Katalog Stron WWW

 
 

Konto bankowe

Opis Konto bankowe W obecnych czasach konto bankowe jest niezbędne niemal każdemu. Pare lat wstecz posiadanie konta wiązało się z wieloma opłatami oraz koniecznością stania w długich kolejkach w banku. Teraz czasy się zmieniły założenie i prowadzenie konta nie musi jednak być uciążliwe i drogie - wystarczy, że założysz konto internetowe. Najlepsze banki które tutaj opiszę oferują takie konta - założenie takiego konta odbywa się przez internet bez potrzeby wychodzenia z domu. Po prawej stronie prezentujemy najnowsze oferty polecane przez nas, są one szczegółowo opisane, miedzy innymi: konta firmowe, konta osobiste, konta dla młodzieży, ike, karty kredytowe, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe i wiele innych.
Url http://konto-bankowe.info.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Konta osobiste
Biznes Ekonomia > Konta bankowe
Słowa kluczowe Konta bankowe   doradztwo kredytowe   kredyty gotĂłwkowe   lokaty
Data dodania Mar 14, 2009
ID linku 366
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Konta osobiste

Meritum Bank ICB S.A. oferuje klientom rachunki oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją odsetek. Klient może założyć dowolną liczbę rachunków oszczędnościowych. Rachunki można zakładać przez Internet. Wielką zaletą posiadania takich rachunków jest osiąganie zysków większych niż na standardowych lokatach terminowych. Dzieje się tak, gdyż dzienne odsetki na rachunku nie przekraczają 2,49 zł, wówczas Bank nie ma obowiązku pobierania podatku „Belki”. Kwota maksymalna , od której Bank nie pobierze podatku, zgodnie z obowiązującymi przepisami Ordynacji Podatkowej to 20 237,22 zł. Założenie i prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, a Bank ze swojej strony, nie wymaga od klienta żadnej minimalnej wpłaty. Warto też wspomnieć, że z rachunku oszczędnościowego Klient w każdej chwili może zrealizować przelew wewnętrzny na swój rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w Meritum Banku. Za pierwszy przelew w miesiącu kalendarzowym nie jest pobierana opłata, a za każdy kolejny przelew w miesiącu opłata wynosi 10 zł. Klient może wpłacać i wypłacać środki w dowolnym momencie bez obawy o utratę naliczonych odsetek. Jeżeli klient zapragnie zarabiać jeszcze więcej, wówczas ma możliwość w dowolnej chwili, otworzyć online bardzo wysoko oprocentowane lokaty terminowe z dzienną kapitalizacją odsetek, bez podatku „Belki”.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Konta osobiste
Biznes Ekonomia > Konta bankowe
Biznes Ekonomia > Banki
W obecnych czasach konto bankowe jest niezbędne niemal każdemu. Pare lat wstecz posiadanie konta wiązało się z wieloma opłatami oraz koniecznością stania w długich kolejkach w banku. Teraz czasy się zmieniły założenie i prowadzenie konta nie musi jednak być uciążliwe i drogie - wystarczy, że założysz konto internetowe. Najlepsze banki które tutaj opiszę oferują takie konta - założenie takiego konta odbywa się przez internet bez potrzeby wychodzenia z domu. Po prawej stronie prezentujemy najnowsze oferty polecane przez nas, są one szczegółowo opisane, miedzy innymi: konta firmowe, konta osobiste, konta dla młodzieży, ike, karty kredytowe, kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe i wiele innych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Konta osobiste
Biznes Ekonomia > Konta bankowe
Studia to czas wkraczania w dorosłość, z czym wiąże się chęć ulokowania swoich pierwszych zarobionych pieniędzy na konto osobiste. Serwis konta-studenckie.pl powstał z myślą o studentach, którzy podejmują dokładnie przemyślane decyzje. Oferta banków skierowana do żaków, jest w serwisie pogłębiona o porównanie pod kątem cech takich jak koszty przelewów, opłaty za prowadzenie, wysokość oprocentowania, czy bezpłatne korzystanie z bankomatów. Każdy użytkownik może zapoznać się z opiniami dotyczącymi kont studenckich zamieszczonymi w serwisie, a także wyrazić swoje zdanie na ten temat.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Konta osobiste
Biznes Ekonomia > Konta bankowe
Biznes Ekonomia > Banki
Przedstawiamy Państwu oferte produktów banku mBANK, nasza strona ma na celu poinformować jakie płyną zalety z w/w oferty. Zapraszamy do przeczytania naszych opisów produktów bankowych i kredytowych. Czy warto? Na to pytanie i wiele innych znajdziesz odpowiedz na naszej stronie, jest ona przygotowana z myślą o osobach poszukujących dobrych tanich rozwiązań bankowych, między innymi konta bankowe, kredyty, ubezpieczenia i inne. Poniżej przedstawiamy oferty mbanku godne polecenia, sprawdzone przez nas oraz przez wielu zadowolonych klientów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Konta osobiste
Biznes Ekonomia > Konta bankowe
Biznes Ekonomia > Kredyty
Tysiąc złotych od ręki, po jednej wizycie w oddziale? To możliwe z Wielkopolską SKOK. Jeśli potrzebna ci szybka pożyczka, musisz wiedzieć, że chwilówki w Wielkopolskiej SKOK załatwia się łatwo i przyjemnie. A kiedy już zostaniesz członkiem Wielkopolskiej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej może zainteresują cię także inne oferty. Pożyczki długoterminowe na zakupy z atrakcyjnym kalendarzem spłat, ubezpieczenia dla pożyczkobiorców oraz inne oferty ubezpieczeniowe, w tym polisy na życie oraz AC i OC. Przy oszczędzaniu najważniejsza jest z kolei stabilność i atrakcyjne oprocentowanie. Stabilne lokaty oraz rachunki oszczędnościowe w Wielkopolskiej SKOK powinny zadowolić każdego, kto dba o zabezpieczenie swoich finansów na przyszłość.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Konta osobiste
Biznes Ekonomia > Pożyczki
Biznes Ekonomia > Pożyczki gotówkowe