Katalog Stron WWW

 
 

Świadectwa Energetyczne Projekty IRMA Projekt

Opis Świadectwa Energetyczne Projekty IRMA Projekt IRMA Projekt to wyspecjalizowana firma zajmująca się profesjonalnym doradztwem i projektowaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych oraz oceną energetyczną budynków. Wykonujemy świadectwa energetyczne dla budynków i lokali. Przygotowujemy projekty instalacji teletechnicznych i elektrycznych . Prowadzimy nadzory autorskie i inwestorskie. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy dogodne terminy, przystępne ceny, fachową obsługę oraz dokładne wykonywanie prac. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą
Url http://www.irma.waw.pl
Kategoria Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Dom Wnętrze > Alarmy
Dom Wnętrze > Zabezpieczenia
Słowa kluczowe projekty teletechniczne   projekty teletechniczne warszawa   projekty elektryczne warszawa   świadectwa energetyczne   certyfikaty energetyczne   świadectwo energetyczne   certyfikat energetyczny   świadectwa energetyczne warszawa   certyfikaty energetyczne wars
Data dodania Dec 28, 2009
ID linku 3627
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Elektryczne, pomiary

GiS Lębork - sprzęt elektryczny - jest obecna na rynku elektrotechnicznym od 1990 roku.GiS Lębork przede wszystkim zajmuje się dostarczaniem aparatów elektroenergetycznych SN napięcia. Przedsiębiorstwo handlowe zaopatruje odbiorców przemysłowych, budowy i odbiorców indywidualnych w dowolny sprzęt elektroenergetyczny:ograniczniki przepięć, rozdzielnice nn, kable, przewody, linki, osprzęt kablowy.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Kolektory słoneczne, są dziś bez wątpienia jednym z najbardziej przystępnych sposobów na pozyskiwanie odnawialnych źródeł energii. Zastąp swój piec i skorzystaj z naturalnego słońca! Tak, dziś to możliwe! Oszczędność energetyczna, jest nie tylko możliwa, ona jest na wyciągnięcie ręki.

W okresie letnim, tego typu urządzenia potrafią zagwarantować nawet 100% zapotrzebowania na ciepłą wodę. Bogata oferta dotyczy także pomp ciepła, wiatraków oraz licznych możliwości wykorzystania oświetlenia ledowego!

Stań się ekologiczny i zacznij oszczędzać już teraz, dzięki efektywnym metodom pozyskiwania alternatywnych źródeł energii. Proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania, w oparciu o certyfikowane instalacje, najwyższej jakości.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Kolektory słoneczne
Urządzenia geodezyjne, między innymi niwelatory czy też teodolity to urządzenia standardowo używane w miernictwie oraz budownictwie do mierzenia odległości pomiędzy wybranymi punktami.

ConstrucSystems to polska firma działająca w woj. łódzkim i zachodniej Polsce. W szerokim wachlarzu produktów firmy odnajdą Państwo profesjonalny sprzęt firmy Leica Geosystems, który z pewnością okaże się niezastąpiony na pomiarach geodezyjnych.

Niwelatory serii NA700 to lider w tej klasie. Są wytrzymałe na wstrząsy, kurz oraz są wodoodporne. Są w stanie nieustannie pracować mimo złych warunków nawet po zachodzie słońca dzięki najwyższej jakości optyce oraz konstrukcji.

Wykrywacz instalacji podziemnych DIGICAT to odpowiednik precyzji i bezpieczeństwa. Dzięki wykrywaczom instalacji bezbłędnie określisz położenie instalacji podziemnych a w dodatku określisz głębokość ich umiejscowienia.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Systemy odgromowe oparte na niezawodnej, tradycyjnej technologii
zawierającej otok i system zwodów. Instalacja odgromowa jednak dla zabezpieczenia instalacji wewnętrznych wymaga także wprowadzenia nowych elementów w istniejącej instalacji elektrycznej. W wyniku przepływu prądu elektrycznego (wyładowanie atmosferyczne) o natężeniu 140-200kA przy narastaniu tego prądu od 0 w trakcie 1,2 milisekundy w promieniu
500-600 metrów indukuje się na instalacjach niezabezpieczonych napięcie prądu udarowego około 35 - 70 kV. Nie ma urządzeń które nie ucierpią przy takim przepięciu. Stopień ochrony przeciw przepięciowej realizujemy poprzez dwu lub trójstopniowe instalowanie automatycznych wyłączników przeciwprzepięciowych.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Dom Wnętrze
Jesteśmy założycielami firmy Profcam, w zakres naszej oferty wchodzą takie usługi jak: instalacje elektryczne oraz odgromowe, sieci komputerowe, systemy alarmowe, monitoring itp. Swojm klientom oferujemy także pompy ciepła, montaż bram automatycznych, domofonów. Gwarantujemy wysoki profesjonalizm wykonania jak i niezawodność naszych instalacji. Zachęcamy do odwiedzenia strony firmy Profcam. Oferujemy także pomiary elektryczne.
Kategoria:   Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Pompy ciepła