Katalog Stron WWW

 
 

Control - kontrola dostępu

Opis Control - kontrola dostępu Firma Control zajmuje się dystrybucją urządzeń służących do ewidencji czasu pracy, pomiaru temperatury czy kontroli dostępu. Jako firma cieszymy się ogromnym uznaniem wśród naszych odbiorców.

Specjalizujemy się również w produkcji czujników termicznych, na przykład typu Pt100, jak i we wszelkiego rodzaju urządzeniach służących do pomiaru temperatury w pomieszczeniach, mas spożywczych, a także służące do badania wilgotności. Tego typu urządzenia regulujące temperaturę są szczególnie przydatne w przemyśle i laboratoriach.

Do pomiaru temperatury posługujemy się specjalnymi czujnikami jak na przykład pt100. Zależnie od potrzeb tego typu czujniki mogą być spożytkowane do mierzenia ciepłoty substancji miękkich typu: wędliny, ser, suchych gazów używanych w różnych działach techniki, pomiaru cyrkulacji cieczy i substancji półpłynnych w produkcji przemysłowej. Na zakończenie warto wspomnieć o ważnej funkcji naszych czujników pt100 wykorzystywanych do pomiaru wilgotności w przestrzeni przemysłowej - niezwykle użyteczne urządzenie w suszarniach drewna i tytoniu.
Url http://www.kontrola-dostepu.eu/
Kategoria Firmy wg branż > Elektryczne
Firmy wg branż > Automatyka
Słowa kluczowe Control   Control - kontrola dostępu   kontrola dostępu   Control - RCP   rejestracja czasu pracy
Data dodania Jan 6, 2010
ID linku 3731
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Elektryczne

Badel Electronics to firma zajmująca się produkcją transformatorów toroidalnych opartych na konstrukcjach niemieckich i w głównej mierze oferowanych na rynki zagraniczne. Zakład produkcyjny oferuje transformatory o mocy 50-:-3,5kVA, natomiast możliwe do wykonania są też zlecenia nietypowe pod względem mocy. Wykonanie transformatorów ma możliwość być w wersji z zabezpieczeniem termicznym jednorazowym albo powtarzalnym.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firma SELEX zajmuje się produkcją grzałek elektrycznych. Nasze produkty służą głównie do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Stosowane są w wtryskarkach, wytłaczarkach, urządzeniach do produkcji folii, zgrzewarkach, służą do nagrzewania form, głowic, cylindrów oraz wszędzie tam gdzie wymagają tego procesy produkcyjne. Produkujemy grzałki opaskowe i płaskie, ceramiczne i mikanitowe, rurkowe i patronowe, grzałki aluminiowe, spirale grzejne i inne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Wszystkich zaintrygowanych serwisem drukarek na terenie Wrocławia i okolic zapraszamy do naszego salonu OTUS. Proponujemy całościową renowację wszystkich marek drukarek. Wykonujemy naprawy tonerów, poprawę szybkości drukowania tudzież wiele więcej. Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty wynajmu sprzętu, przez co znacząco można ograniczyć koszty. Nasz serwis mieści się na ul. Sienkiewicza 37. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Zajmujemy się serwisem oraz sprzedażą cześci do elektronarzędzi.

Na nasz asortyment szczotek węglowych do elektronarzędzi oferujemy atrakcyjne ceny dla Firm jak i dla klienta indywidualnego.

Oferujemy szeroki asortyment szczotek węglowych:

* Szczotki węglowe do elektronarzędzi Bosch. Makita, Hitachi, Celma, Dewalt, Hilti, inne - oferujemy szczotki w wersji zwykłej lub z funkcją Auto Stop (bezpiecznik) oraz w niektórych modelach dodatkowo z sondą
* Szczotki węglowe do rozruszników i alternatorów
* Szczotki węlowe do silników elektrycznych prądu stałego
* Szczotki węglowe do pralek automatycznych Bosch, Siemens, Indesit
* Szczotki do zastosowań przemysłowych
* Szczotki węglowe wykonywane wg specyfikacji klienta
*Wirniki elektryczne do elektronarzędzi Bosch, Makita, Dewalt, Hitachi, Hilti, inne
*Oleje i smary do przekładni elektronarzędzi
*Szczotki węglowe również z bezpiecznikami chroniące wirnik komutatora przed uszkodzeniami
* Ponadto oferujemy usługi w przezwajaniu wirników i silników elektrycznych

Oferujemy doradztwo w doborze szczotek, wysoką jakość produktów oraz krótkie terminy realizacji nawet do 36godzin

Zapraszamy do współpracy

www.elektro-czesci.com.pl
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Firmy wg branż > Maszyny
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Firma Eltros zajmuje się bardzo szeroko rozumianymi usługami związanymi z montażem, przeróbkami, demontażem, czy unowocześnieniem instalacji elektrycznych . Profesjonalna rada, wsparcie, a także wycena pozwalają na zapoznanie się z rokowaniami na przyszłość jakie zostają nam dane. W dodatku istnieje sposobność zapoznawania się z instalacjami niskonapięciowymi, kontrolą i pomiarami w zakresie urządzeń elektrycznych. Propozycja skierowana do wszystkich odbiorców ceniących specjalistyczność i precyzję w podejmowanych zleceniach.
Kategoria:   Firmy wg branż > Elektryczne
Budownictwo > Usługi budowlane
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie