Katalog Stron WWW

 
 

Czyszczenie elewacji, usuwanie graffiti

Opis Czyszczenie elewacji, usuwanie graffiti Clear Point oferuje kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia elewacji z blachy oraz tynku, dachów i kostki brukowej.
Usuwanie graffiti oraz zabezpieczanie powierzchni przed graffiti przy użyciu środków AGS.
Zajmujemy się również myciem przeszkleń, okien oraz szyb. Wśród naszych usług mieści się także usuwanie zabrudzeń, farb
lakierów oraz rdzy metodą hydropiaskowania. Duże doświadczenie oraz nowoczesne urządzenia pozwalają sprostać każdemu,
nawet najbardziej wymagającemu zleceniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Url http://www.clear-point.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Słowa kluczowe Mycie elewacji   czyszczenie elewacji   mycie domu   mycie tynku   czyszczenie domu   czyszczenie tynku   mycie przeszkleń   mycie witryn   mycie fasad   mycie okien   mycie szyb   mycie ścian   mycie dachu   mycie kostki brukowej   czyszczenie ścian   czyszczenie dachu
Data dodania Dec 25, 2009
ID linku 3568
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Carphol Serwis to profesjonalna firma usługowa z Łomianek, która oferuje wysokiej jakości usługi porządkowe. W zakresie działalności Carphol Serwis sprzątanie biur, pranie tapicerki samochodowej i meblowej, pranie dywanów oraz wykładzin.Firma używa bezpiecznych środków czyszczących, wysokiej jakości sprzętów i zatrudnia doświadczonych pracowników. Usługi skierowane są do firm czy osób prywatnych z Łomianek, Izabelina, Ząbek, Halinowa, Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego i innych okolicznych miast. Jeśli chcą Państwo, by tapicerka w Waszym aucie znów wyglądała jak nowa, zapraszamy! Kontakt: www.carphol.pl, biuro@carphol.pl, tel. 506553743.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż
Każda działalność gospodarcza, a zwłaszcza biurowa powoduje, że generujemy bardzo duże ilości dokumentów (w tym poufnych), które stają się problemem po ich wykorzystaniu. Gromadzicie duże ilości stron dokumentów w waszym biurze. REISSWOLF poprzez system archiwizacji i bezpiecznego niszczenia dokumentów stworzył procedury które pomogą Ci wprowadź kontrolę nad obiegiem poufnych dokumentów. Naszym atutem jest doświadczenie, znajomość procedur międzynarodowych korporacji, niezawodność i skuteczność a także stosowanie najlepszych dostępnych technologii na rzecz ochrony środowiska. Profesjonalne niszczarki , bezpieczne kontenery , przeszkoleni pracownicy i ściśle określone międzynarodowe procedury gwarantują , że każdy przekazany do niszczenia dokument stanie się całkowicie nieczytelny.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Przedsiębiorstwo Bertie z biurem w Wielkopolsce, oferuje usługi sprzątające, zarówno klientom biznesowym dodatkowo indywidualnym. Nasi pracownicy mają bogate doświadczenie. Co kilka miesięcy szkoleni są z zasięgu sprzątania. Oferujemy mycie okien, szyb oraz przeszkleń. Jest to nasza podstawowa specjalność. Na życzenie zleceniodawcy możliwe kompleksowe czyszczenie innych obiektów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin, Posiadamy również profesjonalne środki, które usuwają wszelkiego rodzaju plamy, zabrudzenia czy gumy do żucia., uzywamy srodków biodegradowalnych. Oferujemy też ozonowanie, które jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na dezynfekcję potrafimy przywrócić blask posadzkom. , Oferujemy szlifowanie reflektorów samochodowych i polerowanie powłoki lakierniczej. Wykonując polerowanie lamp korzystamy z nowoczesnych metod, narzędzi oraz preparatów, które dobierane są indywidualnie do konkretnego pojazdu.nasze usługi charakteryzują się skutecznością i długotrwałym efektem.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma sprzątająca „OLECH” funkcjonuje na rynku od 1993 roku i dostarcza profesjonalnych usług sprzątania. W 2001 roku firma otrzymała nagrodę Fair Play za szanowanie wartości etycznych i bardzo dobre wykonywanie swojej pracy. Zamiarem jest jak najlepsza jakość usług, takich jak: usługi jednorazowe i stałe, kompleksowe sprzątanie budynków i domów, mycie maszynowe posadzek i impregnacja, pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin dywanowych, pranie tapicerki samochodowej wymiana opon samochodowych i oleju, drobne naprawy, mycie okien zwykłych i wysokościowych, prace sprzątające pobudowlane i poremontowe, karczowanie terenów budowlanych ,koszenie traw i krzewów, wycinanie drzew i samosiejek, pielęgnacja zieleni, nasadzanie drzew, krzewów i kwiatów, mycie ciśnieniowe elewacji zewnętrznych i wewnętrznych, wynajem automatów myjących oraz zamiatanie mechaniczne.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie