Katalog Stron WWW

 
 

tick.pl - to się teraz kupuje!

Opis tick.pl - to się teraz kupuje! Tick.pl jest nowy projektem na polskim rynku portali społecznościowych. Wpisuje się on w zyskujący ostatnio ogromną popularność nurt social shopping. Głownym celem portalu jest maksymalne ułatwienie procesu zakupów. Wszystko dzięki systemowi dynamicznie tworzonych sugesti, generowanych przez każdego użytkownika podczas dokonywania zakupów przy pomocy portalu.
Url http://tick.pl/
Kategoria Internet > Portale
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Internet > Sklepy internetowe
Słowa kluczowe Tick.pl   zakupy   prezenty   imieniny   urodziny   ślub   wesele   social shopping   porównywarki   opinie   sklepy
Data dodania Mar 27, 2009
ID linku 428
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

Gdy zastanawiasz się gdzie jest najlepsza pizza w Krakowie i nie wiesz jak ją znaleźć, wejdź na naszą stronę, na której jest opisana każda pizzeria w Krakowie. Kiedy szukasz dobrego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, a jednocześnie chcesz przy tym dobrze zjeść, u nas możesz znaleźć rzetelne informacje na ten temat. Jeśli chodzi o pizzerie, Kraków ma naprawdę ogromny wybór. Pizza w Krakowie zawsze smakuje najlepiej, ale nie wszędzie tak samo, dlatego skorzystaj także z naszego rankingu pizzeri.
Kategoria:   Internet > Portale
Portal Mała Psychologia promuje rzetelną wiedzę z zakresu psychologii. Jego celem jest nawiązanie współpracy i skupienie ludzi, organizacji, instytucji wokół idei popularyzacji psychologii w społeczeństwie, rozwoju tej dziedziny nauki, obalenia mitów. Mała Psychologia publikuje artykuły oraz wspiera i prowadzi badania naukowe. Na jej stronie znajdziesz m. in. informacje o wydarzeniach, które obejmuje patronatem (cykle spotkań, konferencje), recenzje książek, nowinki i ciekawostki psychologiczne.
Kategoria:   Internet > Portale
Czerwone dywany, wywiady w renomowanych czasopismach – jeżeli pociąga cię sława, masz nareszcie szansę postawić pierwszy krok na drodze do wielkiej popularności. Nie każdy z niemalże czterdziestu milionów ludzi zdoła dostać się do programów takich jak YCD, jednak z pewnością wiele jest osób, którzy posiadają nadzwyczajne talenty. Może warto je zaprezentować innym? Na mojej stronie masz szansę pokazać swój talent, a też opowiedzieć nadzwyczajne historie ze własnego życia. Tak jak w prawdziwym programie użytkownicy będą oceniać historie innych. Prawie każdy ma szansę zostania gwiazdą, wystarczy tylko nakręcić film komórką i wysłać na naszą stronę.
Kategoria:   Internet > Portale
Dolomity, Livigno, Montecampione, a może Andalo? Nie możesz się zdecydować, gdzie wybrać się na narty? A może nie wiesz, jak najlepiej przygotować się do takiego wyjazdu? Odwiedź nasz portal i już dziś uzyskaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zapewniamy wiele ciekawostek oraz informacji, dzięki którym Twoje białe szaleństwo będzie nie tylko udane, ale i niezapomniane. Sam się przekonaj.
Kategoria:   Internet > Portale
DealPeck.com łączy w sobie kilka elementów, tworząc z nich nową jakość dla konsumentów, przedsiębiorców i sprzedawców:

- każda firma może umieścić informację o swoich promocjach bezpłatnie, a tym samym darmowo reklamować swoje towary i usługi

- informacje o specjalnych ofertach cenowych oferowanych przez różne podmioty w zebrane są w jednym miejscu

- selekcja i wyszukiwanie informacji o promocjach i ofertach specjalnych jest proste i wygodne

- geolokalizację punktów usługowych i sklepów

- ukierunkowaną dystrybucję informacji przez portale społecznościowe

"Celem serwisu DealPeck.com jest tworzenie platformy, która z jednej strony pozwoli każdemu przedsiębiorcy na skorzystanie z potężnego narzędzia marketingowego jakim są promocje i obniżki cen, a z drugiej umożliwi konsumentom łatwe wyszukiwanie tych informacji, które są dla niego interesujące, interesujące teraz i tutaj." mówi Andrzej Parszuto, Prezes Zarządu Synthcomm sp. z o.o., właściciela serwisu.

"Przedsiębiorcy i sprzedawcy mogą dodawać bezpłatnie informacje o swoich promocjach i ofertach specjalnych za pomocą przeglądarki internetowej. Można skorzystać z kilku rodzajów promocji np. takich, które obowiązują w określonych godzinach lub/i dniach tygodnia." dodaje Andrzej Michel, twórca serwisu.

Klienci poszukujący promocji mogą określić swoje preferencje zaznaczając interesujące ich kategorie produktów i usług, wybierając miasto a nawet określony jego rejon. Możliwe jest też skorzystanie z wyszukiwarki. Wyniki wyszukiwana są wyświetlane na czytelnej mapie, aby ułatwić znalezienie określonych promocji w najbliższej okolicy.

Uzupełnieniem serwisu będzie dostępna wkrótce aplikacja dla telefonów komórkowych (Iphone, Android), która będzie ułatwiała skorzystanie z serwis, wykorzystując możliwości geolokalizacji jakie oferują współczesne smartphony.
Kategoria:   Internet > Portale
Zakupy Online
Marketing Reklama > Reklama w internecie