Katalog Stron WWW

 
 

śmieszne zdjęcia

Opis śmieszne zdjęcia Serwis rozrywkowy, który istnieje w sieci już od kilku lat i w tym czasie zgromadził ogromną ilość unikalnych materiałów, które
rozśmieszą was do łez. Najwięcej zapału poświęcamy wyszukiwaniu śmiesznych zdjęć, które są najchętniej przeglądane przez
internautów, jak również śmiesznych mp3, chętnie wysłuchiwane przez fanatyków dobrej zabawy. Prócz tego warto również zapoznać
się z bazą ekstremalnych filmików, reklam, kabaretów, kreskówek oraz bramek z najważniejszych meczów.
Url http://www.4funsite.info
Kategoria Hobby Rozrywka > Humor
Hobby Rozrywka > Satyra
Hobby Rozrywka > Imprezy
Słowa kluczowe śmieszne   filmiki   animacje   flash   filmy   ekstremalne   zdjęcia   fotki   z imprez   teledyski   reklamy   kreskówki   kabarety
Data dodania Mar 16, 2009
ID linku 375
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Hobby Rozrywka > Humor

W serwisie rozrywkowo.info zobaczysz wszelkiego rodzaju demotywacje. Jeśli sądzisz, że wszechświat jest wspaniały bo Tobie wszystko się układa, to mylisz się. Dookoła nas znajdują się wszelkiego rodzaju demoty, które potrafią zasmucić każdego. Z drugiej zaś strony, oglądając takie demotywatory, możemy pocieszyć się, że wcale my nie mamy tak źle. Od groma jest sytuacji śmiesznych i zabawnych, które potrafią nas zmotywować do działania. Uruchamiając najlepsze demotywatory możemy śmiać się do łez lub też smucić się, wszystko zależy od tego jaki demotywator właśnie przeglądamy. Stwórz konto w serwisie rozrywkowo.info, by móc zagłosować na ironiczne fotki, jak również by móc udostępniać własne demotywujące zdjęcia. Rejestracja jest zupełnie bezpłatna.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Humor
Największe wpadki gwiazd z kraju i zagranicy oraz zupełnie nieznanych osób. Miejsce w którym uśmiech z Twojej twarzy nie znikanie jak dziecku, które zjadło pyszny deser. U nas znajdziesz zarówno profesjonalne miniprodukcje jak i zupełnie amatorskie filmiki. Daj się przenieść w świat humoru i rozrywki. Deser.pl powstał dla wszystkich, którzy nie chcą się nudzić, są ciekawi świata i oryginalnych sytuacji. A Ty jaki jesteś?
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Humor
Internet > Strony www
Między jednym wyzwaniem a drugim warto chwilę odsapnąć, na przykład można poczytać najnowsze dowcipy na Kinyen :) Mamy już wiele najprzeróżniejszych dowcipów w różnych kategoriach, a na dodatek codziennie dodajemy nowe śmieszne żarty. Dzięki podziale na kategorie można czytać to co się lubi najbardziej, choćby dowcipy o legendarnym Jasiu, o blondynce z cud mózgiem (a raczej bez), czy choćby o "ukochanej" teściowej.
Gdy nabierze Cię ochota do podzielenia się swoimi ulubionymi dowcipami możesz to zrobić bez problemowo zrobić, bez logowania, kont i innych pierdółek.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Humor
Strona zawiera starannie wyselekcjonowane demotywatory w stylu epic fail (angielski: totalna porażka, całkowita klęska) . Wszystkie śmieszne zdjęcia na stronie są wykonywane własnoręcznie przez użytkowników lub zostały znalezione w sieci. Zaprezentowane grafiki nie są podpisywane przez użytkowników, ponieważ śmieszne wpadki wynikające z ludzkiej głupoty i niewiedzy to humor, który nie wymaga podpisu - zwyczajnie 'no comment/bez komentarza'. W dziedzinie rozbawiania wizytujących witryna może śmiało konkurować z takimi gigantami jak komixxy czy mistrzowie. Aby jeszcze lepiej wpisywać się w tworzenie rozrywki polskiego internetu wprowadziliśmy opcję dodawania zdjęć bez rejestracji, tak więc wszyscy którzy znaleźli wpadki nk na najpopularniejszym portalu społecznościowym w Polsce mogą w kilka sekund pochwalić się nimi na failshow.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Humor
Internet > Strony www
Internet > Strony prywatne
Ulubione24.pl - prześmiewczy blog balansujący na cienkiej granicy dobrego smaku. Jesteś osobą, która ceni dostatnie, wygodne życie i weekendowe spacery do Kościoła - u nas znajdziesz materiały, które na pewno urażą Ciebie i Twoją rodzinę. W najnowszym wydaniu: czemu lepiej być zwykłą, domową świnią niż obywatelem IV RP, a także wiele innych - kłamstwa w telewizji, oraz przepis na przebój tego miesiąca - drink Sunny D z rumem! Trzeba wpisać 450 znaków? Ok, co by tu jeszcze napisać o takiej badziewnej stronie jak moja... No jest w jasnych kolorach i ma tekst i nagłówki. Ten, można ją czytać i się uśmiechnać, tak: hahaha, albo nawet hihihi oraz buahaha (to rzadziej, ale też bywa) . Zapraszam!
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Humor