Katalog Stron WWW

 
 

Biuro księgowe Poznań

Opis Biuro księgowe Poznań Jeżeli szukasz sprawdzonych usług rachunkowych sprawdź ofertę biura rachunkowego Da-To na jego stronie internetowej. Biuro od wielu lat pomaga swoim klientom w prowadzeniu całościowej księgowości i rachunkowości oraz kontaktach z Urzędem Skarbowym i ZUS. Specjaliści pracujący w biurze oferują pomoc w wykonywaniu rozliczeń podatkowych, zakładaniu działalności gospodarczej. Pracownicy biura zapewniają swoje usługi także na miejscu, u zleceniodawców z Poznania.
Url http://www.da-to.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro   biura   usługi   uslugi   rachunkowe   księgowe   księgowy   księgowa   ksiegowy   ksiegowa   rachunkowość   księgowość   poznan   poznaniu   prowadzenie   księgowości   doradztwo   rozliczenia   ksiąg   rachunkowych   handlowych
Data dodania Jan 22, 2010
ID linku 4018
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem dotacji unijnych. Dzięki wieloletniemu doświadczenie udało nam się pozyskać już prawie 2 miliony złotych z funduszy unijnych. W swojej ofercie posiadamy również :
Prowadzenie Księgi Handlowej (KH)
Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR)
Prowadzenie Ewidencji Ryczałtowej (RYCZAŁT)
Prowadzenie Karty Podatkowej (KARTA)
Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT)
Obsługa Kadr i Płac
Konstruowanie umów o pracę (umowa o pracę)
Sporządzanie świadectw pracy
Prowadzenie teczek osobowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Consulting
Nasze biuro rachunkowe działa od 1998 roku. Usługi księgowe prowadzimy dla 120 firm zatrudniamy 16 osób bardzo dobrze wykwalifikowanych. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w finansach współpracujemy z ekspertami z dziedziny prawa. Zapewniamy pełną obsługa księgowości firmy, rozwiązywanie bieżących i zaległych problemów księgowych, pomoc przy wnioskach kredytowych, wszystkie formalności w Urzędach. Dla przyszłych klientów pomoc w założeniu firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Istniejące na rynku od 1990 roku profesjonalne biuro rachunkowe Baltic Accountants and Consultants to niewątpliwie lider na rynku. Sekretem tego sukcesu jest właściwe podejście do każdego klienta, a także ciągłe utrzymywanie najwyższego poziomu oferowanych usług. Wychodząc vis-a-vis oczekiwaniom, właścicieli małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw, biuro BAAC posiada szeroką ofertę usług, w skład której wchodzi: prowadzenie różnego rodzaju ewidencji księgowych, sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat, a także obsługa pracowników w zakresie przygotowania list płac, deklaracji, umów itd. Stały kontakt ze swoimi podopiecznymi, daje komfort i poczucie bezpieczeństwa każdemu klientowi. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro Amrod zapewnia dobre doradztwo podatkowe warszawa. Oferujemy Państwu następujące usługi: sensowne usługi księgowe warszawa, profesjonalne badanie bilansu warszawa po konkurencyjnych kwotach. W dzisiejszych czasach wybór firmy jest przymusem. Jeżeli więc planujemy zbierać, stać nas będzie na niedrogie biuro rachunkowe Mokotów. Powinniśmy też zobaczyć, czy efektywny audyt księgowy warszawa jest wyszczególniony w ofercie. Reasumując: dostarczamy informacji z zakresu: doradztwo podatkowe warszawa, standardowe usługi rachunkowe warszawa, profesjonalne biuro rachunkowe warszawa ochota, tanie usługi księgowe warszawa. Znajdujemy się w Warszawie, w różnych dzielnicach, np. praga południe czy mokotów. Ponadto musimy pamiętać, że najczęściej zauważalne zyski z kwestii takiej jak badanie bilansu warszawa są nieocenione.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Księgowość i rozliczanie dla przedsiębiorców prowadzących działania dofinansowane z funduszy unijnych. Kompleksowy zakres usług od kadr i płac, przez podatki do rozliczania projektu przed instytucją nadzorującą. Nasza oferta obejmuje świadczenie usług polegających na kompletnym rozliczeniu projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, tj.: sporządzanie wniosków o płatność, przygotowywanie opisu dokumentów księgowych niezbędnych do rozliczenia projektu, przygotowywanie oświadczeń, wyjaśnień i uzupełnień do wniosków, sporządzanie umów z podwykonawcami, zleceniobiorcami i pracownikami etc. Rozumiemy, że każdy z projektów UE jest unikatowy dlatego też nasza oferta jest elastyczna i chętnie dopasujemy się do najbardziej złożonych wymagań.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia