Katalog Stron WWW

 
 

Biuro Rachunkowe Zabrze

Opis Biuro Rachunkowe Zabrze Biuro Rachunkowe Starowicz z Zabrza jest firmą rodzinną o wieloletnich tradycjach w księgowości. Zajmujemy się księgowością od 50 lat. Na rynku istniejemy jako Biuro Rachunkowe - Starowicz od 1998 roku. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wyższym wykształceniem kierunkowym, finansowym, administracyjnym, rachunkowym oraz informatycznym. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej oraz świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów Nr. 11383/99.
Url http://biurorachunkowezabrze.com.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe Biuro Rachunkowe Zabrze
Data dodania Feb 5, 2010
ID linku 4279
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość

Nasze biuro rachunkowe na rynku usług księgowych działa od 1994 roku. Siedziba biura znajduje się blisko centrum Krakowa. Pełną obsługą księgową, w tym także obsługą podatkową i kadrowo-płacową obejmuje ono przeważnie małe i średnie firmy o różnym profilu działalności. W ramach usług księgowych kierowane są karty podatkowe i ryczałt ewidencjonowany. Obsługa księgowa obejmuje również prowadzenie ksiąg rachunkowych i ksiąg podatkowych. Księgowi z dużym doświadczeniem przygotują także rozliczenia roczne oraz analizy i sprawozdania finansowe. Specjaliści zajmą się również reprezentacją klientów przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Proponują oni kompleksowe doradztwo podatkowe oraz finansowe. Służą pomocą w czasie sporządzania biznesplanów. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Kancelaria finansowo-kadrowe w mieście Wisła świadczące kwestie rachunkowe również dla miejscowości Bielsko-Biała plus Cieszyn. Siedziba kancelarii rachunkowej jest w sąsiedztwie śródmieścia Wisły i prowadzone jest za pośrednictwem wykształconego i obeznanego księgowego z długim stażem zawodowym. Czynności wypełniane przez biuro: księgi handlowe i podatkowa karta przychodów i rozchodów, podatki, płace, wynagrodzenia, ubezpieczenia, składki, rozliczenia PIT i sporo innych pomocnych do funkcjonowania Twojej firmy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia
Zapraszamy wszystkie osoby związane zawodowo z księgowością oraz rachunkowością do zapoznania się z propozycją edukacyjną przygotowaną przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy. Proponujemy szeroki wybór kursów szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów, jacy umiejętnie przekażą wiedzę i wytłumaczą bardziej zawiłe zagadnienia. Obecnie proponujemy między innymi kursy dla wszystkich czterech stopni certyfikacji zawodu, a także kurs usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, kurs dotyczący środków wiecznych i wartości niematerialnych i prawnych, a również kurs kadry oraz płace, jakiego celem jest przygotowanie do pracy na stanowisku kadrowo- płacowym. Serdecznie zachęcamy także do korzystania z naszej oferty studiów podyplomowych - realizujemy dwa kierunki: rachunkowość oraz controlling. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia
Kancelaria rachunkowa w w miejscowości Szczecin z 17-letnią działalnością na rynku, kierowane przez wprawną a także wykwalifikowaną księgową. Zezwól zaopiekować się Twoimi kwestiami powiązanymi z księgami handlowymi lub książką, kadrami i płacami, podatkami, ewidencją, rozliczeniami i innymi z którymi podołamy Tobie wspomóc. Ominiesz tym samym multum karkołomnych przeciwności skorelowanych z rachunkami i kapitałami prywatnej firmy. Gabinet w Szczecinie położone jest koło rynku miasta i nadzwyczaj łatwo do niego trafić. Pamiętaj, że najważniejsza jest jakość, ponieważ nic w interesie nie liczy się bardziej!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Aktywność jednostki Zewnętrzny Dział Personalny, znajdującej się w Warszawie, otacza pełen zakres usług związanych z prowadzeniem w imieniu przedsiębiorcy usług z zakresu administracji kadrowej a też płacowej. Doświadczenie, które firma osiągnęła od początku działalności, to jest od roku 2003, powoduje, że śmiało można ją umiejscowić w czołówce przedsiębiorstw outsourcingowych realizujących funkcję personalną. Sztab wyszkolonych fachowców, którzy w sposób ciągły zwiększają swoją wiedzę, czuwa nad słusznym realizowaniem usług świadczonych przez przedsiębiorstwo Zewnętrzny Dział Personalny z Warszawy. Rozmiar jej działalności tworzą wszelkie sprawy, jakie wiążą się z przyjęciem pracownika do pracy, prowadzeniem ewidencji czasu jego pracy, zapłatą wynagrodzeń, rozliczanie wszelkich należności dla skarbu państwa i wiele innych. Znacznie szersze kompetencje tej jednostki oraz pełną jej ofertę odnajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Firmy wg branż
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie