Katalog Stron WWW

 
 

Biuro Rachunkowe Zabrze

Opis Biuro Rachunkowe Zabrze Biuro Rachunkowe Starowicz z Zabrza jest firmą rodzinną o wieloletnich tradycjach w księgowości. Zajmujemy się księgowością od 50 lat. Na rynku istniejemy jako Biuro Rachunkowe - Starowicz od 1998 roku. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wyższym wykształceniem kierunkowym, finansowym, administracyjnym, rachunkowym oraz informatycznym. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej oraz świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów Nr. 11383/99.
Url http://biurorachunkowezabrze.com.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe Biuro Rachunkowe Zabrze
Data dodania Feb 5, 2010
ID linku 4279
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość

Biuro rachunkowe w Londynie profesjonalnie i rzetelnie zajmuje się księgowością. Oddaj sprawy w dobre ręce i zyskaj pewność uzyskania maksymalnych korzyści i wygody. Firma zatrudnia osoby o wysokich kwalifikacjach z uprawnieniami ACCA. Do tej pory 100% kontroli przez Urząd Skarbowy były przeprowadzone bezbłędnie właśnie dzięki Financial Republic. Prowadzimy rozliczenia podatkowe, pomagamy w zakładaniu spółek w Anglii. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe na najwyższym poziomie. Dajemy również gwarancję opłacenia kar jeśli wynikną komplikacje z naszej winy. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Operujemy biegle kilkoma językami (polski, angielski, rosyjski, niemiecki, włoski). Tanie, profesjonalne usługi. Wybierz jakość i zyskaj spokój. Posiadamy licencje do udzielania doradztwa imigracyjnego OISC. Dzięki naszemu biurowi masz pewność ciągłości usługi i dbania o finanse. Niezależnie od sytuacji firmy, nasi specjaliści doradzają i wspierają w trudnych sytuacjach. Obsługuje firmy oraz osoby indywidualne. Wszelka odpowiedzialność za kontakty z urzędami przechodzi na nasza firmę. Zatem korzystając z takich usług zyskujemy komfort i wolny czas dla siebie nie martwiąc się o firmę.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Szukasz programu, dzięki któremu wystawianie rachunków stanie się dziecinnie prostym zajęciem? Chcesz, by wzór rachunku, który jest charakterystyczny dla rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności, zawsze był pod ręką? Jeśli tak to koniecznie odwiedź stronę www.poRachunek.pl.
Znajdziesz na niej niepowtarzalny program, który nie tylko ułatwi Ci codzienne wystawianie rachunków, lecz który również stanie się aplikacją wspomagającą zarządzanie Twoją firmą. Dzięki programowi wszystkie dane, dotyczące kontrahentów i zawieranych z nimi transakcji, zawsze będziesz miał pod ręką. Wystarczy wejść na stronę www.poRachunek.pl i gotowe!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
ORLEN Księgowość Sp. z o.o. powstała 26 czerwca 2006 roku w wyniku wyodrębnienia działów księgowych z Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. Spółka świadcząc kompleksową obsługę rachunkowo – księgową na rzecz PKN ORLEN S.A. oraz 14 spółek należących do Grupy Kapitałowej PKN ORLEN, pragnie rozszerzyć grono swych Klientów o kolejne Spółki Grupy Kapitałowej. Przedsiębiorstwom zewnętrznym oferujemy usługi w zakresie obsługi rachunkowo – księgowej, obsługi wynagrodzeń oraz inwentaryzacji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Kancelaria rachunkowa w w miejscowości Szczecin z 17-letnią działalnością na rynku, kierowane przez wprawną a także wykwalifikowaną księgową. Zezwól zaopiekować się Twoimi kwestiami powiązanymi z księgami handlowymi lub książką, kadrami i płacami, podatkami, ewidencją, rozliczeniami i innymi z którymi podołamy Tobie wspomóc. Ominiesz tym samym multum karkołomnych przeciwności skorelowanych z rachunkami i kapitałami prywatnej firmy. Gabinet w Szczecinie położone jest koło rynku miasta i nadzwyczaj łatwo do niego trafić. Pamiętaj, że najważniejsza jest jakość, ponieważ nic w interesie nie liczy się bardziej!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biuro rachunkowe z siedzibą w mieście Łódź zaprasza do współpracy osoby fizyczne a także prawne. Przedmiotem działalności jest usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych na obszarze Łodzi i okolic. Klientami biura są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne, osoby fizyczne, stowarzyszenia, fundacje, spółki jawne, komandytowe, cywilne, mieszkaniowe oraz inne podmioty, których specyfika działalności wymaga prowadzenia całkowitej księgowości.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość