Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Opis Biuro rachunkowe Bydgoszcz Biuro podatkowe BILANS oferuje pełen zakres usług doradztwa podatkowego oraz świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowo-kadrowej: prowadzenie pełnej rachunkowości, księgi przychodów i rozchodów wraz z ewidencjami dla potrzeb VAT, ryczałt i rozliczanie pracowników.Firma księgowa "BILANS" s.c. oferuje prowadzenie pełnej rachunkowości, księgi przychodów i rozchodów wraz z ewidencjami dla potrzeb VAT, ryczałt, rozliczanie pracowników (listy płac, kartoteki wynagrodzeń, PIT-11, PIT-8B, wszelkie sprawy dotyczące ZUS), doradztwo podatkowe.
Url http://www.bilans.bydgoszcz.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro podatkowe bydgoszcz   usługi księgowe bydgoszcz   bilans   biuro rachunkowe bydgoszcz   doradca podatkowy   biuro   usługi   doradca
Data dodania Jan 6, 2010
ID linku 3729
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Od 2005 roku zapraszamy do korzystania z naszych usług. Biuro Rachunkowe Bilans działa bowiem od tego czasu w Wejherowie. Obsługujemy klientów z całego województwa pomorskiego i to tak duże, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne. Ze swojej strony proponujemy wiedzę i doświadczenie z zakresu księgowości. Można u nas liczyć na obsługę księgową (kadrowo-płacową), rozliczenia z ZUS, rozliczenia z urzędem skarbowym, rozliczenia podatkowe PIT, CIT, VAT, prowadzenie ksiąg rachunkowych. księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu ewidencjonowanego i kart podatkowych, sporządzanie sprawozdań do GUS i innych urzędów, wypełnianie wniosku VZM o zwrot podatku VAT w budownictwie mieszkaniowym, doradztwo księgowe i pomoc przy zakładaniu firmy oraz inne drobne usługi księgowe. Satysfakcja i bezpieczeństwo Kontrahenta jest głównym celem naszego biura. Dojeżdżamy do zleceniodawców. Więcej gruntownych danych o naszym biurze znaleźć można na stornie internetowej:
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga od nas znajomości przepisów podatkowych, prawa pracy, znajomości zasad rozliczeń ubezpieczeń społecznych także ciągłego śledzenia zmian w powyższych wymienionych przepisach. Nasze biuro rachunkowe wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom również i oczekiwaniom oferuje kompleksową obsługę również księgową jak i kadrowo-płacową. Biuro nasze prowadzimy także w oparciu o internet co zezwala nam na obsługiwanie petentów spoza Radomska (z pomocą Poczty Polskiej) lub na życzenie Klienta odbieramy dokumenty z jego siedziby. Kontaktujemy się za pomocą poczty e-maili, przesyłamy klientom pełne zestawienie o przychodach, kosztach, podatkach do zapłaty. proponujemy Państwu kompleksową obsługę firm jednoosobowych, spółek cywilnych i spółek prawa handlowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Firma "MBM" Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, prowadzi fachowe usługi księgowe w dzielnicy praga południe. Profil działalności zapoczątkowaliśmy od obsługi kadr i płac. Dziś biuro rachunkowe MBM specjalizuje się również w oferowaniu poniższych usług: fachowa rachunkowość praga południe, tanie usługi księgowe gocław. W obszarze naszych kompetencji leży także obsługa spółek z o.o., czyli pełna rachunkowość. Biuro rachunkowe warszawa praga południe MBM prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów (licencja ministra finansów). Oferując solidne usługi księgowe praga południe i rachunkowość gocław jesteśmy elastyczni i traktujemy każdego klienta indywidualnie. MBM - fachowe biuro rachunkowe praga południe zawsze wykonuje usługi na wysokim poziomie. Sprawdź nas: sumienne usługi księgowe grochów!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro usług księgowych Hanny Milewskiej z Gdańska poleca kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, administracji kadr oraz płac oraz doradztwa podatkowego. Udzielamy porad również osobom prywatnym otwierającym lub likwidującym działalność gospodarczą. Prowadzimy księgi handlowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtową, zakupów, sprzedaży, wartości niematerialnych, a także rozliczenia z ZUS, podatkowe VAT, PIT i CIT, PFRON. Poza tym przygotowujemy deklaracje do ZUS, sprawozdania statystyczne do GUS, sprawozdania finansowe. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za straty, dlatego zapewniamy naszym Klientom bezpieczną współpracę. Wszystkie usługi dopasujemy do specyficznych wymagań Klientów, indywidualnie podchodząc do każdego zlecenia. Szczegółowa oferta dostępna na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro Rachunkowe IBIS świadczy usługi księgowe Obsługujemy kadry i płace. Pełna księgowość, podatkowa książka przychodów i rozchodów, rozliczenia ZUS.Profesjonalne podejście do każdego klienta.W naszych usługach znajdziecie Państwo również prowadzenie ksiąg handlowych.Gwarantujemy jakość usług na najwyższym poziomie.Jeżeli szukałeś biura rachunkowego we Wrocławiu to dobrze trafiłeś.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe