Katalog Stron WWW

 
 

Szkolenia efs

Opis Szkolenia efs Szkolenia czyli potrzeba ustawicznego kształcenia i dokształcania pracowników. Choć człowiek zwykle kształci się w pewnym kierunku, to ukończenie studiów nie zawsze oznacza koniec nauki. Czasami potrzebne są dodatkowe kursy.Szkolenia czyli potrzeba ustawicznego kształcenia i dokształcania pracowników. Choć człowiek zwykle kształci się w pewnym kierunku, to ukończenie studiów nie zawsze oznacza koniec nauki. Czasami potrzebne są dodatkowe kursy.
Url http://www.szkolenia-warszawa.eu
Kategoria Edukacja Nauka > Kursy
Słowa kluczowe kursy   szkolenia   szkolenia biznesowe   szkolenia językowe   szkolenia bhp   bhp   efs   kursy komputerowe   kursy biznesowe
Data dodania Jan 14, 2010
ID linku 3864
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Kursy

Nauka jazdy w Krakowie, z nami zdasz za pierwszym razem!

W Ośrodku Szkolenia Kierowców SIGMA nauka jazdy jest przyjemnością. Dzięki OSK Sigma zdasz prawo jazdy za pierwszym razem i będziesz dobrym kierowcą. W Sigmie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, która w przyjemnej atmosferze nauczy Cię jeździć. Dzięki nauce w naszym ośrodku nauki jazdy zdobędziesz solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym, a także z zakresu obsługi pojazdu.

Jazdy kursowe odbywają się na samochodach Toyota YARIS i motorach Yamaha YBR 250 , które są wymagane na egzaminie w małopolsce ( MORD Kraków ). Instruktorzy, przekażą Ci umiejętności niezbędne do bezpiecznego zachowania się na drodze. Kwalifikacje instruktorów potwierdzone są uprawnieniami wydanymi przez Prezydenta Miasta Krakowa.

Nauka jazdy odbywa się na nowych i klimatyzowanych samochodach marki Toyota Yaris , takich jakich używa MORD na egzaminie. Godziny jazdy dostosowujemy do Twoich potrzeb!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Centrum Fizjoedukacji Animusz działa pod nadzorem pedagogicznym Kuratorium Oświaty. Posiada placówki, w Warszawie i Gdyni, wpisane do ewidencji Biura Edukacji. C.F. Animusz to pogadata, poparta doświadczeniem, oferta kursów masażu. W swoich placówkach w Warszawie oraz Gdyni wykwalifikowany personel prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów oraz masażystów. Uczestnicy po ukończeniu kursów otrzymują zaświadczenia MEN oraz dyplomy placówki w językach polskim i angielskim. Terapeuci wyszkoleni w C.F. Animusz są cenieni za swój profesjonalizm i skuteczność zarówno w Polsce jak i za granicą.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Psychoterapia indywidualna dla dorosłych strapionych presją codziennego życia i stresem, stłamszonych depresją oraz psychoterapia dla dzieci i młodzieży, którą nękają stany lękowe, napady agresji czy problemy z nauką, z koncentracją i nie tylko - łącznie fachową pomoc psychologiczną w Poznaniu dla każdego oferuje Grupa Pro Alegria Poznań. Dla tych zaś, którzy sami chcą nieść tego typu pomoc, brak im jednak praktycznego doświadczenia w diagnozowaniu czy pracy terapeutycznej, otwarta jest nasza Poznańska Szkoła Terapii Dzieci i Młodzieży, której profejsjonalne, zakończone świetnym programem praktyk w naszych placówkach, szkolenia pozwolą ci zostać dobrym psychoterapeutą dziecięcym.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kursy komputerowe KOVEX to nauka w ekspresowym tempie i w miłej atmosferze :) . Najlepsi wykładowcy wykonują szereg ćwiczeń praktycznych przekazując swoją wiedzę. Kończąc kurs komputerowy otrzymuje się świadectwa sygnowane przez MEN oraz świadomość profesjonalnego poziomu swoich umiejętności. Kurs dla początkujących oraz kursy dla zaawansowanych, dostosowywane do potrzeb klienta. Szkolenia s obsługi oprogramowania renomowanych marek: AutoCAD kursy podstawowe oraz zaawansowane; Corel; MS Orfice; PhotoSHOP oraz inne... Szkolenia CISCO CCNA oraz z wystawiania Świadectw Energetycznych. Czynne 7 dni w tygodniu!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Nasz ośrodek oferuje Państwu najwyższy poziom szkolenia przygotowującego do egzaminu prawa jazdy kategorii B. Za profesjonalizmem naszej szkoły przemawiają m.in. : Doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy z przyjaznym podejściem do każdego kursanta. Nowe samochody. Umiejscowienie ośrodka nie tylko blisko centrum, ale przede wszystkim blisko strefy w której odbywają się egzaminy państwowe, dzięki czemu kursant lepiej pozna teren na którym będzie egzaminowany. Własny plac manewrowy zgodny z tym na egzaminie państwowym
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka