Katalog Stron WWW

 
 

Klimahurt klimatyzacja Kraków

Opis Klimahurt klimatyzacja Kraków Klimahurt Klimatyzacja i Chłodnictwo Sp. z o.o. jest firmą, która zaopatruje serwisy oraz firmy instalatorskie działające w branży klimatyzacji i chłodnictwa. Staramy się być dla Naszych klientów partnerem. Objawia się to w polityce udzielania rabatów, doradztwie oraz pomocy merytorycznej. Głównym celem firmy jest wspieranie serwisów w swojej działalności. Klimahurt posiada także w swojej ofercie części zamienne AGD - Whirlpool Polar Beko Candy Bosch itp.
Url http://www.klimahurt.pl
Kategoria Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Firmy wg branż > AGD RTV
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Słowa kluczowe klimatyzacja kraków   klimatyzatory kraków   klima kraków
Data dodania Mar 17, 2009
ID linku 377
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Zapraszamy na internetową stronę firmy Regwil Osuszanie. Jesteśmy polską firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją osuszaczy służących do regulacji wilgotności w pomieszczeniach, budynkach itp. Posiadamy duże doświadczenie oraz zaplecze konstrukcyjne, które pozwala na udoskonalanie stosowanych rozwiązań. Tworzymy projekty standardowe oraz indywidualnie dostosowane do potrzeb klientów. Oferujemy Państwu także wypożyczanie osuszaczy dla osób, które nie potrzebują mieć osuszacza na stałe. Zajmujemy się również naprawą, a także modernizacją lub przebudową urządzeń osuszających. Na stronie można zapoznać się z pełną gamą osuszaczy, które oferujemy. Nasze urządzenia znacząco przyspieszają schnięcie tynków czy posadzek, po różnego rodzaju pracach budowlanych, czy remontowych. Kompletna usługa polega na dowiezieniu urządzeń, ich instalacji, a następnie przeprowadzeniu procesu osuszania. Nasza firma służy także doradztwem w zakresie sposobu osuszania czy też doboru urządzeń potrzebnych w konkretnej sytuacji.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Dom Wnętrze > Remonty
Budownictwo > Remonty
Cool System realizuje usługi w zakresie sprzedaży, montażu jak również serwisowania urządzeń chłodniczych, systemów klimatyzacji i innych. Propozycja klimatyzacja Warszawa tyczy się w szczególności dystrybucji urządzeń chłodniczych, klimatyzatorów, urządzeń chłodniczych, urządzeń wentylacyjnych itp. Poza tym, umieszczona na witrynie oferta obejmuje również usługi z zakresu doradztwa technicznego a także montażu systemów wentylacji. Na witrynie internetowej zamieszczony został bieżący cennik usług jak również szczegółowe wiadomości dotyczące oferty wentylacja Warszawa. Firma gwarantuje dogodne terminy realizacji jak także wysoką jakość usług.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
KlimaProjekt to firma zajmująca się wentylacją, klimatyzacją i rekuperacją. Ponadto realizuje także indywidualne projekty instalacji przeciwpożarowych, gazowych i wodno-kanalizacyjnych. Firma zapewnia również fachowe doradztwo techniczne, poparte zdobytą wiedzą i doświadczeniem, na etapie koncepcji danego systemu, wykonanie projektu budowlanego oraz jego realizację. Usługi świadczone są za pomocą specjalistycznego sprzętu. Dokonujemy również przeglądów serwisowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych.
Siedziba firmy znajduje się w Siedlcach w woj. Mazowieckim. Obszar naszych działań nie podlega jednak żadnym ograniczeniom.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy
Wykonujemy systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne w obiektach mieszkalnych, biurowych,
restauracyjnych i handlowych. Od ponad 10 lat działamy w branży klimatyzacyjnej. Jesteśmy autoryzowanym dealerem znanej na całym świecie firmy DAIKIN. Dostarczamy i instalujemy urządzenia firm : Daikin, Sanyo LG ,Sanyo ,McQuay, Samsung, Mitshubishi zależnie od potrzeb i wymagań Klienta. Oferujemy: doradztwo, sprzedaż, montaż, montaż. ,serwis i naprawę. Pragniemy być doskonałym partnerem w biznesie i spełniać pokładane w nas oczekiwania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Pompy ciepła
Dom Wnętrze
Jeżeli potrzebujesz odpowiednio doskonałej klimatyzacji lub wentylacji to zgłoś się do firmy Klimanet. Firma od lat specjalizuje się w przygotowania najlepszego rodzaju rozwiązań, dostarcza wszystko co najlepsze w tej dziedzinie. Dlatego jeżeli potrzebujesz fachowców od sprzedaży, montażu oraz późniejszej konserwacji to stawiaj na profesjonalizm i rzetelność Klimanet
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Firmy wg branż > Firmy budowlane