Katalog Stron WWW

 
 

Pokazy żonglerki

Opis Pokazy żonglerki Oferujemy Profesjonalne pokazy żonglerskie organizowane przez Trójmiejską grupę Pass Factory. Żonglerzy,
szczudlarze, monocykliści, clowni i wiele innych. Nasze występy będą doskonałą rozrywką zarówno dla dzieci jak i
dorosłych. Parady, ewenty, warsztaty, imprezy firmowe i reklamowe. Wszelkiego rodzaju zdarzenia kulturalne i
masowe. Gwarantujemy wysoki poziom usług. Dostosowujemy się do indywidualnych zaleceń klientów.
Zapraszamy do współpracy.
Url http://www.passfactory.art.pl
Kategoria Hobby Rozrywka > Imprezy
Kraje Miasta Regiony > Gdańsk
Hobby Rozrywka > Hobby
Słowa kluczowe żonglerka   pokaz żonglerki   kuglarstwo
Data dodania Feb 5, 2010
ID linku 4274
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Hobby Rozrywka > Imprezy

Doświadczona agencja eventowa we Wrocławiu - SEPTEMBER EVENTS poleca się w organizacji imprez firmowych, gal i jubileuszów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń. Zajmujemy się rezerwacją odpowiednich miejsc, oprawy muzycznej i cateringu. Dzielimy się wszystkimi pomysłami z Klientem, proponujemy wiele rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Imprezy
Sport Turystyka
Kultura Sztuka > Muzyka
Znakomity wodzirej każdego rodzaju imprezy! Jego wieloletnie doświadczenie zapewnia profesjonalną obsługę zabaw. Dj zajmuje się oprawą muzyczną, konferansjerką oraz organizowaniem konkursów. Wszystko w zależności od potrzeb organizatora i charakteru imprezy. Jeśli planujesz stworzyć niepowtarzalny klimat i zapewnić muzykę, która będzie odpowiadać każdej bawiącej się osobie, to nie mogłeś lepiej trafić! Nie zastanawiaj się długo tylko skorzystaj z usług najlepszego dj w Polsce!
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Imprezy
Inne > Wesele
Warszawa nocą - jesteśmy portalem imprezowym. Zobacz co się dzieje w Twoim mieście nocą. Oglądaj i dodawaj aktualne imprezy, wydarzania które odbywają się w warszawie. Wyrażaj Cię tu wiele konkursów, ciekawych informacji i wiele zabawy. Sprawdź gdzie się dziś wybrać. Nie zapomnij dodać swoich zdjęć i porozmawiać na forum.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Imprezy
Hobby Rozrywka > Konkursy
HIGH LEVEL to agencja eventowa realizująca projekty budujące pozytywne relacje Państwa firmy z otoczeniem – Klientami i pracownikami. Indywidualne, dostosowane do potrzeb firmy scenariusze eventów, imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych czy projektów team building stanowią efektywne narzędzie event marketingu oraz public relations.
Tworzymy kompleksowe scenariusze, opracowujemy harmonogramy działań i budżety, rozwiązujemy kwestie logistyczne, zapewniamy gadżety reklamowe, zajmujemy się koordynacją i nadzorem nad realizacją, rozliczamy wydatki.
Zespół HIGH LEVEL tworzą ludzie, którzy połączyli pasję z pracą zawodową tworząc dla Państwa autorskie programy imprez firmowych, wyjazdów i podróży motywacyjnych, organizowanych konferencji, pikników firmowych – czerpane niemal z każdej dziedziny życia.
Doświadczenie i pasja to czynniki, które stanowią, że HIGH LEVEL to wiodący organizator niecodziennych wydarzeń specjalnych - konferencji, wyjazdów dla firm, imprez integracyjnych i motywacyjnych, szczególnie dla Klientów ceniących drobiazgowość i autorskie pomysły.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Imprezy
Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
5 Stars Club Business Travel funkcjonuje na naszym rynku od 1992 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest jednym z wiodących na naszym rynku organizatorem incentive travel. Naszym kolejnym atutem jest wysoki standard usług oraz kreatywne pomysły. Program wyjazdu oraz zestaw atrakcji jest dobierany indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Posiadamy wiele certyfikatów miedzy innymi członkostwo w: PIT, WIT, SITE, MPI, SOIT. W swej wieloletniej działalności obsługiwaliśmy firmy różnych branż. Miara naszego profesjonalizmu jest zadowolenie klienta.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Imprezy