Katalog Stron WWW

 
 

Finanse bez tajemnic

Opis Finanse bez tajemnic Notatnik finansowy, czyli finanse łatwo i przejrzyście dla laików i nie tylko. Portal finansowy całkowicie poświęcony zagadnieniom polskich i zagranicznych rynków finansowych. Tylko aktualne i najważniejsze informacje odnośnie poszczególnych sektorów rynku finansowego oraz konkretnych jego elementów, czy podmiotów działających na tych rynkach. Nasz portal oferuje Państwu pełna i kompleksową wiedzę, która, przedstawiona w sposób łatwy i przejrzysty dla każdego, pozwoli w sposób właściwy zadbać o finanse domowe oraz o finanse firmy. Ponadto, wiedza odnośnie mechanizmów działania rynków (finansowych czy nieruchomości) pozwoli każdemu uczestnikowi rynków ustrzec się przed wieloma kosztownymi błędami. Analizujemy rynek, produkty finansowe, radzimy i przestrzegamy. Oddajemy również do Państwa dyspozycji forum całkowicie poświęcone problemom przeciętnego klienta banków oraz innych instytucji finansowych, gdzie mogą państwo wyrazić swoją opinie na konkretne, interesujące Państwa tematy.
Url http://www.notatnikfinansowy.com
Kategoria Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Słowa kluczowe konta   kredyty   fundusze   banki   forum
Data dodania Feb 16, 2010
ID linku 4470
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Analiza finansowa

Statystyka medyczna przeprowadzana w Instytucie Analiz im. Karola Gaussa posiada szeroką gamę usług z zakresu analizy danych. Analizy statystyczne są doskonałym narzędziem mogącym odpowiedzieć na wiele pytań pomocnych przy prowadzeniu biznesu. Mogą to być zarówno kwestie sprzedażowe jak i personalne. Za pomocą naszych analiz, możliwa jest ocena kompetencji zawodowych, naturalnych predyspozycji pracowników co może okazać się niezwykle przydatne w HR. Ponadto jesteśmy w stanie przeprowadzić data mining, czyli eksploracyjne badanie danych pod kątem przydatnych i użytecznych informacji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Baza KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) zawiera w sobie trzy różne bazy informacyjne stworzone przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Pierwsza z nich to rejestr przedsiębiorców, druga to rejestr organizacji społecznych, zawodowych, stowarzyszeń oraz innych fundacji. Na ostatni natomiast składa się rejestr dłużników niewypłacalnych. W bazie KRS dowiesz sie również jakie dana firma posiada długi wobec ZUSu, agencji celnej, prywatnych wierzycieli. Baza KRS to podstawowe źródła informacji na temat twoich kontrahentów! Nie daj się oszukać, sprawdź swojego partnera handlowego w KRS on-line!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Oferujemy dla firm oprogramowanie - Invoice Digitizer do automatycznego rozpoznawania faktur.
Program pozwala automatycznie rozpoznawać faktury, weryfikuje dane podatkowe, rejestruje dane podatkowe w systemach ERP/FK
Nasi klienci do małe, duże i średnie przedsiębiorstwa.
Oprogramowanie jest wyposażone w aplikacje mobilne umożliwiające klientom biur księgowych bezpośrednią rejestrację faktur w systemie biura księgowego i dostęp do bieżących informacji podatkowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Historia ekonomii w Polsce może być niezwykle pożyteczna dla grona interesujących się tą dziedziną wiedzy. Przeczytaj więcej jak działali kiedyś politycy w Polsce, co nimi kierowało i jakie mają na swoim koncie osiągnięcia. W zdobywaniu wiedzy musimy pamiętać, że nigdy nie jest mało pożytecznych informacji. Dosłownie wszystko to w zupełności darmowo. Zapraszamy do zapoznania się z darmowymi treściami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Zależy Ci na solidnie przeprowadzonych badaniach HR? Zgłoś się do Grupy Biostat, która zajmuje się tym na co dzień. Wykona dla Ciebie pełen zakres badań i dokładnie je opracuje. Dostaniesz gotowe rozwiązania, które w krótkiej chwili wcielisz w życie. Popraw jakość pracy w całej firmie i skup się na odpowiedni motywowaniu swoich pracowników. Z takimi informacjami, jesteś w stanie to zrobić! Sprawdź!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Analiza finansowa