Katalog Stron WWW

 
 

Plotkarnia.com - Nowinki i Ciekawostki o Sławnych

Opis Plotkarnia.com - Nowinki i Ciekawostki o Sławnych Plotkarnia.com jest to towarzyski i rozrywkowy serwis internetowy, w którym przeczytasz najnowsze plotki, sensacje, skandale, komentarze i fakty z życia Celebrities. Obejrzysz tu także piosenki, teledyski, video i zdjęcia Celebrities zarówno polskich jak i zagranicznych. Serdecznie wszystkich zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą stroną!
Url http://www.plotkarnia.com
Kategoria Internet > Portale
Słowa kluczowe plotkarnia.com   plotki   skandale   sensacje   gwiazdy   celebrities   zdjęcia   video   piosenki
Data dodania Apr 14, 2009
ID linku 453
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Portale

Portal statystyczny - publikowane zagadnienia dotyczą statystyki matematycznej oraz zastosowań wypracowanej w jej ramach metodologii w innych dziedzinach badawczych. Możliwości, jakie dają metody i narzędzia analityczne z zakresu statystyki umożliwiają znaczne poszerzenie dostępnego w obrębie danej dziedziny spektrum dostępnych środków. Praca z danymi o charakterze ilościowym, w tym szczególnie z materiałem źródłowym - na przykład w medycynie, staje się efektywniejsza, jeżeli wzbogaci się metodologię o narzędzia zaczerpnięte ze statystyki. Portal dedykowany jest zarówno badaczom, jak i studentom, którzy pragną poszerzyć spektrum narzędzi analitycznych swojej dziedziny.
Kategoria:   Internet > Portale
Edukacja Nauka > Matematyka
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne

2. Oddam

Chesz pomóc drugiej osobie? Jeśli tak mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Założyliśmy serwis znajdujący się pod adresem bezinteresownie.pl. Dzięki naszemu serwisowi możesz opublikować swoją chęć pomocy drugiej osobie i dokonać czegoś, od serca. Skontaktuj się mailowo z naszymi moderatorami i dodaj już dziś swoją ofertę pomocy. W serwisie umieszczamy także ogłoszenia osób które chcą oddać przedmioty m.in. użytku codziennego, oraz tych którzy ich potrzebują.
Kategoria:   Internet > Portale
Czy wiesz że takie narzędzia jak szablony aukcji, panel allegro bądź foto panel powiększają sprzedaż na aukcjach? Chcesz spróbować zwiększyć własną sprzedaż poprzez implementacja wyżej wypisanych programów? Wejdź na naszą stronę gdzie świadczymy wszystkie te urządzenia. Gwarantujemy że nie zawiedziesz się i będziesz korzystał z naszej strony nad wyraz często przy wystawianiu swoich aukcji w serwisie allegro. Sprawdź już dzisiaj i podwyższ sprzedaż na swoich aukcjach.
Kategoria:   Internet > Portale
Internet > Strony www
Na portalu Obmawiamy.pl dowiesz się o najważniejszych wydarzeniach z Polski i ze świata. Piszemy o rzeczach aktualnych, ale nie zapominamy o rozrywce. Dlatego na stronie zamieszczamy sporo śmiesznych filmików i ciekawych zdjęć. Oczywiście nie zapominamy o świecie gwiazd i dlatego prezentujemy informacje o piosenkarz i aktorach. Ponadto informujemy o najważniejszych premierach kinowych i telewizyjnych. Dla wybrednych proponujemy stronę na Facebboku, gdzie zamieszczamy najciekawsze newsy z portalu. Życzymy miłej zabawy.
Kategoria:   Internet > Portale
Wieliczka City - Wielicki Portal Informacyjny. Miasto Wieliczka wita! Wszelkie informacje na temat miasta Wieliczka oraz światowego zabytku jakim jest Kopalnia Soli "Wieliczka". Zapraszamy zarówno mieszkańców jak i turystów. Codzienna dawka aktualności z regionu miasta Wieliczka oraz jego okolic. Dużo materiałów, zdjęć, artykułów itp. W portalu znajduje się min. forum dyskusyjne, bazar z ogłoszeniami, oferty pracy, spis firm z wieliczki oraz okolic.
Kategoria:   Internet > Portale
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie