Katalog Stron WWW

 
 

wózki paletowe

Opis wózki paletowe Kompleksowe wyposazenie magazynow. W Ofercie : Systemy regalowe, regaly polkowe, paletowe, wspornikowe, archiwalne, wozki paletowe, paleciaki, wozki widlowe, meble metalowe, wciagi, przenosniki. Uslugi w zakresie montazu, demontazu regalow. Kontrole regalowe które dadzą gwarancje bezpieczeństwa pracy w twojej firmie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Url http://www.polmag.eu
Kategoria Firmy wg branż > Handel
Słowa kluczowe polmag   wózki paletowe   wózek paletowy   paleciak   paleciaki   paleciak gdańsk   paleciaki gdansk   trójmiasto   kompleksowe wyposażenie magazynów   wózki widłowe   regały   regały półkowe   regały paletowe   regały wspornikowe   regal   meble metalowe   widlak   magazynowe   magazyn   kon
Data dodania Dec 15, 2009
ID linku 3486
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Handel

Firma Sanyo to jeden z największych i najbardziej cenionych producentów urządzeń elektrycznych na świecie. Posiada olbrzymie zaplecze badawcze, rozwojowe oraz bazę medyczną. W 1978 roku pierwszy produkt kategorii wellness. Sanyo wykorzystuje do produkcji najnowsze osiągnięcia techniczne. Fotele tej marki, jako pierwsze na świecie, zostały zaopatrzone w czujnik sztywności mięśni, który dzięki naturalnej reakcji galwanicznej skóry i wyczuwaniu zmien w pulsie, lokalizuje miejsca przykurczy mięśni i aplikuje masaż. Mechanizm 3D, stworzony przez firmę, pozwala na 16-to centymetrowy zakres ruchu przód-tył, co sprawia, że masaż cały pleców, a w szczególności ramion, jest identyczny, jak masaż wykonywany ręcznie. Filozofia firmy Sanyo brzmi: ‘Think GAIA’ For Life and for the Earth. Życie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym i życie w zgodzie z samym soba, bez zdenerwowania, stresu i napięć, powinno stanowić sens naszej legendy…
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Interaktywny katalog upominków reklamowych z wyceną on-line pomaga wyszukać gadżety odpowiadające zadanym kryteriom. Można wstępnie wyliczyć ich cenę wraz z kosztami nadruku, sporządzić listę wyszukanych upominków i wysłać zapytanie ofertowe do dostawcy. W razie wątpliwości obsługa serwisu kontaktuje się z klientem pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw i instytucji. Firma nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Produkty w katalogu pogrupowane są według wielu kategorii i podkategorii, co znacznie ułatwia odnalezienie konkretnego produktu lub grupy produktów. W swojej ofercie firma posiada: artykuły piśmienne i biurowe, gadżety skórzane, odzież reklamową a także coś dla domu. Z pewnością każdy może tutaj znaleźć coś co pozwoli zaprezentować swoją firmę. Niezwykła przejrzystość sklepu ułatwia szybkie dotarcie do porządanych produktów. Produkty jakie można zamówić to między innymi: koszulki, polary, odzież robocza, ubranka dla dzieci, teczki, portfrle, etui oraz dlugopisy i wiele innych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Marketing Reklama > Flagi, banery reklamowe
W ofercie sklepu Ślubne Drobiazgi są między innymi wyjątkowe i niepowtarzalne zaproszenia, podziękowania i zawieszki na alkohol z motywami takimi jak linie papilarne pary młodej, wzory kwiatowe, boho, nowoczesne czy rustykalne. Fachowcy z dużym doświadczeniem w branży dokładają wszelkich starań, by dodatki ślubne marki Ślubne Drobiazgi spełniały oczekiwania klientów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Witryna internetowa ukazująca ofertę tyczącą się lokalizacji samochodów przy pomocy systemu Flota24. Monitoring gps skierowany jest w szczególności do przedsiębiorców ukierunkowanych w dystrybucji, oraz usługach transportowych. Flota24 - lokalizacja gps to system satelitarnego monitoringu pojazdów, który udostępnia pełną weryfikację nad pojazdami. System nie wymaga jakiejkolwiek profesjonalnej wiedzy ani instalacji wspomagającej aplikacji, wystarczy sprzęt komputerowy i stały dostęp do internetu. Flota24 to możliwość generowania i drukowania sprawozdań. Raporty nadzorują aktywność kierowców, ilość przejechanych kilometrów oraz zużycie paliwa.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Dlaczego ludzie decydują się na poliwęglan w planowaniu i realizowaniu swoich zamysłów budowlanych? Sprawa jest oczywista – to materiał o doskonałych właściwościach oraz dość niespotykanych możliwościach zastosowania. Poliwęglan lity jest użyty w miejscach, które mijamy codziennie, nie zdają sobie nawet sprawy z jakiego materiału przygotowany jest na przykład przystanek autobusowy lub bilbord. Taka sama sytuacja jest jeśli patrzymy na poliwęglan komorowy. Jednak takie materiały mogą być zastosowane również w naszych domach czy mieszkaniach. Sprzedaż poliwęglanu odbywa się najczęściej w wyspecjalizowanych z tym celu firmach, które posiadają bogate doświadczenie w tej branży, ale przede wszystkim możliwości obróbki tego materiału.
Kategoria:   Firmy wg branż > Handel
Budownictwo > Materiały budowlane
Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne