Katalog Stron WWW

 
 

Biuro rachunkowe dąbrowa górnicza

Opis Biuro rachunkowe dąbrowa górnicza Biuro Rachunkowe "Saldo" posiada długoletnie doświadczenie w zarządzaniu finansowym a także księgowym zdobytym w firmach krajowych firmach z udziałem zagranicznym. Na rynku firma działa od 1995 roku na podstawie świadectw kwalifikacyjnych i poprzez ten czas zdobyła uznanie wielu zadowolnych klientów. Biuro Rachunkowe „Saldo" S.C. w ramach współpracy oferuje pełen wachlarz usług w zakresie obsługi podatkowo-doradczo-rachunkowej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony firmowej.
Url http://www.saldo.vr.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe dąbrowa górnicza
Data dodania Feb 5, 2010
ID linku 4251
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Przedstawiając Ci wizytówkę naszego biura rachunkowego chcemy Cię zapewnić, że jesteśmy specjalistami, którzy od lat pasjonują się podatkami i którzy wiedzą jak prowadzić księgowość mniejszych i większych firm. Jeśli więc tylko będziesz chciał rozwiać jakąś swoją wątpliwość lub jeżeli będziesz szukać biura rachunkowego ze Stargardu, które chętnie nawiąże z Tobą stałą współpracę, to czekamy na kontakt. Wszystkie niezbędne dane adresowe znajdziesz na stronie. Trafisz tam również na dokładny opis naszej działalności oraz poznasz aktualne ceny. Niemniej jednak, już z tego miejsca zapewniamy, że jesteśmy doświadczoną ekipą pracowników, prowadzimy rodzinną firmę z wieloletnią tradycją i mamy sporą wiedzę na temat podatków. Znamy wszystkie obowiązujące przepisy, wiemy jak je interpretować na korzyść klientów i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Jeżeli zdecydujesz się na podpisanie z nami umowy, to w każdej chwili będziesz mógł liczyć na fachowe wsparcie. Będziemy odpowiadać na Twoje pytania, a przede wszystkim przejmiemy na swoje barki wszystkie obowiązki związane z księgowością. Nasze biuro rachunkowe korzysta ze sprawdzonego oprogramowania i specjalnie na swoje potrzeby wdrożyło system podwójnej kontroli dokumentów. Dzięki tej opcji możesz mieć pewność, że nie przegapimy niczego ważnego i że zawsze w prawidłowy sposób będziemy prowadzić księgowość. Swoje usługi kierujemy przede wszystkim do mniejszych i średnich firm, dobrze wiemy, że rozliczanie takich przedsiębiorstw nie jest prostą sprawą i dlatego też, oferujemy pełen pakiet usług.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe ASA Wrocław świadczy usługi w zakresie obsługi finansowo- księgowej małych i średnich firm o różnym profilu działalności. Posiadamy rzetelną wiedzę i kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu usług księgowych. Jeżeli więc szukają państwo biura rachunkowego we Wrocławiu lub jego okolicach, które zajęło by się sprawami kadrowo- podatkowymi Waszej firmy gorąco zachęcamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biuro zostało założone w 2007 roku przez profesjonalistkę i pasjonatkę księgowości, mgr Annę Jeżynę, która może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie księgowości oraz kadr i płac. Właścicielka posiada również licencję Ministra Finansów (nr 19500/2007) zezwalającą na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Jesteśmy firmą zorientowaną na indywidualne potrzeby Klienta. Cenimy nowoczesne rozwiązania i innowacyjne narzędzia przekazu informacji, które wspomagają nawiązywanie relacji z Klientami.

Z większością naszych Klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do rodzaju działalności i potrzeb każdego Klienta. Pracujemy przy pomocy renomowanych, specjalistycznych programów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych na licencji.

Dbamy o rozwój zawodowy kadry pracowniczej poprzez regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz umożliwiamy pracownikom stały dostęp do najnowszych publikacji branżowych oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Firma kompetentna księgowość warszawa proponuje Państwu doradztwo przy wyborze usług księgowych po konkurencyjnych cenach. Obecnie wybór biura rachunkowego staje się przymusem. Oprocentowanie obligacji jest obecnie mizerne. Jeśli zatem zamierzamy odkładać w banku, sprawdźmy czy fundusze inwestycyjne są wyszczególnione w ofercie. Dlatego właśnie świadczymy wiedzę związaną z wyborem rzeczy typu: doradztwo podatkowe, solidne usługi rachunkowe, odpowiedzialny biegły rewident warszawa, fachowe rozliczenia podatkowe, czy rachunkowość warszawa. Położeni jesteśmy w stolicy. Nawet najbezpieczniejsze fundusze przynoszą głównie większe zyski. Kilkuletnie inwestycje w fundusze z udziałem akcji, nawet nieznacznymi kwotami, mogą przynieść spory zysk. Biorąc to pod uwagę nie należy pominąć kwestii wyboru – biuro rachunkowe stanowi kluczowy czynnik. Ważne jest by kancelarię wyróżniało wszechstronne podejście. Sprawdź - fachowa księgowość Warszawa!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Trudno oprzeć się wrażeniu, że nie każdy przedsiębiorca ma wiedzę z zakresu finansów, która pozwala mu na prowadzenie księgowości. Jeśli Ty takowej nie posiadasz, zapraszamy na stronę sprawdzonyksiegowy.pl. Na pewno znajdziesz tu bowiem księgowych, którzy pomogą Ci w księgowaniu kolejnych operacji w Twojej firmie.Znajdź z nami dobrego księgowego już dzisiaj !
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe