Katalog Stron WWW

 
 

Plotkarnia.com - Nowinki i Ciekawostki o Sławnych

Opis Plotkarnia.com - Nowinki i Ciekawostki o Sławnych Plotkarnia.com jest to towarzyski i rozrywkowy serwis internetowy, w którym przeczytasz najnowsze plotki, sensacje, skandale, komentarze i fakty z życia Celebrities. Obejrzysz tu także piosenki, teledyski, video i zdjęcia Celebrities zarówno polskich jak i zagranicznych. Serdecznie wszystkich zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą stroną!
Url http://www.plotkarnia.com
Kategoria Internet > Portale
Słowa kluczowe plotkarnia.com   plotki   skandale   sensacje   gwiazdy   celebrities   zdjęcia   video   piosenki
Data dodania Apr 14, 2009
ID linku 453
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

Metalworld to nowoczesna i dynamiczne rozwijające się firma z Gdyni. Nasza specjalność do zaopatrywanie przedsiębiorstw w elementy złączne (ze stali węglowej i nierdzewnej) i wyroby hutnicze (blachy, pręty). Korzystając w naszych usług masz gwarancje bardzo szybkiej realizacji zlecenia. Jesteśmy również bardzo elastyczni jeżeli chodzi o pilne zlecenia (jednak każde ze zleceń wykonujemy tak samo solidnie - bez względy na priorytet). Szanujemy czas naszych klientów.
Kategoria:   Internet > Portale
Produkcja Przemysł
Portal społecznościowy MyBudujemy.pl to miejsce spotkań ludzi budujących lub planujących budowę domu. W portalu znaleźć można m.in. realizacje projektów,zdjęcia z budowy domu, dzienniki budowy, koszty budowy domu, forum budowlane, firmy budowlane, materiały budowlane. Dołącz do ludzi budujących dom. Wymieniaj się doświadczeniami. Znajdź osoby budujące ten sam do co Ty.Na stronie znajduje się tablica ogłoszeń na której możesz sprzedać lub kupić.
Kategoria:   Internet > Portale
Budownictwo
Portal e-specjalistabhp.pl umożliwia dostęp do kompletu narzędzi, które upraszczają procesy z zakresu BHP w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki prostej w obsłudze platformie każdy użytkownik uzyskuje dostęp do wielu przydatnych funkcji, takich jak przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej oraz tworzenie dokumentów dotyczących oceny ryzyka. Platforma umożliwia również dostęp do wszystkich dokumentów oraz baz danych przy pomocy dowolnego komputera oraz urządzenia mobilnego podłączonego do sieci. Ponadto w serwisie znajdą Państwo m.in. szkolenia e-learningowe oraz aktualności branżowe. Więcej informacji na temat platformy oraz jej zasobów dostępnych jest na stronie internetowej www.e-specjalistabhp.pl/.
Kategoria:   Internet > Portale
Soft-ware.com.pl - to wyspecjalizowany portal opisujący tematykę oprogramowania. Znajdziesz tu szereg artykułów na temat programów, historii tej branży, programistów, koncernów, sposobów programowania. Na stronie opisane są nie tylko same programy poza tym użytkownik przeczyta się o takich kwestiach jak bezpieczeństwo, aplikacje internetowe, systemy operacyjne, przeglądarki, i tak dalej. Poza tym dowiesz się o nowościach i stylach panujących w tej branży. Serdecznie zapraszamy wszystkich z was do odwiedzenia naszej strony.
Kategoria:   Internet > Portale
Sądapelacyjny.pl to jedna z najbardziej rozbudowanych wyszukiwarek internetowych, która całą swoją uwagę poświęciła sądownictwu. W portalu możemy odnaleźć informacje o każdym z rodzajów sądów: sądzie rejonowym, apelacyjnym, okręgowym i najwyższym. Dzięki zakładkom ‘województwa’ i ‘miasta’, bez trudu możemy odnaleźć interesujący nas sąd w naszym mieście. Sądapelacyjny.pl to portal który ukazuje nam spis wszelkich sądów apelacyjnych na terenie naszego Państwa.
Kategoria:   Internet > Portale