Katalog Stron WWW

 
 

Klimahurt klimatyzacja Kraków

Opis Klimahurt klimatyzacja Kraków Klimahurt Klimatyzacja i Chłodnictwo Sp. z o.o. jest firmą, która zaopatruje serwisy oraz firmy instalatorskie działające w branży klimatyzacji i chłodnictwa. Staramy się być dla Naszych klientów partnerem. Objawia się to w polityce udzielania rabatów, doradztwie oraz pomocy merytorycznej. Głównym celem firmy jest wspieranie serwisów w swojej działalności. Klimahurt posiada także w swojej ofercie części zamienne AGD - Whirlpool Polar Beko Candy Bosch itp.
Url http://www.klimahurt.pl
Kategoria Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Firmy wg branż > AGD RTV
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Słowa kluczowe klimatyzacja kraków   klimatyzatory kraków   klima kraków
Data dodania Mar 17, 2009
ID linku 377
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja

Cold System Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo instalacyjne specjalizujące się w kompleksowych adaptacjach systemów instalacyjnych związanych głównie z układami wody lodowej. W chwili bieżącej następuje nieustanny rozkwit przedsiębiorstwa, który owocuje zwiększaniem obszaru działalności firmy, jak też realizacjami kolejnych fascynujących, często skomplikowanych zadań. W trosce o swoich interesantów gwarantujemy szybką i skuteczną usługę serwisową dostosowaną do indywidualnych potrzeb interesantów. Celem minimalizacji kosztów możliwych napraw oraz zagwarantowania prawidłowego działania urządzeń polecamy nasze stałe umowy serwisowe. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą profesjonalnym doradztwem i pomocą w czasie wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Usługi budowlane
Fachowy sprzęt chłodniczy oraz klimatyzacyjny taki jak najnowocześniejsze sprężarki hermetyczne oraz agregaty skraplające hermetyczne to kluczowe składniki oferty Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa z Osielska nieopodal Bydgoszczy. Duże doświadczenie pozwoliło firmie nabyć rzeszę zadowolonych klientów i w dalszym ciągu rozwijać się w swej branży. Oferuje towary najwyższej jakości czołowych światowych producentów. Klienci firmy to firmy handlowe, instalacyjne, serwisowe oraz fabrykanci urządzeń chłodniczych. Bogata oferta obejmuje też takie artykuły jak sterowniki elektroniczne, automatykę i środki chemiczne, jak również przeróżne komponenty oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji. Pracownicy firmy wykonają zamówienie na komory chłodniczej z płyt warstwowych oraz montaż niezbędnych urządzeń. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Dom Wnętrze
Arctic Klimat to przedsiębiorstwo świadczące usługi profesjonalnego montażu jednostek klimatyzacyjnych zarówno w domach jak i pomieszczeniach biurowych. Dzięki kilkuletniej obsłudze klientów biznesowych i indywidualnych nie tylko w Polsce, ale też w Skandynawii oferujemy tylko najlepsze, sprawdzone produkty z branży klimatyzacyjnej.

Pracownicy firmy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę, która potrafi ocenić, doradzić i zaspokoić indywidualne potrzeby klienta.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Sklep internetowy e-klimatyzatory.pl oferuje szeroki wybór urządzeń renomowanych producentów z branży klimatyzacja, wentylacja i ogrzewanie. W naszej ofercie mamy zawsze najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty firm takich jak LG Electronics, Samsung, Mitsubishi Electric, Fuji Electric, Brink, Enervent, Sial, Aerial, Heater: klimatyzatory split i multi-split, centrale wentylacyjne – rekuperatory, pompy ciepła, osuszacze i oczyszczacze powietrza, wentylatory, kurtyny powietrza, nagrzewnice przenośne, akcesoria do montażu wentylacji i klimatyzacji. Nasz nowoczesny sklep zawiera dokładne opisy i tabele z danymi technicznymi. Nasze atuty to wysoka jakość, bardzo atrakcyjne ceny, miła profesjonalna obsługa oraz szybka dostawa.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Rekuperatory
Firma Kylos specjalizuje się w realizowaniu zleceń z zakresu montażu oraz serwisu systemów i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych jak również pomp ciepła. Świadczymy usługi na obszarze województwa małopolskiego jak również województwa śląskiego. Oferujemy urządzenia renomowanych producentów między innymi LG, Samsung, Gree, Rotenso. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz do kontaktu.
Kategoria:   Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Budownictwo > Rekuperatory
Budownictwo > Pompy ciepła