Katalog Stron WWW

 
 

BIOPTRON - NAJNIŻSZA CENA - lampy bioptron, lampa bioptron, bioptron III, bioptron pro, bioptron pro

Opis BIOPTRON - NAJNIŻSZA CENA - lampy bioptron, lampa bioptron, bioptron III, bioptron pro, bioptron pro Wszystko na temat leczenia światłem przy użyciu lamp BIOPTRON. Medyczna innowacja ostatnich lat z firmy ZEPTER tel 505 658 532 Obsługa CAŁA POLSKA.Bioptron to Szwajcarski System Terapii Światłem przeznaczony przede wszystkim do leczenia ran i odbudowy tkanek.Zatwierdzony przez Unię Europejską jako urządzenie medyczne (93/42/EEC),stosowany jest przez specjalistów w szpitalach,zakładach specjalistycznych,centrach zdrowia i ośrodkach sportowych.Bioptron emituje światło spolaryzowane o niskiej energii,które umożliwia optymalną penetrację powierzchni skóry przy minimalnym efekcie nagrzewania,nie powodując najmniejszych uszkodzeń skóry.tel:505658532
Url http://www.bioptron.hg.pl
Kategoria Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Słowa kluczowe bioptron   lampa bioptron   medycyna   niekonwencjonalna   naturalna   leczenie światłem   światłolecznictwo   światło spolaryzowane   leczenie kolorami   compact   pro   edelstahl   zepter   naczynia   filtry do wody   vacsy   mixsy   cleansy   swissological   bar   tlenowy  
Data dodania Mar 30, 2009
ID linku 435
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda

Jesteśmy solidnym sklepem internetowym, o ugruntowanej pozycji na rynku. Przez wiele lat naszej działalności, dzięki profesjonalizmowi naszego personelu i jednynej w swoim rodzaju ofercie produktów połączonej z szerokim asortymentem sprzedawanych produktów, zdobyliśmy zaufanie klientów. Wszystkim pacjentom i partnerom biznesowym świadczymy rzetelną i profesjonalną obsługę.
W naszym asortymencie możesz znaleźć wózek inwalidzki.

Zadbaj o swoje zdrowie. Skorzystaj z naszych usług.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja
Internet > Sklepy internetowe
Firma Genos para się udzielaniem profesjonalnych wskazówek związanych z genetyka kliniczną, diagnostyką przedurodzeniową, niepowodzeniami rozrodu, niepłodnością, prowadzeniem ciąży wysokiego ryzyka, profilaktyki, diagnostyki genetycznej predyspozycji jak i wybranych chorób nowotworowych. Odczynniki, media, plastikowy osprzęt laboratoryjny, aparatura, wszelkie elementy które odkryć można w szerokiej zmieniającej się i bardzo nowoczesnej katalogu usług/produktów. Precyzja, jakość i działanie, trzy wyznaczniki prezentowane poprzez firmę Genos.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie
Nasze warsztaty jogi w Katowicach, są inspiracją osobistego rozwoju w ujęciu trzech podstawowych elementów:
1. praca z ciałem ? doskonalenie sprawności i zdrowia.
2. rozwój zdolności intelektualnych i emocjonalnych dla poszukiwania równowagi emocjonalnej i spokoju.
3. szczególna dbałość o odpowiednie formy żywienia dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Nasza pasja to zdrowie , piękne zęby , które pozwalają cieszyć się pełnią życia. Staramy się zapewnić naszym pacjentom wspaniały , zdrowy uśmiech w myśl maksymy "człowiek uśmiechnięty to człowiek szczęśliwy" Kompleksowe podejście i leczenie zapewniają długotrwały , oczekiwany sukces. Oferujemy pełen zakres nowoczesnej stomatologii, od chirurgii, stomatologii estetycznej, implantologii przez protetykę do ortodoncji.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
W naszym kraju, stosunkowo niewiele osób korzysta z pomocy psychologa. Powodów jest wiele. Jedni nie korzystają, bo się wstydzą poprosić inni, dlatego, bo nie mają takiej możliwości, gdyż mieszkają gdzieś bardzo daleko, lub też są osobami niepełnosprawnymi, schorowanymi. Często bywa, że właśnie ci ludzie, schorowani, starsi, niepełnosprawni, bardzo potrzebują pomocy specjalisty. Dla nich między innymi grupa psychologów z Gliwic stworzyła stronę psycholog online. Dzięki stworzonej nowej możliwości kontaktu online z psychologiem, nie trzeba się ruszać z domowych pieleszy. Wystarczy komputer, laptop czy też telefon z dostępem do sieci, by się połączyć z wybranym psychologiem, przedstawić swój problem i być może znajdzie się lekarstwo.
Kategoria:   Zdrowie Uroda