Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Poznań

Opis Biuro rachunkowe Poznań Działamy jako biuro rachunkowe w mieście Poznań i zajmujemy się zarówno obsługą klientów indywidualnych, którzy nie prowadzą własnej działalności, jak i podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z prawem finansowym. Staramy się jednak jeszcze bardziej przykładać się do obowiązków, aby poziom zadowolenia Klientów, którymi się opiekujemy, cały czas się podnosił. Na stronie www znajdą Państwo więcej informacji na temat oferty naszych usług.
Url http://www.bras7.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe Poznań   księgowość Poznań
Data dodania Dec 30, 2009
ID linku 3648
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Firma ERPico oferuje usługi z zakresu księgowości elektronicznej. Oferujemy kompletny system do fakturowania stworzony z myślą o małych o średnich firmach. Nasz produkt posiada bardzo przejrzystą grafikę oraz intuicyjny interface. ERPICO pozwala na stworzenie bazy kontrahentów, edycję i grupowanie faktur, stworzenie ewidencji usług. Z systemem erpico twoja księgowość będzie działać kompletnie i bezproblemowo. Dodatkową zaletą jest to, iż oferujemy pierwsze 12 miesięcy użytkowania naszego programu za darmo! Erpico obsługuje do 1000 dokumentów rocznie. Biuro rachunkowe ERPico to rozsądny wybór.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe K-management posiada długoletnie doświadczenie w całkowitej obsłudze księgowo-podatkowej. Biuro rachunkowe Kraków oferuje między innymi formalności przy zakładaniu działalności gospodarczej, wszechstronną obsługę biur również pełną księgowość firm (zarządzanie księgami przychodów i rozchodów) dodatkowo inne uproszczone formy księgowości. Biuro księgowe Kraków zapewnia atrakcyjne warunki świadczenia usług. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Nasze usługi adresujemy do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i do klienta indywidualnego.
Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje:
- prowadzenie pełnej księgowości spółek,
- prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
- prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych,
- sporządzanie ewidencji VAT,
- obsługę kadrowo-płacową oraz obsługę rozliczeń z ZUS,
- sporządzanie deklaracji podatkowych
- obsługę księgową projektów dofinansowanych za środków unijnych
Dzięki usługom biura nasi klienci zaoszczędzą czas związany z załatwianiem spraw w urzędach. Dysponujemy podpisem elektronicznym oraz odpowiednim oprogramowaniem dzięki któremu wszelka komunikacja z urzędami odbywa się drogą elektroniczną.
Nie musisz obawiać się urzędów, szanuj swój czas, my załatwimy wszelkie formalności.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kancelaria księgowo-podatkowa Bernadeta Mueller świadczy usługi doradcze w zakresie rachunkowości oraz podatków.

Dodatkowo oferujemy naszym klientom obsługę pełnej księgowości. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, obsługą kadr i płac.

Nasze biuro rachunkowo - podatkowe świadczy usługi dla małych i średnich firm na terenie Opola i okolic.

Świadczymy również usługi szkoleniowe, a także pomagamy w wypełnianiu formularzy, składaniu wniosków do banku np. o udzielenie kredytu, tworzymy biznes plany oraz różne analizy.

Co jednak najważniejsze to sposób w jaki Ty i Twoja firma jesteście obsługiwani. Przez cały okres jesteście traktowani w profesjonalny i miły sposób. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym działającym na rynku od 1997 roku. Mamy pod swoją pieczą wielu zadowolonych klientów. Prowadzimy księgowość małych i średnich przedsiębiorstw, zarówno osób fizycznych jak i spółek prawa handlowego, niezależnie od prowadzonej przez nie działalności. Dzięki naszej firmie nie będziesz musiał martwić się o rozliczanie swojej firmy. Wszystko wykonamy z największą starannością sprawiając że wiele problemów zniknie z Twojej głowy. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe