów zużycia energii elektrycznej, gdyż system inwerterowy steruje prędkością obrotową silnika napędzającego sprężarkę.

• możliwość pracy przy niskich temperaturach
Poprzez zastosowanie sprężarki inverterowej urządzenie może pracować w trybie chłodzenia nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych. Sprężarka inverterowa i wentylator jednostki zewnętrznej są wykorzystywane do regulacji przepływu powietrza i jego objętości, zapewniając w ten sposób ciągłą pracę przy ujemnych temperaturach zewnętrznych bez wyłączania. Jest to więc idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, które musimy chłodzić lub ogrzewać przez cały rok.

FILTRY POWIETRZA
Jednostki wewnętrzne w zależności od typu mają zamontowane różne filtry . Wyposażenie standardowe oraz dodatkowe oraz dodatkowe opcje pozwalają na skuteczne i szybkie usuwanie nieprzyjemnych zapachów , drobnoustrojów i alergenów z powietrza w pomieszczeniu .

WYSOKA KLASA ENERGETZCYNA
Efektywna konstrukcja układu chłodniczego wykorzystującego czynnik R410A zapewnia osiągnięcie przez każde urządzenie klasy energetycznej A , daje to niskie koszty eksploatacji . Płynna regulacja pozwala na dokładne otrzymanie temperatury w pomieszczeniu .

EKOLOGICZNY CZYNNIK
Zastosowanie czynnika R410A zapewnia osiągnięcie wysokiej sprawności energetycznej i minimalny wpływ na środowisko .

PROGRAMATOR TYGODNIOWY
Pilot przewodowy posiada funkcję programowania tygodniowego cyklu pracy jednostki wewnętrznej . Dla każdego dnia tygodnia można ustawić 8 punktów załączania (lub wyłączania ) w powiązaniu z zadaną temperaturą .

URZĄDZENIA WEWNĘTRZNE
Nowoczesna jednostka ścienna w eleganckiej , białej obudowie przeznaczona do pomieszczeń małych bądź średniej wielkości np. mieszkań , biur , restauracji . Urządzenie o wysokiej efektywności energetycznej , posiadające wiele dodatkowych opcji podnoszących poziom komfortu użytkownika . Model wykonany w technologii inverter , o płynnej regulacji wydajności chłodzenia bądź grzania . Pozwala to na oszczędność kosztów energii oraz zapewnia wysoki komfort w pomieszczeniu dzięki minimalizacji wahań temperatury nadmuchiwanego powietrza .

I-SEE SENSOR
Specjalny czujnik , który mierzy temperaturę przy podłodze w obszarze 150 o. Dzięki temu strumień powietrza kierowany jest tam , gdzie naprawdę jest to konieczne .

PLASMADUO
Podwójny system filtracji , który za pomocą pola elektrycznego i specjalnej półprzewodnikowej żywicy nie tylko wychwytuje , ale również skutecznie eliminuje kurz , bakterie , alergeny i nieprzyjemne zapachy z pomieszczeń .

ZALETY
- grzanie do – 20oC / chłodzenie do – 15oC
- automatyczny restart
- automatyczna zmiana trybu pracy
- automatyczna praca żaluzji
- pionowe i poziome wachlowanie żaluzji
- 3-stopniowy nawiew powietrza
- tryb ekonomicznego chłodzenia
- łatwe czyszczenie dzięki Quick Clean Body
- programator 24-godzinny
- filtr zwalczający pleśń
- funkcja samo diagnostyki
- sygnalizacja błędu
Url http://www.aircold.pl
Kategoria Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Słowa kluczowe klimatyzacja   klimatyzator   sprzedaż   montaż   serwis   instalacja   daikin   fuji   dom   mieszkanie   biuro
Data dodania Nov 23, 2009
ID linku 3123
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Jeśli zależy Ci na wysokim poziomie bezpieczeństwa urządzeń wentylacyjnych i kominowych, musisz zapoznać się z ofertą firmy Darco. Wentylacja z naszą firmą to nie tylko bezpieczeństwo, ale również profesjonalizm i doświadczenie, które zdobywamy już ponad 20 lat. Nasza oferta to nie tylko wentylacja, ale również kominy stalowe oraz systemy i wkłady kominowe.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Cool System realizuje usługi w zakresie sprzedaży, montażu jak również serwisowania urządzeń chłodniczych, systemów klimatyzacji i innych. Propozycja klimatyzacja Warszawa tyczy się w szczególności dystrybucji urządzeń chłodniczych, klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych, urządzeń wentylacyjnych itp. Poza tym, umieszczona na witrynie oferta obejmuje również usługi z zakresu doradztwa technicznego a także montażu systemów wentylacji. Na witrynie internetowej zamieszczony został bieżący cennik usług jak również szczegółowe wiadomości dotyczące oferty wentylacja Warszawa. Firma gwarantuje dogodne terminy realizacji jak także wysoką jakość usług.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Potrzebna Ci wydajna wentylacja w budynku, niezawodna klimatyzacja w domu lub biurze lub ekonomiczne urządzenia chłodnicze w firmie? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy firmą, która świadczy profesjonalne usługi w tym zakresie w Szczecinie i okolicach już od wielu lat. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę urządzeń dostosowanych do Twoich oczekiwań pod względem technicznym i finansowym, zaprojektujemy instalację dopasowaną do budynku i Twoich potrzeb, a potem zapewnimy fachowy montaż i opiekę serwisową zarówno w okresie gwarancyjnym, jak również po jej zakończeniu. Na naszej stronie dowiesz się więcej o naszych usługach – naszą specjalnością jest klimatyzacja (serwis i montaż), wentylacja oraz rekuperacja, a także chłodnictwo.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Usługi budowlane
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
FU Fachowiec oferuje instalacje i montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz serwis i konserwację klimatyzatorów. Firma oferuje również fachowe doradztwo techniczne, a także pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego zarówno dla firm czy mieszkań oraz wykonanie i naprawę instalacji elektrycznych. Szeroki wybór urządzeń pozwoli dostosować instalację do potrzeb każdego klienta. W ofercie firmy znajdują się klimatyzatory takich sprawdzonych producentów jak AUX, LG, MDV, Mitsubishi czy Samsung.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Firma AND KLIMA z Warszawy trudni się tworzeniem klimatyzacji oraz wentylacji. Zajmujemy się projektowaniem sieci klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych, montażem, serwisem, naprawami, podłączeniami oraz obsługą tych urządzeń. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, zrozumieliśmy dobrze specyfikę branży oraz preferencje odbiorców. Angażujemy wiodących specjalistów, jacy doskonale znają się na swojej pracy i mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt. W naszej ofercie posiadamy sprzęty najlepszych w branży firm, jakie są liderem w branży. Nawiązaliśmy współpracę z przedsiębiorstwami LG, Toshiba, Daikin, Hitachi, Samsung oraz Fujitsu. Klientom proponujemy od 2 do 5 lat gwarancji, w zależności od producenta. Zapraszamy na stronę www.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja