Katalog Stron WWW

 
 

Sok noni - www.owocenoni.pl

Opis Sok noni - www.owocenoni.pl Sok noni wpływa korzystnie na jasność myślenia, działa antystresowo, antydepresyjnie. Ponadto działa na schorzenia serca oraz obniża poziom cukru i złego cholesterolu we krwi. Tradycyjna medycyna naturalna zna owoc noni od wieków i chętnie korzysta z jego dobroczynnych właściwości. Dajemy Wam możliwość zakupu soku noni w niezwykle atrakcyjnej cenie. Na naszych stronach zapoznacie się ze wszystkim, co wiedzieć powinniście o owocach noni i produkowanych na jego bazie sokach.
Url http://www.owocenoni.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Słowa kluczowe noni   owoc noni   sok noni   tahitian noni   sok z noni
Data dodania Dec 3, 2009
ID linku 3302
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna

Serwis informacyjny o naturalnych metodach leczenia, opis i działanie suplementów diety firmy CaliVita. Doradzamy i pomagamy w stosowaniu kuracji oczyszczającej i innych suplementów firmy CaliVita. Umożliwiamy wstąpienie do klubu CaliVita. Formularz zapisu znajdą Państwo na stronie; www.naturalmedica.pl, polecamy szeroką gamę suplementów; paraprotex, noni, ac zymes, PROBIOBALANCE, probiotyki, witamine naturalną c, czosnek w kapsułkach, i multiwitaminy na witalność. Serdecznie Państwa zapraszamy.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zabieg hirudoterapii jest jedną ze skutecznych metod leczenia. Potwierdzają to osoby, które poddały się tego typu leczeniu. Aby zabieg hirudoterapii odniósł skutek potrzeba ok 4 takich zabiegów. Warto też wspomnieć, że leczenie to powinno być stosowane przez profesjonalistów w tej branży. Liczy się doświadczenie i umiejętność prawidłowego stawiania pijawek. Dlatego zapraszamy właśnie Państwa do spróbowania tej metody leczenia w naszym gabinecie. Odwiedź naszą stronę www i skontaktuj się z nami. Zapraszamy na wizytę !
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Internet > Blogi
Internet > Portale

3. Fohow

Guifei Bao tampony Perły Księżniczki są stosowane do eliminowania stanów zapalnych dróg rodnych. Miesięczna kuracja Perłami najczęściej wystarczy do uzyskania prawidłowej mikroflory pochwy. Polecamy też Fohow Oral Liquid i Fohow Linchzhi, suplementy stworzone na bazie Cordycepsu. Poznaj Autoryzowany Sklep e-Fohow.pl Skorzystaj z rabatów dla Stałych Klientów, z darmowej dostawy oraz 30 zł na pierwsze zakupy! Wypróbuj też Xueqinfu oraz pastę z róży Meigui. Polecamy!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Zdrowie Uroda > Uroda
Pierwsze odnotowane korzyści z używania propolisu pochodzą od Hipokratesa, uważanego za ojca współczesnej medycyny. Naturalny związek chemiczny kawowy kwas phenethyl ester (CAPE) odkryty w propolisie BIO 30 jest głównym składnikiem tłumiącym raka. Okazało się, że wywołuje apoptozę (nagłą śmierć komórki), komórek raka trzustki i raka okrężnicy. Bogaty skład chemiczny propolisu jest bardzo dobrym źródłem antyoksydantów chroniących organizm człowieka przed chorobami.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Hatha Joga - najpopularniejsza na zachodzie tradycji jogi indyjskiej, bazująca przede wszyskim na pozycjach ciała nazywanych asanami a także na kontroli oddechu. Praktyka zawiera naukę elementarnych pozycji oraz korzystanie z przyrządów do jogi. Nauka odbywa się w spokojnym tempie, zwracamy tu akcent na ścisłe wykonywanie pozycji. U podstaw jogi staroindyjskiej znajduje się sąd, że droga ku równowagi rozpoczyna się od ciała i umysłu. Ucząc się usprawniać ciało i umysł, wyostrza się percepcja oraz kontakt ze swoim wnętrzem. Z racji robienia wyznaczonych pozycji sylwetka się wzmacnia i rozciąga. Joga to wywodząca się z Indii dziedzina zajmująca się współzależnościami między intelektem, ciałem i oddechem. W obecnym świecie zachodnim joga bywa w szerokim zakresie wykorzystywana zwłaszcza z powodu jej faktycznych zalet dla zdrowia: kręgosłupa, systemu nerwowego, gruczołów i organów wewnętrznych. Podczas nauki jogi w naszej szkole możesz praktykować jogę dwoma różnymi podejściami: hatha joga zgodnie z naukami Iyengara oraz astanga vinyasa joga wedle nauk Pattabhi Joisa. Prowadzimy lekcje dla początkujących i zaawansowanych. Ćwiczenie jogi przywraca stabilność mięśni, intensyfikuje oddech i czyni go lżejszym, likwiduje przemęczenie oraz uspokajająco oddziałuje na nerwy, co w rezultacie wycisza umysł. Ashtanga Vinyasa Joga - jest dynamiczną formą jogi, skupiająca uwagę na vinyasach, a więc na ruchu zharmonizowanym z oddechem. Praktyka zawiera naukę elementarnej sekwencji dla ashtanga jogi: powitania słońca A i B, płynnie wdrażając asany stojące i siedzące. Podczas ćwiczeń uwagę kieruje się na płynność ruchu między pozycjami oraz miarowy, energetyzujący oddech. Praktyka jest prowadzona w dynamicznym tempie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Sport Turystyka > Fitness