Katalog Stron WWW

 
 

Biuro Rachunkowe

Opis Biuro Rachunkowe Oferujemy pełen zakres usług księgowych dla spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek komandytowych oraz spółek cywilnych. Zapewniamy rzetelną obsługę księgowo - podatkową naszych klientów, popartą bogatym doświadczeniem zdobytym podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości.
Url http://www.taxcontrol.waw.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Słowa kluczowe taxcontrol   biuro rachunkowe   usługi księgowe   biuro   biuro rachunkowe warszawa   ksiegowosc   książka przychodów i rozchodów   księgowa   księgowość   prowadzenie księgowości   rachunkowość   rachunkowosc   VAT   PIT   CIT   ZUS
Data dodania Jan 22, 2010
ID linku 4012
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, kadry i płace.

Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wydajemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne.

www.kaweccygroup.pl

Kaweccy s.c.
ul. Podwale 2
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668
tel/fax: 32 761 98 97
www.kaweccygroup.pl
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Firmy wg branż > Nieruchomości
W Poznaniu jest wiele biur rachunkowych, dlatego też bardzo ciężko jest wybrać jakieś konkretne, które ma prowadzić księgowość w firmie. Dlaczego więc powinieneś zdecydować się właśnie na nasze usługi księgowe? Przede wszystkim dlatego, że cechuje nas duża sumienność i staramy się do każdego klienta podchodzić z należytym zaangażowaniem i pasją. Zajmujemy się tym od wielu lat, dlatego pozwoliło to nam dojść do wysokiego poziomu. Od wielu lat współpracujemy z wieloma firmami, które są zadowolone z pracy jaką dla nich wykonujemy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro CFK z siedzibą w Warszawie, oferuje solidne usługi księgowe od 2004 roku. Zespół specjalizuje się oprócz tego w zapewnianiu spraw kadrowych i płacowych dla firm. Dzięki korzystaniu z usług zewnętrznego podmiotu zyskujemy ograniczenie kosztów operacyjnych, możemy skoncentrować się na priorytetowej działalności, a co najważniejsze przy zachowaniu pełnej poufności. Pracując z CFK otrzymacie Państwo nie tylko usługi księgowe warszawa, ale ponadto pełną pomoc. W dziedzinie naszych kompetencji znajdują się też kadry i płace warszawa, zgłaszanie pracowników do ZUS, tworzenie kartotek pracowniczych, list płac, zaliczek na podatek dochodowy. Zajmujemy się oprócz tego tworzeniem oraz dostarczaniem do ZUS i Urzędów Skarbowych deklaracji i rozliczeń. CFK - solidne biuro rachunkowe mokotów stara się zawsze świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Sprawdź naszą ofertę: sumienne usługi księgowe ursynów!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro księgowe Kar-Mar funkcjonuje na rynku od 1994. Profesjonalne usługi księgowe - pełen zakres. Oferujemy przeprowadzanie analiz finansowych, sporządzanie sprawozdań rocznych, doradztwo ekonomiczne, pomoc w sporządzeniu biznes planu oraz inne usługi przydatne w wielu firmach. Outsourcing. Biuro rachunkowe Warszawa tel.: (022) 877-44-39 oraz (022) 877-41-19. Rachunkowość, księgowość. Kar-Mar. Profesjonalne usługi.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Bardzo często musimy skorzystać z pomocy firmy, która to zajmuje się rozliczaniem podatków, sporządzaniem dokumentów finansowych czy też udzielającą porad prawnych. Wybierając jednak taką firmę dla siebie musimy stawiać na wysoką jakość usług, albowiem w tej kategorii szczególnie liczy się fachowość oraz profesjonalizm. Jeśli więc ty także masz taką potrzebę wybierz ofertę Prawo i Podatki, albowiem to ona działa na rynku już od wielu lat i doskonale wie jak wypełnić wszystkie zlecenia i zadania. Firma zatrudnia na rynku jedynie profesjonalne osoby, które to doskonale znają się na swojej pracy, a tym samym są wstanie szybko i skutecznie rozwiązać każdy problem klienta. Na pewno warto zapoznać się z tą ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe