Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Poznań

Opis Biuro rachunkowe Poznań Działamy jako biuro rachunkowe w mieście Poznań i zajmujemy się zarówno obsługą klientów indywidualnych, którzy nie prowadzą własnej działalności, jak i podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z prawem finansowym. Staramy się jednak jeszcze bardziej przykładać się do obowiązków, aby poziom zadowolenia Klientów, którymi się opiekujemy, cały czas się podnosił. Na stronie www znajdą Państwo więcej informacji na temat oferty naszych usług.
Url http://www.bras7.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe Poznań   księgowość Poznań
Data dodania Dec 30, 2009
ID linku 3648
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Firma ERPico oferuje usługi z zakresu księgowości elektronicznej. Oferujemy kompletny system do fakturowania stworzony z myślą o małych o średnich firmach. Nasz produkt posiada bardzo przejrzystą grafikę oraz intuicyjny interface. ERPICO pozwala na stworzenie bazy kontrahentów, edycję i grupowanie faktur, stworzenie ewidencji usług. Z systemem erpico twoja księgowość będzie działać kompletnie i bezproblemowo. Dodatkową zaletą jest to, iż oferujemy pierwsze 12 miesięcy użytkowania naszego programu za darmo! Erpico obsługuje do 1000 dokumentów rocznie. Biuro rachunkowe ERPico to rozsądny wybór.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe Joanna Konieczna wyspecjalizowało się w obsłudze firm w sferze podatków, kadr oraz płac, księgowości z obszaru miasta Leszno i okolic. Biuro rachunkowe Joanna Konieczna Leszno obsługuje podmioty ekonomiczne o różnorodnej formie prawnej, charakterze aktywności ,jak i przeróżnej skali wielkości. Całkowita i uproszczona rachunkowość firm, rozliczenia VAT, PIT, ZUS, obsługa kadrowo-płacowa, sprawozdania statystyczne, bilanse. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Biura Rachunkowego Joanna Konieczna w Lesznie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Jeśli pracowałeś za granicą, najprawdopodobniej należy Ci się zwrot podatku. Wystarczy, że złożysz wniosek o zwrot podatku w naszej firmie, a załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Pieniądze zostaną szybko przekazane na Twoje konto bankowe lub odbierzesz je w naszym biurze. Realizujemy zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii Południowej, Niemiec, Austrii, Holandii, Norwegii oraz USA. Pomagamy także uzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec, tzw. Kindergeld.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Ap-consulting - nowoczesne biuro rachunkowe działające od 2006 r. Pracownicy biura dostosowują się do potrzeb swoich klientów, dzięki czemu pozwalają odciążyć firmy z konieczności tworzenia działu finansowego. Biuro świadczy usługi księgowe z należytą sumiennością. W zakresie usług znajduje się także zakładanie działalności gospodarczych, w tym zakładanie spółki z o.o. Swoje usługi świadczy głównie na terenie miasta Warszawa. W skład zespołu wchodzą doświadczeni pracownicy, którzy dysponują szeroką wiedza na temat zagadnień z dziedziny finansów i rachunkowości. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Strona główna Biura Rachunkowego Moniki Jóźwickiej w Łodzi. Nasza firma świadczy szeroki zakres usług księgowych, prowadzimy usługowe rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych, VAT, ZUS, kadrowo - płacowe i inne wynikające z potrzeb naszych klientów. Nasze biuro prowadzone jest przez uprawnioną osobę legitymującą się certyfikatem księgowym wydanym przez Ministra Finansów. Klientom proponujemy atrakcyjne ceny i warunki współpracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe