Katalog Stron WWW

 
 

Czyszczenie elewacji, usuwanie graffiti

Opis Czyszczenie elewacji, usuwanie graffiti Clear Point oferuje kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia elewacji z blachy oraz tynku, dachów i kostki brukowej.
Usuwanie graffiti oraz zabezpieczanie powierzchni przed graffiti przy użyciu środków AGS.
Zajmujemy się również myciem przeszkleń, okien oraz szyb. Wśród naszych usług mieści się także usuwanie zabrudzeń, farb
lakierów oraz rdzy metodą hydropiaskowania. Duże doświadczenie oraz nowoczesne urządzenia pozwalają sprostać każdemu,
nawet najbardziej wymagającemu zleceniu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Url http://www.clear-point.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Odśnieżanie dachów
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Słowa kluczowe Mycie elewacji   czyszczenie elewacji   mycie domu   mycie tynku   czyszczenie domu   czyszczenie tynku   mycie przeszkleń   mycie witryn   mycie fasad   mycie okien   mycie szyb   mycie ścian   mycie dachu   mycie kostki brukowej   czyszczenie ścian   czyszczenie dachu
Data dodania Dec 25, 2009
ID linku 3568
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Nowo powstała firma rodzinna Galbin działa na Wielkopolskiej scenie od od trzech miesięcy. Najczęściej obsługujemy klientów prywatnych. Oferujemy utrzymywanie terenów zielonych.
Sprzątamy zawodowo od przeszło 20 lat. Swoje wiedzę zebraliśmy podczas prac u klientów we Francji. Szukasz firmy sprzątające, która uporządkuje Twój dom? Zapraszamy do nas!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
PPU Zieleń Sp. z o.o. to zakład pogrzebowy, który w swojej ofercie posiada kompleksowe usługi kremacyjne. Jeśli nastąpi zgon to trzeba natychmiastowo poinformować zakład, który przetransportuje zwłoki do chłodni odpowiednio je zabezpieczając. Firma następnie przeprowadza proces kremacji by pochować zmarłego lub przekazać jego prochy w urnie osobom bliskim. Już dziś szczegółowo zapoznaj się z ofertą zakładu PPU Zieleń Sp. z o.o. Odwiedzając jego witrynę internetową. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Dezynsekcja powinna być wykonywana zawsze przez specjalistów z branży ddd, są to usługi do wykonywania, których stosuje się najczęściej preparaty chemiczne a sporządzenie prawidłowe cieczy roboczej gwarantuje skuteczny zabieg oraz bezpieczny dla domowników. Substancje najnowszej generacji zawierają nanokapsułki, które znacząco wydłużają okres ochronny w pomieszczeniach, w których został wykonany zabieg. Nie wydzielają żadnych zapachów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
4House-Nieruchomości - pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, zajmujemy się również sprzątaniem posiadłości, obiektów handlowych, biur i rezydencji w Bydgoszczy i okolicach.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
W dzisiejszym świecie masz coraz mniej czasu dla siebie. Przytłacza Cię coraz więcej obowiązków, wszelkiego rodzaju kłopotów, czujesz się coraz bardziej zmęczony. Jeszcze ta myśl, że trzeba posprzątać mieszkanie przed przyjściem gości czy też po prostu odświeżyć go dla samego siebie. Gdy o tym myślisz padasz ze zmęczenia.
Jest na to sposób! Skorzystaj z usług FIRMY ŚWIETLIKI! Wyręczymy Cię z domowych obowiązków. Możesz być pewny, że cechuje nas rzetelność i uczciwość, a to przede wszystkim dlatego, że traktujemy Cię jak naszego przyjaciela. Realizujemy zlecenia stałe i jednorazowe.Nam możesz zaufać.
Poniżej lista przykładowych usług:
• mycie wszelkich podłóg
• odkurzanie
• czyszczenie mebli, ścieranie kurzu
• mycie okien, drzwi
• czyszczenie łazienek
• i wiele innych w zależności od Twoich życzeń i sugestii

Działamy głównie na terenie powiatu cieszyńskiego, m.in. Cieszyn, Ustroń, Wisła, Skoczów, Brenna oraz okoliczne miejscowości.

Jeśli z kolei prowadzisz firmę czy biuro, również możesz skorzystać z usług FIRMY ŚWIETLIKI. Zapewne chcesz się czuć w miejscu swojej pracy dobrze i komfortowo i z pewnością tego samego pragniesz dla Twoich klientów. Możemy zadbać o czystość w miejscu Twojej pracy.

Zachęcamy również do skorzystania z usługi czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej. Pranie dywanów, wykładzin i tapicerki wykonujemy sprzętem Karcher. Zasada czyszczenia opiera się na rozpyleniu wydajnego preparatu oraz jednoczesnym odsysaniu go wraz z rozpuszczonym brudem.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe