Katalog Stron WWW

 
 

Riester - sprzęt diagnostyczny dla profesjonalistów

Opis Riester - sprzęt diagnostyczny dla profesjonalistów Sprzęt medyczny - otoskopy | oftalmoskopy | ciśnieniomierze | stroiki | dynamometry | młotki neurologiczne | laryngoskopy i wiele innych urządzeń medycznych firmy Riester| W ofercie znajdą państwo | liczne części zamienne do sprzętu diagnostycznego | Możliwość wyboru koloru | dostosowania wymiarów i parametrów urządzeń | „ Riester ” stawia ponad wszystko na zaufanie jakim darzą nas nasi klienci, wysoką jakość i bezpieczeństwo, precyzja i pionierska innowacja jest dobrze znana prawie w każdym kraju na świecie.
Url http://sklep.riester.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Medycyna
Słowa kluczowe riester   ciśnieniomierze   ciśnieniomierz   laryngologiczne   okulistyczne   dermoskopy   dermoskop   termometr   stetoskop   laryngoskop   ginekologiczne   młotki   stroiki   opaski   spirotest   dynamometr   sprzęt medyczny   sprzęt diagnostyczny
Data dodania Feb 16, 2010
ID linku 4481
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Medycyna

Zajmujemy się produkowaniem wysokiej jakości leków. Oferta naszej firmy to między innymi preparat, który ma na celu przeciwdziałanie dolegliwościom związanym z zapaleniem błon śluzowych nosa. Nasz preparat pozwala między innymi udrażniać nos oraz zmniejszyć ilość wydzieliny. Jednocześnie nasz lek został przygotowany w formie aerozolu, co z jednej strony pozwala ułatwić jego stosowanie a z drugiej strony ograniczyć negatywne skutki, które często powodowane są przez doustne leki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
W Częstochowie mieszczą się dwa gabinety ortodontyczne lekarza stomatologa specjalizacji ortodontycznej Marka Parchańskiego. Główna specjalizacją jest leczenie wad zgryzu i uzębienia. Leczymy osoby dorosłe plus dzieci. Należy przeprowadzać leczenie ortodontyczne zębów ponieważ poprawia wizerunek, opóźnia starzenie się twarzy, poprawia mowę i jakość przeżuwania. Nasz gabinet posiada aparaty ortodontyczne stałe metalowe, kosmetyczne, niewidoczne, samoligaturujące (Damon, In Ovation, Clarity SL, Empower, Quick, Oyster, Discovery SL), aparaty ruchome, aparaty Clear Aligner. Duży nacisk kładziemy na sterylizację narzędzi, a niektórych używamy jednorazowo. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz indywidualnego. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety
Padaczka lub inaczej epilepsja lub choroba św. Walentego. Padaczka to przejaw patologicznego wyładowania elektrycznego istoty szarej mózgu. Padaczka jest powszechną chorobą, dotkniętych jest nią ok 1% ludzi w Polsce. Serwis www.padaczka.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Autorzy serwisu www.padaczka.medserwis.plczekają na Twoje pytania i sugestie. Poleć znajomym serwis www.padaczka.medserwis.pl.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Paraprotex to preparat ziołowy broniący organizm przed inwazją niepożądanych bakterii, pasożytów, wirusów i grzybów, posiadający silne właściwości przeciwzapalne i odkażające. Twierdzenie, że pasożyty są problemem tylko w krajach tropikalnych i krajach trzeciego świata jest błędne. Organizm człowieka często jest atakowany przez całą grupę pasożytów (bakterii, grzybów itd.), które naruszają jego wewnętrzną równowagę. Z każdym rokiem zabijają wielu ludzi, odbierając substancje odżywcze, które sa potzrebne do utrzymywania normalnych funkcji biologicznych.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Skorzystaj z naszych porad i dowiedz się jak rzucić palenie w skuteczny sposób. Pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i zmienić swoje życie. Doradzamy w walce z nałogiem i pokazujemy najlepsze metody, które pozwalają zapomnieć o papierosach. Rzucanie palenia razem z nami jest niezwykle proste i przyjemne. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób niezależnie od wieku i doświadczenia. Opracowaliśmy zestawienie najciekawszych środków i metod pomagających zwalczyć nałóg. Z naszą pomoc wybierzesz najlepsze z nich. Publikujemy wiele interesujących materiałów, które przydadzą się w trudnej walce z nikotyną. Pokazujemy, że rzucanie palenia może być przyjemnością i początkiem zmian w życiu. Przygotowujemy wiele artykułów oraz materiałów filmowych. Nasza strona jest niebywale przejrzysta i wygodna w obsłudze. Każdy ma szansę znaleźć informacje, które powiedzą mu jak rzucić palenie w sposóļ dopasowany do charakteru i stanu zdrowia. Rzucanie palenia z naszą pomocą będzie szybkie i niezwykle skuteczne.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety