Katalog Stron WWW

 
 

Znakowanie przemysłowe

Opis Znakowanie przemysłowe Firma zajmuje się trwałym oraz precyzyjnym znakowaniem rozmaitych przedmiotów głównie gadżetów reklamowych, produktów metalowych, prezentów czy upominków. W trakcie grawerowania wykorzystujemy najnowsze technologie, które cechują się najwyższą precyzją i jakością. Nie używamy niebezpiecznych i tanich maszyn chińskiego pochodzenia. Profesjonalny kontakt jak również solidne i szybkie wykonanie usługi znajdziecie Państwo w naszej firmie.
Url http://www.mmlaser.pl
Kategoria Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Produkcja Przemysł > Automatyka
Słowa kluczowe grawerowanie laserowe   grawerowanie laserem   grawerowanie   laserowe
Data dodania Jan 8, 2010
ID linku 3790
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Kraje Miasta Regiony > Śląskie

Kierujemy ofertę niszczenia dokumentów do: gmin, urzędów miejskich, skarbowych etc., banków i innych instytucji finansowych, komend policji, firm prywatnych, zakładów przemysłowych oraz innych podmiotów gospodarczych.
Kompleksowa usługa ADZ obejmuje: ustalenie rodzajów dokumentów do zniszczenia i ich załadunku do odpowiednich pojemników lub worków, wystawienie protokołu przekazu-odbioru, transport do zakładu z zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa, niszczenie dokumentów w odpowiedniej klasie tajności przez wykwalifikowany personel, gwarancję rzetelnie wykonanego zlecenia w postaci protokołu ze zniszczenia.
Na życzenie nagrywamy proces niszczenia, również w obecności Klienta.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Jeżeli poszukują Państwo oprawy muzycznej na takie uroczystości, jak: bale sylwestrowe, studniówki lub imprezy weselne w Katowicach lub pobliżu - nasz zespół muzyczny z chęcią zapewni Państwu świetną zabawę.

Mogą Państwo zamówić zarówno muzykę graną na żywo, jak i graną przez DJa. Takie połączenie skutecznie sprawdza się dla gości z każdego pokolenia. Dysponujemy własnym sprzętem nagłośnieniowym a także zapewniamy efekty laserowe, dymne i świetlne. Dodatkowo każdemu wydarzeniu nadajemy oryginalny charakter.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Prawo Społeczeństwo > Ślub
Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Strona przedstawia przekaz na z kamery w Dąbrowie Górniczej skierowanej na plac przed Urzędem Miejskim. Transmisja odbywa się 24 godziny na dobę z dużą płynnością, więc w każdej chwili możesz zobaczyć, co dzieje się w Twoim mieście. Duża płynność sprawia, że oglądanie przekazu z kamery bardzo pasjonujące.Nie zwlekaj, zobacz już teraz co dzieje się u Ciebie w mieście. Zapraszamy
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Interaktywny serwis miejski przedstawiający Bytom. W portalu umieścić i przekazać można przydatne informacje dla mieszkańców oraz osób zwiedzających Bytom.

Duża baza przedsiębiorstw z terenu miasta - wizytówki firm lokalnych, aktualne informacje, galeria zdjęć, kronika policyjna oraz wiele potrzebnych informacji.
Informacje lokalne a także z ościennych miast Śląska.

Wiesz o ciekawych wydarzeniach lub imprezach? Masz ciekawe zdjęcia swojego miasta? Pokaż je mieszkańcom jednego z najpiękniejszych miast na Śląsku.
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Jesteś samotny w tak dużym mieście? Zapraszamy, to miejsce gdzie spotkasz ciekawych ludzi, znajdziesz idealne miejsce na wspólną rozrywkę oraz weekendowy wypoczynek.

To miejsce gdzie Twoje miasto stanie się dostępne i łatwe do poznania.

Interaktywny vortal ułatwiający każdemu mieszkańcowi redagowanie informacji i poszerzanie bazy interesujących i użytecznych punktów na terenie Sosnowca.

Sprawdź sam, znasz solidną firmę, potrzebujesz dodać ogłoszenie, masz istotną wiadomość, wiesz o ciekawej imprezie, chcesz pochwalić swoimi zdjęciami?
Kategoria:   Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Prawo Społeczeństwo