Katalog Stron WWW

 
 

podłogi drewniane, deska barlinecka, parkiet, projekty tarasów - Parkiety Bortnowski

Opis podłogi drewniane, deska barlinecka, parkiet, projekty tarasów - Parkiety Bortnowski Zajmujemy się projektowaniem tarasów, układaniem deski barlineckiej, parkietów, wypożyczaniem cykliniarek. Prowadzimy również sklepy w których oferujemy bogaty asortyment podłóg drewnianych, deski podłogowej, klejów, lakierów, środków do pielęgnacji drewna. Zapraszamy !!!
Elewacje drewniane, Deska barlinecka, parkiet krajowy, parkiet egzotyczny, deski podłogowe, drewno egzotyczne,projekty tarasów, PARKIETY BORTNOWSKI
Url http://www.parkiet-bortnowski.pl
Kategoria Budownictwo > Materiały budowlane
Dom Wnętrze > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Słowa kluczowe podłogi drewniane   deska barlinecka   parkiet   projekty tarasów
Data dodania Dec 5, 2009
ID linku 3366
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Materiały budowlane

Andpol-Bis Andrzej Loch to wysokiej klasy placówka, która działa prężnie na rynku usługowo-produkcyjnym, wyróżniając się bogatym zakresem materiałów budowlanych proponowanych Klientom. Dystrybuujemy między innymi armaturę nierdzewną, ale także różnorodne gatunki stali, w tym stal kwasoodporną, żaroodporną, metale żelazne-kolorowe, stal ciągnioną, stal czarną oraz narzędziową. Dodatkowo posiadamy także blachy perforowane i siatki plecione. W celu bliższego zaznajomienia się z naszym asortymentem, wejdź na stronę www naszej firmy.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Farby ognioochronne marki FlamSorber to produkty służące do ochrony obiektów stalowych i stalowo cynkowanych przed niszczącym działaniem ognia i wysokich temperatur. Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych zrealizowane systemem FlameSorber sprawiają, że pokryte nimi elementy ze stali stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów uzyskują odpowiednią klasę odporności ogniowej.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Jesteśmy w ścisłej czołówce polskich firm specjalizujących się w dystrybucji kamienia i grysów ozdobnych. Jako firma Filar sprzedajemy nim od 1955 roku. Dokładnie zajmujemy się obróbką, przemiałem i sprzedażą rozmaitego rodzaju kamienia budowlanego zarówno dla klientów indywidualnych ale i dla centrów i sklepów ogrodniczych. W ostatnich czasach bardzo szykownym wykończeniem jest kamień murowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Kamieniarstwo > Kamieniarstwo użytkowe
Mluksus zajmuje sie sprzedażą materiałów renomowanych firm światowych niezbędnych do wykonania solidnego dachu oraz świadczy usługi w zakresie ich montażu.
Jesteśmy partnerem handlowym największych na świecie firm zajmujacych sie produkcją lekkich materiałów do pokryć dachowych tzw. gontu bitumicznego (IKO, GAF, Owens Corning, Technonicol).
Specjalizujemy sie w wykonywaniu pokryć dachowych gontem bitumicznym za pomocą profesjonalnych narzędzi. Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie w USA i KANADZIE, w krajach, które są liderami tego typu pokryć dachowych.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane
Firma Simax specjalizuje się w wykonywaniu Tynków Agregatem.Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych fachowców których umiejętności ugruntowane wieloletnim doświadczeniem zapewniają Państwu doskonałe usługi za rozsądną cenę. Sprzęt, materiały i technologie używane przez naszą firmę dają gwarancję trwałości tynków zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Odpowiedni dobór materiałów zaproponowanych przez Simax do uwarunkowań konkretnego obiektu zapewni odpowiednie właściwości termoizolacyjne oraz elastyczność i trwałość wykonanych tynków.
Kategoria:   Budownictwo > Materiały budowlane