Katalog Stron WWW

 
 

markizy poznań

Opis markizy poznań Nowoczesne markizy wykonane z najlepszych i najciekawszych wzorniczo tkanin na rynku dodają blasku i doskonale komponują się z elewacją budynku, a ich sprawdzona konstrukcja zapewnia wieloletnią bezproblemową obsługę. Zapraszamy do firmy Monolith - markizy jak malowane. Rolety zewnętrzne dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań, komponując je kolorystycznie i konstrukcyjnie z charakterem budynku. Szerokie spektrum rozwiązań technicznych umożliwia skorzystanie zarówno z prostych mechanizmów ręcznych, jak i złożonych z napędem elektrycznym.
Url http://www.markizy-poznan.pl
Kategoria Budownictwo
Budownictwo > Okna
Słowa kluczowe markizy poznan   moskitiery   okna   reklamy świetlne   rolety poznań   żaluzje
Data dodania Jan 12, 2010
ID linku 3822
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Pracownia Geodezyjna ZENIT świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie geodezji i kartografii. Nasz geodeta wykonuje:
- kompleksowa obsługa inwestycji
- pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne
- wytyczenia i inwentaryzacje sieci uzbrojenia terenu - (wodociągi, kanalizacje, gaz, itp.)
- sporządzanie map do celów projektowych
- sporządzanie map numerycznych
- rozgraniczenia nieruchomości
- podziały nieruchomości
- wznowienia granic
- scalanie działek
- obliczenia mas ziemnych
- komputerowe opracowanie dokumentacji
Działamy nie tylko w na terenie miasta Zabrze ale i w powiatach ościennych. Cechuje nas skrupulatność, dokładność i profesjonalizm wykonywanych usług. Chcielibyśmy zaoferować państwu nasze bogate doświadczenie w wykonywaniu wszelakich prac branżowych dbając o wysoki standard naszych usług i zadowolenie klienta.
Kategoria:   Budownictwo
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Nasza firma prowadzi sprzedaż zachodnich narzędzi budowlanych. Oferujemy jedną z najniższych cen na tarcze diamentowe, wiertła koronowe oraz przecinarki stolikowe. Niska cena spowodowana jest ominięciem pośredników dzięki temu mogą Państwo zakupić nowe produkty za relatywnie niską cenę. Zapraszamy na nasza stronę internetową w celu zapoznania się z nasza oferta oraz cennikiem.
Kategoria:   Budownictwo
ELEKTRONICS SYSTEM jest producentem elektroniczno - mechanicznych blokad przejściowych: (bramki obrotowe, tripody, bramki rozsuwane, bramki stadionowe, kołowroty, śluzy przejściowe) w naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kołowrotów, bramki uchylne, bramki rozsuwane, bramki obrotowe, szklane śluzy stadionowe obiektowe, rotundy oraz konstrukcje odgradzające - balustrady nierdzewne. Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane oraz wykonane w naszej firmie z całkowitym wyłączeniem konkurencji krajowej a w szczególnoci zagranicznej.
Kategoria:   Budownictwo
ISOMUR PLUS rozwiązują problem mostka termicznego w części cokołowej budynku: elementy są nienasiąkliwe, a zatem nie występuje obniżenie właściwości izolacyjnych pustaka ,elementy charakteryzują się niskim współczynnikiem przewodności cieplnej, co rozwiązuje problem występowania mostka cieplnego ,wbudowanie elementów jest proste i bezproblemowe ,wysoka jakość i dokładność wymiarowa nie wymaga stosowania szczególnych zabiegów na etapie wbudowania.Eliminacja mostków cieplnych w części cokołowej budynków.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Docieplenia
Serdecznie zapraszamy na stronę naszej firmy Greenvent. Oferta naszej firmy to kompleksowa obsługa w zakresie wentylacji oraz klimatyzacji. Zajmujemy się zarówno montażem jak i projektowaniem instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych. Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski, siedziba Greenvent mieści się w Poznaniu. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić sukces naszemu Klientowi. Zawsze staramy się zrozumieć prawdziwe potrzeby naszego Klienta, aby dobrać dla niego jak najbardziej optymalne i skuteczne rozwiązania.
Kategoria:   Budownictwo