Katalog Stron WWW

 
 

markizy poznań

Opis markizy poznań Nowoczesne markizy wykonane z najlepszych i najciekawszych wzorniczo tkanin na rynku dodają blasku i doskonale komponują się z elewacją budynku, a ich sprawdzona konstrukcja zapewnia wieloletnią bezproblemową obsługę. Zapraszamy do firmy Monolith - markizy jak malowane. Rolety zewnętrzne dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań, komponując je kolorystycznie i konstrukcyjnie z charakterem budynku. Szerokie spektrum rozwiązań technicznych umożliwia skorzystanie zarówno z prostych mechanizmów ręcznych, jak i złożonych z napędem elektrycznym.
Url http://www.markizy-poznan.pl
Kategoria Budownictwo
Budownictwo > Okna
Słowa kluczowe markizy poznan   moskitiery   okna   reklamy świetlne   rolety poznań   żaluzje
Data dodania Jan 12, 2010
ID linku 3822
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Zakład Instalatorstwa Sanitarnego „Johansen” zaprasza do poznania się z jego propozycją! Jesteśmy jednostką specjalizującą się od 2006 roku w pracach ogólnobudowlanych. W zakres naszych prac wstępuje montaż instalacji grzewczych, sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych oraz usługi hydrauliczne, elektryczne i dekarskie. Oddajemy domy zbudowane „pod klucz”. Świadczymy również prace z zakresu wykonywania projektów i wizualizacji domów, lokali wielorodzinnych, hal lub sklepów. Współpracujemy ze wspólnotami mieszkaniowymi, wykonując wszystkie remonty dachów, klatek schodowych lub elewacji. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego. Szczegółowe wiadomości o naszej ofercie oraz dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo
Zajmujemy się produkcją oraz wynajmem rusztowań przeznaczonych pod różne klasy obciążenia, od klasy 1 (rusztowania przeznaczone m. in. pod prace malarskie i konserwacyjne) po klasę 5 i 6 (do prac wymagających wykorzystania oraz składowania na nich cięższego wyposażenia – prace murarskie i instalacyjne). ALUHAK to system produkowany z aluminium, które odporne jest na działanie wody morskiej. Gwarantuje dużą wytrzymałość, dobrą spawalność i dobre właściwości antykorozyjne. Aluminium wykorzystywane przez nas do produkcji rusztowań posiada certyfikat producenta. Oznacza to znakomitą jakość w korzystnej cenie.
Kategoria:   Budownictwo
KRANSTAN - jest firmą zajmującą się wynajmem dźwigów. Świadczymy ponad to usługi dźwigowe w Wyszkowie. Mieścimy się w Wyszkowie jednak obsługujemy klientów z poza naszego miasta. Mamy ogromne doświadczenie w naszej branży, czyli w branży usług dźwigowych. Staramy się zawsze zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Dzięki dużej wiedzy w branży potrafimy wykonać niemal każde zlecenie. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajduje się więcej informacji o naszej firmie Kranstan.
Kategoria:   Budownictwo
MINERAL to marka należąca do potężnego koncernu STRAGBAG SE. Uruchomiła ona 170 filii w całej Europie. W Polsce jej kopalnie znajdują się w Strzelinie, Grzędach, Górze Kamienistej, Siedlimowicach a także Szczytnikach Małych. W zakładach tych, ma miejsce wydobywanie takiego kruszcu jak: bazalt, melafir, żwir, granit, piasek, które szturmowo wykorzystuje się w rozmaitych sektorach przemysłu. Firma MINERAL dostarcza swoich materiałów, w szczególności na rynek budowniczy. W procesach produkcyjnych osiąga wydajność, wynoszącą ponad 4,5 mln tonów rocznie. Daje jej to pozycję lidera pośród innych tego typu zakładów. Osoby zainteresowane szczegółami, prosimy o zobaczenie tej strony internetowej. Serdecznie Zapraszamy:
Kategoria:   Budownictwo
Odpowiadając zapotrzebowaniu rynku na usługi certyfikacji energetycznej budynków i auditingu w związku z realizacją zaleceń UNII EUROPEJSKIEJ co do zmian w prawie budowlanym oferujemy Państwu usługi naszej firmy. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, zarządców nieruchomości, firm deweloperskich, pracowni projektowych, oraz instytucji publicznych. URSAE Inżynieria jest firmą specjalizującą się w sporządzaniu świadectw – certyfikatów charakterystyki energetycznej budynków oraz projektów instalacji sanitarnych, a także nadzoru inspektorskiego wykonawstwa prowadzonych prac instalacyjnych. Nasi CERTYFIKATORZY to: Inżynierowie posiadający uprawnienia budowlane BEZ OGRANICZEŃ w zakresie projektowania wykonawstwa i nadzoru instalacji sanitarnych, a także INŻYNIEROWIE posiadający uprawnienia do wykonywania ŚWIADECTW CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW - specjalnie do tego celu przeszkoleni i profesjonalnie przygotowani przez specjalistów Politechniki Warszawskiej z Zakładu Systemów Ciepłowniczych i Gazowniczych, Zakładu Klimatyzacji i Ogrzewnictwa oraz specjalistów Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń, rzetelne wykonanie opracowania, profesjonalną i miłą obsługę, doradztwo dotyczące audytów energetycznych i termomodernizacji.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze