Katalog Stron WWW

 
 

Meble biurowe

Opis Meble biurowe Portal edukacyjny Zdrowe Biuro - rzetelna i łatwo dostępna informacja z zakresu przepisów prawa, ergonomii, profilaktyki i schorzeń związanych z pracą biurową.
Prezentujemy meble biurowe zdrowe dla pracowników w biurze a także korzyści i koszty wynikające z przemiany Twojego biura w sprzyjające zdrowiu miejsce pracy. Dzięki zdrowemu fotelowi Ty i Twój pracownik zachowacie sprawny kręgosłup przez całe życie. Żyj i pracuj bez bólu!
Url http://www.zdrowebiuro.pl
Kategoria Dom Wnętrze > Meble biurowe
Słowa kluczowe meble biurowe   wygodny fotel   zdrowy fotel   zdrowy kręgosłup   martela   ergonomia   zdrowe biuro
Data dodania Nov 23, 2009
ID linku 3136
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Dom Wnętrze > Meble biurowe

Jesteśmy firmą ogólnopolską posiadającą sieć własnych oddziałów w ośmiu miastach Polski oferujemy meble metalowe do biur, meble biurowe, biurka, szafy metalowe, szafy medyczne, krzesła i fotele biurowe. Naszymi klientami są urzędy administracji państwowej, instytucje, zakłady produkcyjne, placówki służby zdrowia, szkoły, uczelnie, banki oraz wiele innych firm w całym kraju. Obsłużyliśmy kilkadziesiąt (kilkaset) tysięcy firm. Specjalizujemy się w sprzedaży wyposażenia dla biur, pomieszczeń socjalnych, szatni pracowniczych i uczniowskich, magazynów, archiwów i warsztatów. Możemy pochwalić się wysoką sprawnością działania. Posiadamy własny, specjalistyczny transport, zapewniamy usługi montażowe i serwisowe na terenie całej Polski. W trosce o jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów każdego z nich traktujemy indywidualnie. Ceny ustalamy w zależności od wielkości zamówienia.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
Dom Wnętrze > Meble metalowe
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Jedną z gałęzi działalności naszej firmy jest dystrybucja mebli w konkurencyjnych cenach z zachowaniem wysokiej ich jakości. Wielkość proponowanego asortymentu, mamy nadzieję, sprosta Państwa indywidualnym oczekiwaniom, potrzebom i preferencjom. W ofercie komody, meble biurowe, regały, meble pokojowe, stoliki RTV oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy na zakupy. Szczególną uwagę przywiązujemy do rzetelnej i w pełni profesjonalnej obsługi Klienta.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
Firma zajmuje się wyposażaniem wnętrz. Dostarcza meble, fotele, krzesła oraz wyposażenie uzupełniające.
W jednej firmie znajdziesz wszystko, aby wyposażyć:
gabinet, biuro, kancelarię,
hotele, domy akademickie, internaty,
obiekty użyteczności publicznej,
obiekty służb mundurowych: wojsko, policja, straż pożarna i graniczna,
obiekty służby zdrowa,
placówki oświatowo-wychowawcze.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
W naszej hurtowni BIURONET znajdziesz wszystko do swojego biura! Meble biurowe, stoliki, biurka, drukarki i skanery, urządzenia biurowe, artykuły piśmiennicze, segregatory, itp. itd. To wszystko możesz kupić w jednym miejscu i dostać w jednej paczce. Nie musisz się ruszać z miejsca, nie musisz niczego nerwowo szukać w regałach. Wszystko znajdziesz za pomocą komputera w jedynym takim sklepie internetowym BIURONET.
Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszej hurtowni artykułów biurowych.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
Firma K&M oferuje kompleksowe wyposażanie pokojów bankowych i w urzędach zawierające aranżowanie, wykonanie mebli i składanie wyposażenia w pomieszczeniach. Aranżacje zaczynamy od sporządzenia stosownego planu i wizualizacji przestrzennej, a po zatwierdzeniu przez zleceniodawcę firma kupuje meble i wyposażenie albo sporządza je we własnym warsztacie z urządzonej supernowocześnie. Zleceniodawcy wybierają ostateczny wymiar oraz kolor zakupionych mebli biurowych, w sprzedaży także meble metalowe. Umeblowanie jest montowane docelowo w pomieszczeniach firmy tak, aby kontrahent mógł korzystać z gotowego pomieszczenia. Firma K&M sprzedaje także fotele do biura, głównie fotele obrotowe przez sklep w sieci. Zapraszamy do naszego serwisu internetowego.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble biurowe
Zakupy Online > Meble
Dom Wnętrze > Meble