Katalog Stron WWW

 
 

Klimahurt klimatyzacja Kraków

Opis Klimahurt klimatyzacja Kraków Klimahurt Klimatyzacja i Chłodnictwo Sp. z o.o. jest firmą, która zaopatruje serwisy oraz firmy instalatorskie działające w branży klimatyzacji i chłodnictwa. Staramy się być dla Naszych klientów partnerem. Objawia się to w polityce udzielania rabatów, doradztwie oraz pomocy merytorycznej. Głównym celem firmy jest wspieranie serwisów w swojej działalności. Klimahurt posiada także w swojej ofercie części zamienne AGD - Whirlpool Polar Beko Candy Bosch itp.
Url http://www.klimahurt.pl
Kategoria Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Firmy wg branż > AGD RTV
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Słowa kluczowe klimatyzacja kraków   klimatyzatory kraków   klima kraków
Data dodania Mar 17, 2009
ID linku 377
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Firma Allescooll prowadzi swoją działalność na na obszarze całego kraju, przeprowadzając swoje usługi w zakresie projektowania i realizacji różnego rodzaju systemów instalacyjnych jak: klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo. Firma Allescooll zajmuje się również konstruowaniem lodowisk także lodowisk krytych odpowiednio w tym kierunku zaprojektowaną halą. Allescooll posiada wieloletnie doświadczenie, także profesjonalny zespół pracowniczy to dodatkowo wysoka jakość oferowanych artykułów oraz ich bezusterkowe długoletnie działanie.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

2. Kominy

KOMIN-INSTAL - zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz doradztwem technicznym w zakresie wszelkiego typu systemów kominowych. Swoim klientom oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny, profesjonalną i szybką obsługę, a także - najlepszej jakości kominy i wkłady kominowe. Ponadto zapewniamy pomiar kominów bezpośrednio u klienta, a także - możliwość dostarczenia zamówionego towaru na dowolne miejsce, wyznaczone przez klienta. Sprawdź koniecznie. Odwiedź naszą stronę i już dziś zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Kraje Miasta Regiony > Lubuskie
KlimaProjekt to firma zajmująca się wentylacją, klimatyzacją i rekuperacją. Ponadto realizuje także indywidualne projekty instalacji przeciwpożarowych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych. Firma zapewnia również fachowe doradztwo techniczne, poparte zdobytą wiedzą i doświadczeniem, na etapie koncepcji danego systemu, wykonanie projektu budowlanego oraz jego realizację. Usługi świadczone są za pomocą specjalistycznego sprzętu. Dokonujemy również przeglądów serwisowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych.
Siedziba firmy znajduje się w Siedlcach w woj. Mazowieckim. Obszar naszych działań nie podlega jednak żadnym ograniczeniom.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy
Wentylacja hybrydowa jest w stanie zapewnić duże oszczędności w zużyciu energii oraz w ogrzewaniu pomieszczeń. Na niniejszej stronie znajdziecie Państwo szereg ciekawych i przydatnych informacji o tym rodzaju wentylacji. Przedstawione zostały poszczególne elementy wentylacji hybrydowej oraz schematy jej działania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dobrawentylacja.pl.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Celem działalności walidacja-system jest niesienie pomocy z zakresu walidacji głównie w przemysle farmaceutycznym i medycznym. Wykonujemi i przeprowadzamy walidację dla urządzeń, instalacji i systemów komputerowych. Wykonujemy pomiary i badania kontrolne w pomieszczeniach czystych i instalacji im towarzyszącym tj. spreżone powietrze, azotu, próżni, wody farmaceutycznej etc.Wykonujemy także walidacje procesów produkcyjnych, oraz procesów dezaktywacji drobnoustrojów z materiałów określanych docelowo jako jałowe - sterylizacja.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Zdrowie Uroda > Medycyna