Katalog Stron WWW

 
 

Ogrody Promulti - Projektowanie i zakładanie ogrodów. Oczka wodne i staw w ogrodzie. Gdańsk trójmia

Opis Ogrody Promulti - Projektowanie i zakładanie ogrodów. Oczka wodne i staw w ogrodzie. Gdańsk trójmia Promulti to firma świadcząca usługi ogrodnicze na terenie województwa Pomorskiego i jego okolic. Oferta firmy to;
* Zakładanie ogrodów przydomowych, terenów zieleni wokół firm i budowa zieleni przy budynkach użyteczności publicznej.
* Indywidualne projekty ogrodów i terenów zieleni dla klientów prywatnych i instytucjonalnych.
* Zakładanie trawników z rolki i z siewu, oraz budowa systemów nawadniających i linii drenażowych.
* Budowa oczek wodnych, stawów, kaskad i strumieni.
Promulti wykonuje trójwymiarową wizualizację projektów tworzoną ręcznie i komputerowo. Przy budowie ogrodów firma korzysta ze specjalistycznego sprzętu, certyfikowanej ziemi w workach, a rośliny pochodzą ze sprawdzonych polskich szkółek.
Zapraszamy do odwiedzenia strony i kontaktu z firmą.
Url http://www.promulti.pl
Kategoria Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Firmy wg branż > Ogrodnictwo
Słowa kluczowe ogrody   gdańsk   oczko wodne   staw   promulti   zakładanie ogrodów   projektowanie   gdańsk   trójmiasto   pomorskie   ogrodnik   trawnik   zieleń   kaskada   strumień   kwiaty
Data dodania Jan 4, 2010
ID linku 3702
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 4.93 (z 5)
Ilość ocen: 28 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Dom Wnętrze > Ogrody

Projektujemy, zakładamy, pielęgnujemy ogrody. Tak zajmiemy się Twoim ogrodem. Jesteśmy młodą rozwijającą się firmą, oferującą usługi z zakresu usług ogrodniczych.

Zakres usług pielęgnacyjnych:

pielęgnacja drzew i krzewów:

- cięcia sezonowe, sanitarne, formujące,
- opryski przeciw chorobom i szkodnikom roślin,
- dosadzanie i przesadzanie roślin,

konserwacja trawnika:

- wertykulacja,
- opryski chastobójcze i grzybobójcze,
- nawożenie,
- aeracja,
- koszenie,

konserwacja rabat:

- dosadzanie i wymiana roślin,
- uzupełnianie ściółki,
- odchwaszczanie

Będziemy zaszczyceni mogąc zaprojektować Twój ogród.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Ogrody > Diagnostyka ogrodów
Firmy wg branż
Ogród kojarzy nam się w głównej mierze z ślicznymi kwiatami i dużą roślinnością. Aby to osiągnąć potrzebne jest dobre nawodnienie. W tym zadaniu może Ci służyć pomocą firma Lustan, której podstawą jest profesjonalne nawodnienie ogrodu. Do tego zajmuje się precyzyjnym wykończeniem i dekoracją ogrodu, w którą wliczamy kamienie ogrodowe, rzeźby, figury i inne elementy dekoracyjne. W ofercie, Lustan posiada też całą paletę siatek ogrodzeniowych pcv oraz siatek plastikowych. Jedyny w swoim rodzaju ogród? To tylko centrum ogrodnicze w Łodzi Lustan!
Kategoria:   Dom Wnętrze > Ogrody
Poradnik dla działkowicza i ogrodnika amatora. Podpowiadamy jak założyć i pielęgnować ogród ozdobny, warzywnik i sad, oczko wodne oraz jak uprawiać kwiaty doniczkowe. Zachwycające rabaty kwiatowe, nasadzenia iglaków, ogrody skalne, romantyczne miejsca do wypoczynku, nieskazitelny trawnik, czy gęsty żywopłot, są w zasięgu Twojej ręki. A jeżeli masz problem z chorobami lub szkodnikami kwiatów, u nas szybko znajdziesz rozwiązanie.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Ogrody
Edukacja Nauka > Opracowania
Rośliny Zwierzęta
Sklep ogrodowefigury.pl poleca fontanny, figury ogrodowe, dekoracyjne, figury reklamowe, krasnale, figurki betonowe, gipsowe aniołki, dekoracje ogrodowe, lampy ogrodowe, betonu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji aniołów, donic, wazonów, fontann ogrodowych, krasnali, zwierząt domowych, zwierząt leśnych i egzotycznych, wiatraków, postaci z filmów i kreskówek. Posiadamy dostępne w sprzedaży również meble wykonane z drzewa. Dodatkowo oferujemy przesyłkę kurierem w cenie już od 20,00 złotych. W naszym sklepie możesz również negocjować ceny. Posiadamy fontanny z obiegiem zamkniętym dzięki czemu nie trzeba doprowadzać do nich bieżącej wody, tylko co jakiś czas uzupelnić jej poziom.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Ozdoby
Jesteśmy manufakturą, która od ponad 30 lat dostarcza na rynek najwyższej jakości wyroby architektury betonowej. By sprostać wymaganiom naszych Klientów cały czas rozwijamy. Nasze produkty mają wiele zalet- są odporne na trudne warunki atmosferyczne, trwałe, przy czym zachowują swoje piękno. Nasze doświadczenie i wiedza sprawiają, że każdy Klient uśmiechem patrzy na efekty naszej pracy z uśmiechem. Nasza bogata oferta zawiera między innymi: płyty betonowe, pieńki imitujące słoje drewna, rynienki ogrodowe, rotundy, cokoliki i obrzeża trawnikowe, betonowe elementy dekoracyjne, palisady, świątynie greckie czy kamieni naturalne- piaskowce, granity, bazalty. Ci, którzy już skorzystali z naszych usług są zadowoleni. Warto też wspomnieć, że mamy najlepsze ceny w okolicy.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Ogrody
Budownictwo
Budownictwo > Kamieniarstwo