Katalog Stron WWW

 
 

Badania telefoniczne CATI

Opis Badania telefoniczne CATI Badania-telefoniczne.pl to dział firmy BioStat stworzony dla obsługi projektów badawczych realizowanych telefonicznie metodą CATI (badania rynku i opinii, badania marketingowe, badani aspołeczne, sondaże opinii, obsługa marketingowa). Dział świadczy szeroką gamę usług z zakresu callcenter, hotline, telemarketingu.
Dla naszych Klientów realizujemy kompleksowe badania opinii konsumentów oraz badania rynku. Prowadzimy profesjonalne:
badania marketingowe, obejmujące badanie postrzegania marki czy skuteczności kampanii reklamowych oraz segmentację rynku;
badania konkurencji;
badania satysfakcji klientów;
badania wyspecjalizowane, m.in. badanie znajomości rynku leków.
Url http://www.badania-telefoniczne.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Zarabianie w internecie
Słowa kluczowe słowa: badania   badania telefoniczne   cati   sondaż   sondaże   badania marketingowe
Data dodania Dec 15, 2009
ID linku 3499
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Consulting

Tajemniczy gość, tajemniczy klient to usługa polegająca na badaniach produktów, pracowników i firm. Tajny klient podaje się za klienta danej placówki, sklepu i przeprowadza badanie testowe. Później odpowiada na pytania w ankiecie o jakości obsługi. Takie badanie stanowi podstawę do weryfikacji i oceny jakości pracy. Na tej podstawie tworzony jest szczegółowy raport, który stanowi podstawę do wystawienia oceny pracownikom za prowadzone firmy czy tez firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Jesteśmy grupą spółek, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa biznesowego na terenie całej Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Naszymi Klientami są Przedsiębiorstwa i firmy jednoosobowe prowadzące działalność gospodarczą w niemal wszystkich sektorach rynku.

Z nami osiągniesz największe korzyści! PEŁNĄ, SKUTECZNĄ i BEZPIECZNĄ formę optymalizacji składki ZUS. Oszczędności nawet w pełnej wysokości 841,51 zł miesięcznie! Wyższa emerytura,będąca następstwem posiadania dodatkowego, stabilnego i gwarantowanego źródła dochodu! Wiarygodność zawartej umowy o pracę dla banków i kredytodawców! Brak konieczności zamykania swojej dotychczasowej firmy i konieczności jej przekształcenia w inną formę prawną! Ze względu na niepodleganie pod ubezpieczenie w polskim ZUS - brak możliwości jakiejkolwiek kontroli ze strony ZUS Miesięczna, gwarantowana min. oszczędność na poziomie: 342 - 432 zł Gwarantowana, roczna optymalizacja składek ZUS: 4.000 zł - 10.000 zł !
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
PCM - Polskie Centrum Marketingowe. Obsługa klienta za pomocą rozbudowanego contact center. W naszej ofercie znajduje się obsługa wielokanałowego i wielojęzycznego contact center, realizacja zamówień telefonicznych, obsługa infolinii, badanie satysfakcji klienta, obsługa korespondencji i wiele innych usług. Dzięki contact center można skutecznie obniżyć koszty obsługi klientów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Firma specjalizuje się w procesie certyfikacji na rynkach wschodnich, głównie: Rosja, Białoruś, Ukraina oraz Kazachstan. Posiadamy rzeszę zadowolonych klientów,czego dowodem są długie listy referencyjne, staramy się działać szybko,sprawnie i konsekwentnie. Współpracujemy z najlepszymi akredytowanymi laboratoriami i ekspertami. Nasi eksperci dostosowuja się do potrzeb naszych klientów. Efekty naszych działań widoczne są już na poczatku współpracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Firmy wg branż
Akita Finance specjalizuje się w doradztwie finansowym dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw w zakresie kredytów na samochód, leasingów samochodowych oraz leasingów maszyn i urządzeń. Firma oferuje atrakcyjny i dostępny kredyt na samochody osobowe i ciężarowe - nowe i używane, motocykle, skutery, przyczepy i inne pojazdy oraz świadczy pełen zakres usług finansowych (przedstawienie i dostosowanie oferty dla Klienta, przyjęcie wniosku, przygotowanie i podpisanie umów, uruchomienie środków finansowych). Firma jest partnerem czołowych banków (GE MONEY BANK, BANK BPH, LUKAS BANK, RAIFFEISEN BANK, GETIN BANK) i firm leasingowych (EFL, RAIFFEISEN LEASING, VB LEASING, GETIN LEASING, WBK LEASING, ORIX LEASING).
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Kredyty