Katalog Stron WWW

 
 

Czyszczenie elewacji, sprzedaż myjek ciśnieniowych oraz chemii czyszczącej

Opis Czyszczenie elewacji, sprzedaż myjek ciśnieniowych oraz chemii czyszczącej Firma Md Centrum zajmuje się sprzedażą myjek wysokociśnieniowych, chemii profesjonalnej oraz świadczy usługi w zakresie kompleksowego czyszczenia:
tynków, cegły, klinkieru, blachy, kostki brukowej, dachówki. Zajmujemy się myciem okien oraz przeszkleń. Usuwamy graffiti oraz zabezpieczamy przed graffiti.
Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru urządzeń ciśnieniowych oraz odpowiednich środków chemicznych. Zapraszamy do współpracy!
Url http://www.md-centrum.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy wg branż > Maszyny
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Słowa kluczowe Myjki ciśnieniowe   urządzenia wysokociśnieniowe   karcher   maszyny ciśnieniowe   mycie elewacji   czyszczenie elewacji   mycie domu   mycie tynku   czyszczenie tynku   mycie przeszkleń   mycie witryn   mycie fasad   mycie okien   mycie szyb   mycie ścian   mycie dach
Data dodania Feb 10, 2010
ID linku 4359
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Celem działania naszej inicjatywy oraz nowoczesnej platformy internetowej jest zapewnienie możliwości dbania o środowisko poprzez odbieranie przedmiotów niepotrzebnych oraz naszych użytkowników, które następnie będą trafiały do ponownego odzyskania w postaci recyklingu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza stroną internetową! Skontaktuj się z nami !
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Tanie, solidne, na czas przywracanie oraz utrzymywanie czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów.

Bogata oferta usług dopasowana do Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo, wygoda, oszczędność czasu dla Ciebie i Twoich bliskich.

Nowoczesne technologie, fachowość wykonywanych usług - zgodnie z zasadami przestrzegania higieny.

Odpowiednio przeszkolony i uczciwy personel.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Dom Wnętrze
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Fachowe-sprzątanie to doskonała firma oferującą usługi sprzątania na terenie Katowic i Śląska. Oferujemy usługi zarówno dla osób prywatnych jak również niewielkich i dużych firm. Gwarantujemy nie tylko usługi dotyczące utrzymania czystości na najwyższym poziomie, ale także czyszczenie przy wykorzystaniu pary, mycie szyb ora wiele innych usług. Zapewniamy, że podczas realizacji powierzonych nam zadań używamy przetestowane środki chemiczne, które są w 100% bezpieczne dla powierzchni, które są czyszczone. Gwarantujemy, że wszystkie powierzone nam powierzchnie biurowe oraz mieszkania będą w nienagannej czystości.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Wykonujemy tanio i solidnie usługi w zakresie: odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń, fumigacji magazynów zbożowych. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Gwarantujemy skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju robactwa i gryzoni. Cena usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy także sprzedaż szerokiej gamy środków dla odbiorców indywidualnych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma sprzątająca Bravo Clean oferuje pełną gamę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego. Utrzymujemy czystość w biurach, sklepach, magazynach, zajmujemy się odśnieżaniem i utrzymaniem terenów zewnętrznych.
Wykonujemy również szereg usług specjalistycznych, m.in: doczyszczanie i konserwację posadzek, pranie wykładzin, mycie okien . Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi czyszcząco - porządkowe o bardzo szerokim zakresie, we wszelkiego typu obiektach zarówno w budynkach użyteczności publicznej, w obiektach handlowych i gospodarczych oraz na terenach do nich przylegających. Działamy na terenie Warszawy i okolic.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa