Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Poznań

Opis Biuro rachunkowe Poznań Działamy jako biuro rachunkowe w mieście Poznań i zajmujemy się zarówno obsługą klientów indywidualnych, którzy nie prowadzą własnej działalności, jak i podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z prawem finansowym. Staramy się jednak jeszcze bardziej przykładać się do obowiązków, aby poziom zadowolenia Klientów, którymi się opiekujemy, cały czas się podnosił. Na stronie www znajdą Państwo więcej informacji na temat oferty naszych usług.
Url http://www.bras7.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe Poznań   księgowość Poznań
Data dodania Dec 30, 2009
ID linku 3648
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Pracowałeś w Niemczech i chcesz się postarać o zwrot podatku z Niemiec, ale nie wiesz jak to można należ zrobić? Dzięki firmie WALEX z siedzibą w Gorzowie Wlkp. szybko i sprawnie zrealizujesz zwrot podatków za pracę za granicą. Należy Ci się zwrot podatków, które tam zapłaciłeś. Pomożemy Ci odzyskać Twoje pieniądze. Załatwimy formalności za Ciebie! Aby rozpocząć procedurę zwrotu podatku z Niemiec, wypełnij formularz zgłoszeniowy na mojej stronie, a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą. Wszystkie szczegóły dotyczące współpracy znajdziesz na naszej witrynie internetowej WWW.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Wymiana walut on-line to niesłychanie szybka i bezpieczna transakcja, zaś w dodatku nie musimy wychodzić z domu, czy biura. Niebagatelny atut korzystania z kantoru internetowego to niższa cena waluty. Zawsze proponujemy korzystniejsze kursy, niż kurs bankowy. Ma to wielkie znaczenie w przypadku gdy musimy wymienić sporą sumę. Nadzwyczaj często z tego rozwiązania korzystają osoby, które posiadają zobowiązanie w obcej walucie. Dzięki internetowej wymianie walut mogą sporo zaoszczędzić przez cały okres spłacania długu. Każdy kontrahent korzystający z naszych usług jest traktowany subiektywnie prócz tego dbamy o najwyższą jakość obsługi. Ażeby dokonać wymiany walut za pośrednictwem Internetu należy mieć konto bankowe i konto walutowe w polskim banku.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe ALFA adresuje swoją ofertę do firm i osób prywatnych z Opola i miast ościennych. Oferujemy kompletny profil usług rachunkowych, oraz pełną księgowość. U nas
uzyskasz kompleksową obsługę i doradztwo finansowe. Jakiekolwiek informacje nam powierzone zostają tajemnicą gwarantowaną na mocy umowy., Specjalizujemy się w obsłudze
kadr i płac, ewidencjach ryczałtowych, KPIR, prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Jeżeli poszukujesz jednej firmy, która ureguluje wszystkie kwestie rachunkowe, nie musisz już szukać dalej. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę. Posiadamy wszelkie wymagane upoważnienia, certyfikat Ministra Finansów, oraz polisę OC.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biur Renoma to kompleksowe usługi związane z prowadzeniem rozliczeń firmowych, prowadzeniem księgowości oraz naturalnie przygotowaniem wszystkiego co najlepsze w związku ze sprawami na linii przedsiębiorcy – ZUS. Sprawdź dokładnie wszystko co przygotowane przez biuro rachunkowe Renoma, sprawdź cenniki, sprawdź czy rzeczywiście mogą Ci pomóc. Zapraszamy do kontaktu, wybierajcie najlepszą księgowość
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Biuro Księgowe ASTOR Toruń świadczy pełną księgowość a także prowadzenie spraw płac i związanych z deklaracjami ZUS toruń. Prace te wykonujemy na własnym oprogramowaniu, bądź na życzenie klienta na jego oprogramowaniu i w miejscu jego firmy. Oferujemy pomoc dla nowych przedsiębiorców zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. Mamy bogate doświadczenie zawodowe w branży budowlanej i związane z handlem hurtowym i detalicznym a w tym związane z eksportem i importem towarów. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość