Katalog Stron WWW

 
 

Całodobowa pomoc drogowa Trójmiasto

Opis Całodobowa pomoc drogowa Trójmiasto +48500-777-047 Całodobowa pomoc drogowa holowanie Trójmiasto. Holujemy samochody osobowe, ciężarowe, maszyn budowlaney, rolnicze, quady, lawety itp. Świadczymy pomoc drogową i autoholowanie 24 godziny na dobę/7 dni w tygodniu na terenie całego kraju jak i zagranicy. Zapewniamy fachową obsługę, szybki dojazd na miejsce zdarzenia oraz zabezpieczenie holowanego auta i powierzonego nam mienia. Jesteśmy gotowi do podjęcia interwencji o każdej porze dnia i nocy w jak najkrótszym możliwym czasie.
Url http://www.trans-lew.pl
Kategoria Motoryzacja > Pomoc drogowa
Słowa kluczowe pomoc drogowa   holowanie   pomoc drogowa gdynia   holowanie trójmiasto   gdynia   sopot   gdańsk   laweta   holowanie samochodów   holowanie gdynia   trójmiasto   auto holowanie   lawety   laweta gdynia   laweta trójmiasto   hol   holować   pomoc drogowa trójmiasto   pomo
Data dodania Jan 6, 2010
ID linku 3715
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Motoryzacja > Pomoc drogowa

Auto-Hol Luberda istnieje na rynku od 1999r.Przedmiotem działalności firmy jest pomoc drogowa ,usługi blacharskie ,lakiernicze oraz mechaniki pojazdowej. Usługi pomocy drogowej świadczymy na terenie całego kraju przez 24h -siedem dni w tygodniu. Firma posiada wszystkie wymagane certyfikaty i licencje.Posiadamy kilka sprawnych i bezpiecznych pojazdów holowniczych. Naszym atutem jest duże doświadczenie zawodowe oraz wykwalifikowana kadra pracownicza.Zapraszamy do korzystania z naszych usług motoryzacyjnych.
Kategoria:   Motoryzacja > Pomoc drogowa
Motoryzacja
Pomoc Drogowa Przemysław Dobierski dostępna jest przez 24 godziny na dobę na terenie miasta Poznania oraz w jego najbliższych okolicach. W zakres świadczonych przez firmę usług wchodzi m.in. obsługa powypadkowa, holowanie i transport, a także pomoc merytoryczna oraz techniczna na miejscu wypadku. Swoim klientom firma oferuje atrakcyjne ceny oraz szybką i profesjonalną pomoc drogową. Sprawdź sam - odwiedź też stronę internetową firmy i zapoznaj się z pełna ofertą.
Kategoria:   Motoryzacja > Pomoc drogowa
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Awaria samochodu może zdarzyć się zawsze. Nawet wtedy, kiedy samochód regularnie przechodzi przegląd techniczny nie mamy pewności, że nic się w nim nie zepsuje. Na szczęście autopomoc Warszawa oferuje firma Drogowi Pomocnicy. Z jej usług mogą skorzystać ci, którym awaria samochodu przytrafiła się na terenie Warszawy oraz jej okolic. Firma zajmuje się nie tylko świadczeniem pomocy z wykorzystaniem lawety Warszawa. W swojej ofercie umieściła ona bowiem również takie usługi jak zmiana koła na drodze, dowóz paliwa, a nawet awaryjne otwieranie samochodu. Klienci korzystają ze wszystkich usług, które znalazły się w ofercie firmy. Firma Drogowi Pomocnicy wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów świadczy wszystkie usługi niezależnie od tego jaki mamy właśnie dzień tygodnia. Z jej usług można więc skorzystać zarówno w poniedziałek czy wtorek, jak i w niedzielę, która jest dniem wolnym od pracy. Dla firmy Drogowi Pomocnicy nie ma również znaczenia, czy pomoc potrzebna jest w ciągu dnia, czy też w nocy. Pracownik firmy zawsze przyjedzie we wskazane miejsce i udzieli niezbędnej pomocy.
Kategoria:   Motoryzacja > Pomoc drogowa
Firmy wg branż > Transport
Motoryzacja > Samochody
Zdecydowana większość pracowników pomocy drogowej działa w organizacjach zrzeszających. Dzięki temu dzwoniąc pod numer jednej firmy uzyskamy pomoc na terenie całego kraju, a nawet Europy. Po otrzymaniu komunikatu, z pomocą przyjedzie do nas kierowca, który ma do miejsca awarii najbliżej. Jeżeli nasz pojazd wyposażony jest w ubezpieczenie autocasco AC w większości przypadków firma ubezpieczeniowa zapewnia pakiet assistance, co gwarantuje bezpłatną pomoc drogową. Często usługa taka dodawana jest również do ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej OC. Numer do centrum dyspozycyjnego znajduję się w polisie. Usługę taką można również wykupić oddzielnie, często zawiera ona zwrot kosztów naprawy lub holowania, a nawet umożliwia wypożyczenie pojazdu zastępczego na czas naprawy, bądź finansuje nocleg i wyżywienie na ten czas.
Jeżeli znalazłeś się w ciężkiej sytuacji na drodze i potrzebujesz pomocy weź swój telefon i znajdz w sieci firmę Speed-Bus Mazur Dariusz z Lublina. Firma ta pomoże Ci wyjść z opresji.
Kategoria:   Motoryzacja > Pomoc drogowa
Firmy wg branż > Transport
Kraje Miasta Regiony > Lubelskie > Lublin
Świadczymy 24h holowanie 365 dni w roku na terenie w Łowiczu i okolic. Oferujemy Państwu dowóz paliwa, drobne naprawy na drodze, transport kraj i za granicą, hol pojazdów dostawczych i osobowych, awaryjne otwieranie pojazdów, ubezpieczenie transportowego ładunku, transport maszyn budowlanych i rolniczych, przewóz motocykli, quadów innego sprzętu. Zjawiamy się błyskawicznie na miejsce wezwania i udzielamy profesjonalnej pomocy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Motoryzacja > Pomoc drogowa
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne