Katalog Stron WWW

 
 

Deska barlinecka, parkiet egzotyczny, podłogi drewniane, panele

Opis Deska barlinecka, parkiet egzotyczny, podłogi drewniane, panele Zajmujemy się projektowaniem tarasów, układaniem deski barlineckiej, parkietów, wypożyczaniem cykliniarek.
Oferujemy szeroki wybór deski barlineckiej, deski tarasowej, parkietów, kleje, lakiery. Posiadamy również w ofercie blaty kuchenne z drewna egzotycznego, półki, panele, blaty kuchenne, blaty łazienkowe. Współpracujemy z takimi firmami jak Baltic Wood, Barlinek, DLH Poland, Bona. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!!!
Url http://www.taniparkiet.pl
Kategoria Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Remonty
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Słowa kluczowe deska   barlinecka   parkiet   parkiety   podłogi drewniane   panele
Data dodania Dec 5, 2009
ID linku 3367
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Usługi budowlane

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu firmę budowlaną Stanbud, znajdującą się w Kalinowicach niedaleko Zamościa. Zapraszamy klientów z samego Zamościa i okolic do korzystania z usług, wykonywanych przez doświadczoną ekipę budowlaną. Oferujemy pełen obszar prac budowlanych, w tym ukończenie wykopów pod ekologiczne oczyszczalnie ścieków, szamba, podpiwniczenia oraz pod fundamenty. Realizujemy zlecenia na wykonanie robót ziemnych, takich jak: niwelacja terenu, szykowanie placu do dalszego etapu budowy, wykonanie drobnych prac, połączonych z usuwaniem skarp oraz korzeni. W zakresie usług transportowych przeprowadzamy przewóz kruszywa, żwiru, kamienia oraz piachu rzecznego. Wykonujemy punktualnie i profesjonalnie przyjęte zlecenia. Podejmujemy stałą współpracę bądź realizujemy jednorazowe zlecenia. Wszelkie szczegóły podajemy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Osuszanie domów - Marcco Roboty Specjalistyczne - specjalizacja to osuszanie budynków, izolacje natryskowe i frezowanie kominów. Obszar działania to Poznań, Nowy Tomyśl, Wrocław, Łódź, Warszawa i inne miasta w Polsce. Odgrzybianie domów, podcinanie ścian, naprawa kominów, rozwiercanie kominów, usuwanie wilgoci, osuszanie ścian i odtwarzanie izolacji. Kompleksowo świadczymy specjalnie dla Państwa usługi takie jak izolacje poziome, iniekcja krystaliczna, izolacja natryskowa. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Coraz większa ilość osób decyduje się na ogrodzenie swojej posesji. Ludzie ci czynią to nie tylko ze względu na powiększenie bezpieczeństwa, ale także po to, aby ogrodzenie zdobiło ich teren. Dziś jest to możliwe, ponieważ firma Banaś oferuje już od wielu lat wysokiej jakości ogrodzenia zarówno te z betonu, jak i z drewna. Każdy, kto chce cieszyć się pięknym i gustownie wykonanym ogrodzeniem na swojej posesji powinien skorzystać z usług, jakie zapewnia nam firma Banaś. Masz stu procentową pewność, że twoje ogrodzenie będzie wykonane nie tylko szybko i z precyzją, ale także z zastosowaniem nowoczesnych materiałów. To sprawi, ze z wysokiej jakości usług z całą pewnością będziesz zadowolony zaś firmę polecisz swoim znajomym.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Zaprojektujemy, wykonamy i zamontujemy każdą konstrukcję metalową o wadze pojedynczego elementu do 1.5 tony i gabarytach: długość - 8m, szerokość - 1.45m, wysokość - 2.4m. Zabezpieczenia antykorozyjne na życzenie Klienta.
Wykonujemy ekspertyzy techniczne w zakresie konstrukcji ze stali. Jesteśmy specialistami w obiektach wysokich takich jak: maszty i wieże telekomunikacyjne, kominy stalowe.
Oferujemy roboty rozbiórkowe metodami standardowymi, jak również sposobami alpinistycznymi dla obiektów wysokich.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Firma Elektroosmoza to zakład zabezpieczania przeciwwilgociowego i osuszania świadczący swoje usługi od lat osiemdziesiątych poprzedniego wieku. W obszarze naszej działalności znajduje się wykonywanie prac izolacyjnych, odgrzybianiu i osuszaniu budynków zawilgoconych wskutek braku niezbędnej izolacji pionowej lub poziomej. Elektroosmoza jest jest licencjobiorcą wielu patentów niezbędnych do robót izolacyjnych krajowych i zagranicznych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na której znajdziesz szczegółową ofertę, listę podmiotów zadowolonych z wyświadczonej usługi oraz otrzymane certyfikaty.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane