Katalog Stron WWW

 
 

Wonder Lake*PL - Hodowla Kotów Rasowych Maine Coon

Opis Wonder Lake*PL - Hodowla Kotów Rasowych Maine Coon Wonder Lake*PL to wyjątkowa hodowla kotów rasy Maine Coon, dla której priorytetem jest zdrowie i miłość do kotów oraz kontynuacja wyjątkowej linii hodowlanej rasy Maine Coon. Rasa Maine Coon charakteryzuje się przyjacielskim i bardzo towarzyskim nastawieniem do ludzi. Dlaczego Wonder Lake? Nazwa mojej hodowli pochodzi z Alaski. "Cudowne Jezioro" znajduje się u podnóża największego szczytu Ameryki Północnej - Mt. McKinley. Rasa Maine Coon pochodzi właśnie z tego kontynentu. Alaska wywarła na mnie niesamowite wrażenie. Niezwykłe krajobrazy oraz przestworza to piękno natury, z którymi kojarzą mi się moje koty...
Url http://wonderlake.pl
Kategoria Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Akcesoria zoologiczne
Słowa kluczowe koty kotki kocięta maine coon hodowla kitten wystawa kotów
Data dodania Feb 16, 2010
ID linku 4487
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów

Zapraszam serdecznie na moją stronę i gorąco zachęcam do zapoznania się z moimi wspaniałymi zwierzakami.
Koty to jedne z najpiękniejszych zwierząt łownych.
Dumne, eleganckie i niezależne. Czasami mówi się, że są wyniosłe i gardzą towarzystwem człowieka. Z pewnością nie jest to prawda. Szkoda, że tak wiele złych mitów stworzył człowiek, który chce podporządkować sobie wszystko na świecie. Kot po prostu nie narzuca się ze swoim towarzystwem. Potrafi człowieka obdarzyć prawdziwą przyjaźnią. Uwielbiam obserwować ich bogaty wachlarz zachowań. Wspaniałe są chwile, kiedy mój kot przytula się do mnie i mruczy mile do ucha, prosząc o chwilę pieszczot, kiedy wita mnie, gdy przychodzę do domu. Wtedy przynosi swoje zabawki, dając tym do zrozumienia, że chce się ze mną bawić. W domu dotrzymuje mi towarzystwa. Bardzo często jest blisko mnie. Czasami odnoszę wrażenie, że sprawia mu przyjemność obserwowanie tego, co robię.
Koty zawsze mnie fascynowały. Zawsze marzyłam by je mieć i móc wpływać na poprawianie i utrwalanie ich najlepszych cech.
W grudniu 2004 roku pojawiła się u mnie pierwsza brytyjska piękność. Od tego czasu rozpoczęła się moja wspaniała przygoda z hodowlą w której realizuję swoje marzenie.
Wkładam w hodowlę wiele serca. Wybieram najlepsze osobniki do kojarzeń. Cieszę się, że mogę spełniać marzenia tych ludzi, którzy pragną mieć i kochać te wspaniałe zwierzęta.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Myślę, że niejedna osoba kochająca jedynie psiaki, zmieni bądź poszerzy swoje zamiłowanie także o koty syberyjskie.
Hodowla „Dzikie Serce*PL” jest domową hodowlą posiadającą dwie miziaste koteczki syberyjskie Daszę Siberian Dream*PL i luzarę Fenię Polih Prestige*PL. Moim zamierzeniem jest ukaznanie piękna charakteru "kota syberyjskiego", zwanego też "kotem z północy", ze względu na jego bardzo fajny, przymilny, przyjacielski, psi charakter. Chcę hodować koty syberyjskie klasyczne o barwie od rudej po dzikie, pręgowane i szylkretki, czyli piękne i wdzięczne kociaki o łagodnym charakterze, które mogą Nam umilić każdy dzień.
Zapraszam na stronę.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Rośliny Zwierzęta > Koty
Strona hodowli kotów norweskich leśnych Duszek Lasu. Jeżeli w swoim domu pragniecie powitać nowego domownika, to trafiliście w odpowiednie miejsce. Zajmujemy się hodowlą tej jakże wyjątkowej rasy, oferując Państwu piękne koty norweskie leśne, dzięki czemu możecie również stać się ich szczęśliwymi właścicielami. Gwarantujemy, że już przy pierwszym spotkaniu z tą rasą zakochacie się w niesamowitym spojrzeniu, wdzięku i wyjątkowej ekspresji kotów norweskich.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Rośliny Zwierzęta > Koty
Moja pierwsza "korniszka" Sonia trafiła do naszej rodziny przypadkowo 4 lata temu. Spodobało nam się stworzonko o dość dziwnym wyglądzie, pokryte cudownym aksamitnym, pofalowanym futerkiem. Nie wiedziałam wtedy, że ta mała istotka całkowicie odmieni moje życie... Po kilku miesiącach wiedziałam już, że to nie będzie jedyny cornish w moim domu. Zaczęła kiełkować myśl o założeniu hodowli. Do realizacji pomysłu upłynęło trochę czasu ale przecież MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!!! Zarejestrowałam hodowlę w 2008 r w stowarzyszeniu "Klub Felinologiczny PFA" - (Polish Feline Association) działającym pod patronatem FIFE.
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Wonder Lake*PL to wyjątkowa hodowla kotów rasy Maine Coon, dla której priorytetem jest zdrowie i miłość do kotów oraz kontynuacja wyjątkowej linii hodowlanej rasy Maine Coon. Rasa Maine Coon charakteryzuje się przyjacielskim i bardzo towarzyskim nastawieniem do ludzi. Dlaczego Wonder Lake? Nazwa mojej hodowli pochodzi z Alaski. "Cudowne Jezioro" znajduje się u podnóża największego szczytu Ameryki Północnej - Mt. McKinley. Rasa Maine Coon pochodzi właśnie z tego kontynentu. Alaska wywarła na mnie niesamowite wrażenie. Niezwykłe krajobrazy oraz przestworza to piękno natury, z którymi kojarzą mi się moje koty...
Kategoria:   Rośliny Zwierzęta > Hodowle kotów
Rośliny Zwierzęta > Koty
Rośliny Zwierzęta > Akcesoria zoologiczne