Katalog Stron WWW

 
 

psychoterapia, Warszawa

Opis psychoterapia, Warszawa Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin oraz warsztaty rozwoju osobistego. Pomagamy osobom cierpiącym na depresję, zmagającym się z lękiem, stresem, trudnościami w relacjach, poszukującym sensu życia oraz zainteresowanym rozwojem osobistym.

Nasi terapeuci pracują pod stałą superwizją.
Url http://www.osrodekpsychoterapii.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Kobiety
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe Warszawa   psychologia   psychoterapia   terapia   psycholog   psychoterapeuta   terapeuta   depresja   lęk   stres   bezsenność   nerwica   bulimia   anoreksja   uzależnienia   związki   problemy małżeńskie   rodzina   rozwój osobisty   warsztaty psychologiczne   warsztaty
Data dodania Jan 21, 2010
ID linku 4000
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia

Jeśli szukasz wsparcia dla siebie lub dla bliskiej sobie osoby, odczuwasz jakiś rodzaj bólu emocjonalnego związanego z historią Twojego życia, relacjami z ludźmi, niezrozumieniem siebie i brakiem akceptacji dla siebie w twojej rzeczywistości, zachęcamy Cię do skontaktowania się z jednym z naszych specjalistów. Jesteśmy profesjonalnymi psychoterapeutami pracującymi w nurcie humanistycznym (Gestalt) i poznawczo-behawioralnym. Swoją pomoc kierujemy do osób powyżej 13 roku życia, do par i małżeństw, rodziców, rodzin.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Oferuję pomoc psychologiczną, psychoterapię w Poznaniu:
-Dzieciom: w sytuacjach trudnych, stresujących (konflikty szkolne, rodzinne, rozwód rodziców, adaptacje); w depresji, lękach; w zaburzeniach zachowania
-Młodzieży: w trudnościach rozwojowych i kryzysach emocjonalnych; w trudnościach w kontaktach społecznych
-Dorosłym: stojącym na rozdrożu; w kryzysach partnerskich; w trakcie rozwodu i po nim
-Rodzinom zastępczym i adopcyjnym: udzielam im wsparcia; pomagam rozwiązywać trudności wychowawcze; uaktywniam proces poznawania siebie, odkrywania nowych ról w poszerzonej rodzinie oraz uczenia się siebie nawzajem.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Lekarze
Nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień działa na terenie Warszawy, gdzie naszym pacjentom możemy zapewnić zarówno doskonałe warunki, w których leczenie jest prowadzone, gdzie możemy zapewnić komfortowe pokoje dla dwóch, trzech czy czterech osób a jednocześnie zapewniamy również indywidualnie dopasowane terapie przez zespół doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do współpracy z naszym ośrodkiem!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Gabinet psychologiczny we Wrocławiu Pawła Helfera stanowi miejsce, w którym można skorzystać z profesjonalnej psychoterapii. Paweł Helfer jest to psychoterapeuta oraz socjoterapeuta, należący Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jego główną specjalizacją jest prowadzenie psychoterapii indywidualnej, a także grup terapeutycznych. W swojej pracy zawsze stosuje on zasady etyki Kodeksu Zawodowego Psychologa. Oprócz tego prowadzi firmę szkoleniową, która działa w zakresie edukacji i biznesu. Psychoterapia indywidualna ma postać regularnych spotkań, które odbywają się raz w tygodniu. Udzielane są też konsultacje internetowe, w takich dziedzinach, jak: radzenie sobie ze stresem, kryzysy w kontaktach międzyludzkich, problemy związane z nauką oraz pracą. Pierwsza konsultacja online jest bezpłatna. Każda rozmowa z doświadczonym terapeutą stanowi budujące doświadczenie, umożliwiające poznanie wewnętrznych konfliktów, a sama w sobie jako informacja medyczna może być bardzo przydatna, przede wszystkim w sytuacji występowania poważniejszych zaburzeń.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Zdrowie Uroda > Psychologia
Witryna kampanii której głównym celem jest przeciwdziałanie zjawiskom niepożądanych społecznie, a w szczególności pokazanie jednostkom uzależnionym i bliskim osób uzależnionych, co to jest alkoholizm i jak postępuje. Strona pokazuje jakie mogą być skutki nadmiernego spożywania alkoholu oraz jakiej i w jakim miejscu należy szukać pomocy, prezentując także kilka sposobów mających pomóc w samodzielnym zmaganiu z uzależnieniem.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia