Katalog Stron WWW

 
 

Redeffect - skuteczna reklama

Opis Redeffect - skuteczna reklama Nasze usługi charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego z prowadzonych projektów, profesjonalizmem oraz konkurencyjnymi terminami realizacji zleceń. Zajmujemy się między innymi obsługą kampanii reklamowych z wykorzystaniem eleganckich i nowoczesnych nośników, sprzedażą powierzchni reklamowej i informacji na tychże nośnikach znajdujących się na prestiżowych uczelniach. Nowością są z pewnością kampanie z wykorzystaniem telefonów komórkowych jako nośników reklam. Możemy doradzić, zająć się produkcją spotu reklamowego – dzięki naszemu zaangażowaniu Twoja firma stanie się rozpoznawalna.
Url http://www.redeffect.pl
Kategoria Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe Reklama   reklama zewnętrzna   trójmiasto   nośniki multimedialne   reklama trójmiasto   kampania trójmiasto   marketing
Data dodania Jan 4, 2010
ID linku 3689
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Agencje reklamowe

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych oraz utalentowanych specjalistów, tak aby stoiska realizowane przez nas posiadały jedyny i reprezentatywny wizerunek. Nasza firma nazywa się Don't Worry i zgodnie nazwą kontrahenci nie powinni się troskać o jakość oraz estetykę realizowanych stoisk. Stoiska targowe to nieodłączny element przeróżnych targów i ekspozycji na powietrzu, zaś ich wygląd ma niesłychanie duże znaczenie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Outre - Agencja reklamowa - zajmuje się zewnętrzną reklamą wizualną, drukiem wielkoformatowym, niskonakładowym drukiem plakatów, banerów oczkowanych, foli One Way Vision, recept, ulotek oraz reklamą multimedialną - tworzeniem stron internetowych, tworzenie prezentacji multimedialnych, szablonów aukcji allegro itp.

Naszą firmę tworzy zespół kreatywnych i wyspecjalizowanych osób, którzy podchodząc indywidualnie do oczekiwań Klienta, oferują oryginalne i nowoczesne rozwiązania.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Firmy wg branż > Drukarnie
Internet > Projektowanie stron
W naszej ofercie mobilne stoiska targowe wykonane ze specjalnie skonstruowanych systemów wystawienniczych. Najwyższej jakości produkty Ego Exhibit, SnapUp czy Flexiframe pozwalają tworzyć ciekawą zabudowę targową, którą wykorzystywać można na wielu imprezach targowych. Przenośne stoiska targowe są alternatywą dla stoisk budowanych wg indywidualnego projektu. Są od nich tańsze i mogą być wykorzystywane na wielu imprezach. Zmiana ich konfiguracji nie wiąże się z ponoszeniem wielkich nakładów pracy i pieniędzy. Do jednej konstrukcji można mieć grafiki w różnych językach i wykorzystywać stoisko na imprezach targowych w różnych krajach. W okresie między targami stoisko można przechowywać na niewielkich powierzchni magazynowej, a jego elementy (np. ściankę reklamową) używać na innych akcjach promocyjnych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Marketing Reklama
Reklama świetlna, llitery przestrzenne, kasetony reklamowe. W ofercie usługi z branży reklamy wizualnej. Sprzedaż również przez internet, online. Firma Rekom to profesjonalne podejście do klienta, wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom, kompleksowa
realizacja zlecenia od projektu do montażu gotowej reklamy.Firma oferuje również serwisy reklam wykonanych przez inne firmy reklamowe. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy w stanie wykonać prawie każdą reklamę od małej tabliczki, kasetonu czy litery przestrzennej po duże reklamy dachowe lub wolnostojące. W naszej ofercie każdy znajdzie odpowiedni dla siebie projekt o zróżnicowanej formie i cenie. Strona nasza umożliwia Państwu dostęp do naszych usług na dwóch poziomach; pierwszy poprzez zakup online przez internet wybranej reklamy, drugi poprzez kontakt telefoniczny lub email i umówienie się z naszym przedstawicielem handlowym.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Reklama zewnętrzna to forma reklamy docierająca do odbiorcy bezpośrednio i bez możliwości jej pominięcia. Decyduje to o dużej widzialności tego rodzaju reklam.
Reklama zewnętrzna jest widziana jako medium budujące zarówno prestiż firmy jak i dobry wizerunek marki. Nasza firma oferuje m.in. banery, stojaki reklamowe, oklejanie samochodów i wiele innych. Zapewnimy Wam kompleksową obsługę w zakresie tworzenia reklamy wizualnej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Agencje reklamowe
Kraje Miasta Regiony > Warmińsko-mazurskie