Katalog Stron WWW

 
 

Badania telefoniczne CATI

Opis Badania telefoniczne CATI Badania-telefoniczne.pl to dział firmy BioStat stworzony dla obsługi projektów badawczych realizowanych telefonicznie metodą CATI (badania rynku i opinii, badania marketingowe, badani aspołeczne, sondaże opinii, obsługa marketingowa). Dział świadczy szeroką gamę usług z zakresu callcenter, hotline, telemarketingu.
Dla naszych Klientów realizujemy kompleksowe badania opinii konsumentów oraz badania rynku. Prowadzimy profesjonalne:
badania marketingowe, obejmujące badanie postrzegania marki czy skuteczności kampanii reklamowych oraz segmentację rynku;
badania konkurencji;
badania satysfakcji klientów;
badania wyspecjalizowane, m.in. badanie znajomości rynku leków.
Url http://www.badania-telefoniczne.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Zarabianie w internecie
Słowa kluczowe słowa: badania   badania telefoniczne   cati   sondaż   sondaże   badania marketingowe
Data dodania Dec 15, 2009
ID linku 3499
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Consulting

Tajemniczy gość, tajemniczy klient to usługa polegająca na badaniach produktów, pracowników i firm. Tajny klient podaje się za klienta danej placówki, sklepu i przeprowadza badanie testowe. Później odpowiada na pytania w ankiecie o jakości obsługi. Takie badanie stanowi podstawę do weryfikacji i oceny jakości pracy. Na tej podstawie tworzony jest szczegółowy raport, który stanowi podstawę do wystawienia oceny pracownikom za prowadzone firmy czy tez firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Consulting > Jakość
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Nasza oferta obejmuje prowadzenie księgowości, obsługi kadrowej, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń z ZUS. Reprezentujemy klientów w US, ZUS i innych. INHR to profesjonalne kadry działające na terenie miasta Warszawa oferujące badanie sprawozdania finansowego oraz outsourcing w zakresie obsługi kadr. Obsługa kadrowa oprócz tak oczywistych czynności jak prawidłowe nawiązywanie i rozwiązywanie umów o pracę i prowadzenie akt osobowych. Jesteśmy ukierunkowani na długofalową współpracę, dlatego nasza oferta nie ogranicza się do prowadzenia działu kadrowo-płacowego w firmie
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Witryna prezentująca usługi firmy Quick Claim Ltd. w zakresie dochodzenia odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy w Anglii. Serwis zawiera szczegółowe informacje dotyczące warunków, które należy spełniać aby móc ubiegać się o odszkodowanie za wypadek w pracy w Anglii. Radcy prawni Quick Claim Ltd. w sposób profesjonalny i rzetelny reprezentują swoich klientów. Korzystanie z usług Quick Claim Ltd. pozbawione jest jakiegokolwiek ryzyka – w przypadku nie uzyskania odszkodowania dla zleceniodawcy nie ponosi on żadnych kosztów. Możliwość kontaktu za pośrednictwem bezpłatnej infolinii przez całą dobę.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Cempel Consulting - Firma doradcza i szkoleniowa. Specjalizuje się w projektowaniu etycznych i efektywnych rozwiązań biznesowych m. in. restrukturyzacja, doradztwo strategiczne, etyczna sprzedaż, badania marketingowe, optymalizacja procesów biznesowych.
Architekci biznesu - Cempel Consulting – Polska firma konsultingowa specjalizująca się w rozwiązaniach etycznych. Firma oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu analiz strategicznych oraz szkoleń biznesowych.
Marka dobrze rozpoznawalna na europejskim rynku doradztwa strategicznego i szkoleń menedżerskich. Oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu badań marketingowych oraz analiz rynku. Oferta kierowana jest zarówno do inwestorów krajowych jak i zagranicznych, którzy kładą nacisk na etyczne rozwiązania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting
Firma specjalizuje się w przeprowadzaniu sprawozdań finansowych, bazujących na nowoczesnych standardach kontroli finansowej. Oferta dotyczy w szczególności badania sprawozdań finansowych spółek giełdowych, wszechstronnych usług konsultingowych w zakresie wyceny i sprzedaży firm, doradztwa księgowego i podatkowego, usług rachunkowych oraz wielu innych. Pracownicy DORADCA Auditors to specjaliści z odrębnych dziedzin: prawnicy, eksperci księgowi również biegli rewidenci. Doradca Auditors należy do grupy znaczących polskich firm funkcjonujących w branży audytorskiej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Consulting