Katalog Stron WWW

 
 

Klimahurt klimatyzacja Kraków

Opis Klimahurt klimatyzacja Kraków Klimahurt Klimatyzacja i Chłodnictwo Sp. z o.o. jest firmą, która zaopatruje serwisy oraz firmy instalatorskie działające w branży klimatyzacji i chłodnictwa. Staramy się być dla Naszych klientów partnerem. Objawia się to w polityce udzielania rabatów, doradztwie oraz pomocy merytorycznej. Głównym celem firmy jest wspieranie serwisów w swojej działalności. Klimahurt posiada także w swojej ofercie części zamienne AGD - Whirlpool Polar Beko Candy Bosch itp.
Url http://www.klimahurt.pl
Kategoria Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Firmy wg branż > AGD RTV
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Słowa kluczowe klimatyzacja kraków   klimatyzatory kraków   klima kraków
Data dodania Mar 17, 2009
ID linku 377
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Sklep internetowy e-klimatyzatory.pl oferuje szeroki wybór urządzeń renomowanych producentów z branży klimatyzacja, wentylacja i ogrzewanie. W naszej ofercie mamy zawsze najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty firm takich jak LG Electronics, Samsung, Mitsubishi Electric, Fuji Electric, Brink, Enervent, Sial, Aerial, Heater: klimatyzatory split i multi-split, centrale wentylacyjne – rekuperatory, pompy ciepła, osuszacze i oczyszczacze powietrza, wentylatory, kurtyny powietrza, nagrzewnice przenośne, akcesoria do montażu wentylacji i klimatyzacji. Nasz nowoczesny sklep zawiera dokładne opisy i tabele z danymi technicznymi. Nasze atuty to wysoka jakość, bardzo atrakcyjne ceny, miła profesjonalna obsługa oraz szybka dostawa.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory
Sklep internetowy KlimaExpert.pl oferuje klimatyzatory, kurtyny powietrzne, nagrzewnice, osuszacze powietrza, listwy grzewcze i promienniki podczerwieni. W sklepie urządzenia firm Frico, Sonniger, Aqua-air, Master, Desa, LG, Airwell, Fuji Electric, Termex, Steel mobile oraz innych producentów w zależności od wymagań klientów. Oferowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością i niezawodnością. Oferujemy równiez możliwość montażu i serwisu zakupionych urządzeń. Fachowe doradztwo i dobór urządzeń GRATIS!
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Ogrzewanie
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Firma Allescooll prowadzi swoją działalność na na obszarze całego kraju, przeprowadzając swoje usługi w zakresie projektowania i realizacji różnego rodzaju systemów instalacyjnych jak: klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo. Firma Allescooll zajmuje się również konstruowaniem lodowisk także lodowisk krytych odpowiednio w tym kierunku zaprojektowaną halą. Allescooll posiada wieloletnie doświadczenie, także profesjonalny zespół pracowniczy to dodatkowo wysoka jakość oferowanych artykułów oraz ich bezusterkowe długoletnie działanie.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Nasza firma zajmuje się przede wszystkim serwisowaniem urządzeń do klimatyzacji i sprzedażą środków do ich czyszczenia i konserwacji. Osoby zatrudnione w naszej firmie posiadają profesjonalną wiedzę i wiele lat doświadczenia. Dzięki temu wszystkie oferowane przez nas produkty i rozwiązania są sprawdzone i pewne. Wybieramy tylko najlepsze produkty, żeby zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję z wyboru naszej firmy i pewność, że z nami w dobrych rękach jest ich klimatyzacja. Kraków to na chwilę obecną nasz podstawowy teren działania.

Stawiamy na ciągły rozwój i cały czas poszerzamy ilość oferowanych przez naszą firmę usług i produktów. Prowadzimy sklep internetowy z szeroką gamą produktów do czyszczenia i konserwacji klimatyzacji. Sklep jest integralną częścią naszej strony internetowej. Zachęcamy do odwiedzin i do zakupu oferowanych przez nas produktów, bo wybieramy tylko najlepsze i sprawdzone artykuły. Dzięki oferowanym przez nas usługom i produktom nie będziecie się już musieli martwić o to za pomocą jakich środków powinna być czyszczona i konserwowana wasza klimatyzacja Kraków jest miastem, w którym mieści się siedziba naszej firmy.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Jesteśmy największym i zarazem oficjalnym dystrybutorem CHIGO. Ta marka to klasa sama w sobie, posiada jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych i projektowych na świecie. Atrakcyjne ceny, niewspółmiernie niskie w odniesieniu do wysokiej klasy i trwałości wszystkich tych produktów. Gwarantujemy pełne wsparcie serwisowe i zaopatrzenie w części zamienne najwyższej jakości, wprost od producenta spełniające oficjalne wymagania. Tani, skuteczny i przede wszystkim niezawodny system klimatyzacji w Twoim budynku możliwy jest do wykonania w oparciu o nasze produkty.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja